turbosprezarka-awaria

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

witam
wiem ze pewnie trudno to ocenic ale mam pytanie po regeneracji turbin (wymianie calych srokrów podobno) posiadam wyciek oleju do tlumikówprzez turbiny, z przodu w dolocie sucho jak pieprz, co moze byc nie tak pytam bo gosc ktory robil zwinał interes i nie chcem zeby kolejny raz gdy bede dawał do roboty wpuszczono mnie w kanal
wyciek byl praktycznie od razu po zalozeniu po kilku kilometrach wydaje mi sie ze jest wiekszy
i gdzie w okolicy gorzowa jest dobry warsztat gdzie moge oddac je do naprawy
792286140
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Daruj sobie regeneracje bo to loteria.

Jak ci puszcza olej to ci zjeba.. robote co jest prawie standardem.
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

chetnie bym kupil nowe ale mnie nie stac, kupic np. dwie T28 w dobrym stanie tez problem dlatego zostaje mi jak na razie naprawa tych(T25), no chyba ze i naprawa bedzie za kosztowna
792286140
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

możesz spróbować regeneracji u przedstawiciela garretta, czyli w motoremo - turbiny seryjne więc pewnie dadzą gwarancję na robotę, ale blisko nie masz - właściwie tylko wysyłka ma sens..
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

boli ze 2 raz musze placic za ta smieszna regeneracje chyba ekonomiczniej jednak bedzie kupic inne ............slyszal ktos moze gdzie wmiare tanio mozna kupic 2 t28 bo jak znowu mam sie męczyc z wyjeciem turbin to chcialbym wieksze zalozyć
792286140
Awatar użytkownika
raven155
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: czw 13 wrz, 2007 10:57
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Regenerowalem w moto-remo i w sumie jestem zadowolony. Co prawda turbo udalo mi sie juz uszkodzic ale po regeneracji bylo ok. Musisz tez pamietac ze nie daja gwarancji na nieseryjne turbiny (tylko rozruchowa).
Awatar użytkownika
yabcok
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: czw 13 kwie, 2006 18:42
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Ja odradzam moto-remo ile znam przepadków zawsze lipa, zresztą było na forum opisanych kilka przypadków że turbiny rozsypywały się po śmiesznych przebiegach
Kumpel reklamował u nich K04 3 razy po czym dał sobie spokój i kupił sprawną używkę...
szkoda kasy :roll:
Awatar użytkownika
raven155
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: czw 13 wrz, 2007 10:57
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Heh to moze nie doczekalem awarii z ich winy, mnie walnela bo odlaczylo sie sterowanie wastegate - ponad 2 bary jej nie sluzyly :P
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

a zakladajac ze poszły mi uszczelniacze po stronie wydechowej i nic wiecej to czy z wymiana poradzi sobie sredniej "fachowosci" warsztat czy konieczne musi byc szpec i ile to srednio kosztuje?
792286140
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

moja po regeneracji w moto remo zrobiła 500km reklamacji nie przyjeli bo niby z mojej winy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

moja t28 po moto-remo pojezdzila 1300km a bąki puszczała po 500km
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”