westgate do t28 300zx

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

mam pytanie do osob ktorzy zakładali t28 w 300zx a mianowicie jak rozwiazali problem z zamocowaniem westgate bo za bardzo nie mam pomyslu w jaki sposob i gdzie je zamontowac a drugie czy zrobilbym wielka glupote instalujac WG od stockowych turbin t22 bo sa one zmiesznie malutkie i podchodza mi do tej lewej patrzac od przodu silnika bo westgate musze tam wsadzic pomiedzy turbina a silnikiem i za cholere nie miesci mi sie tem od t28 prosze o w razie mozliwosci szybka pomoc bo mam troszke wolnego i chcialbym wreszcie silnik z powrotem wlozyc
792286140
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Jol bro :) pytalem kolegow na forum 300zx.co.uk i powiedzieli mi ze oni wkladaja HKS bo sa male i sie mieszcza :)
Awatar użytkownika
D0ctor
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 43
Rejestracja: wt 19 cze, 2007 18:58
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

siema, ja zakladalem ze stockowych turbin, plus delikatna przerobka mocowania, przy boost controlerze AEM spisuje sie to dobrze :)
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

a powiedz jaka to byla przerobka?
Awatar użytkownika
D0ctor
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 43
Rejestracja: wt 19 cze, 2007 18:58
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

mocownia akutatora do czesci kompressora, bo seryjne byly za krotkie
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

kurcze to super ze chodzi bez broblemu na stockowych bo w wolnych chwilach meczylem sie z tymi od t28 (dobrze ze nie bylo ich za wiele) ta jedna miodzio wystarczy delikatnie wyprostowac pręcik i ok ale ta druga koszmar myślałem juz na przycieciem łapy silnika ale jak mozna tamte do ani chwili dluzej nie bede sie meczył
a tak z lenistwa zapytam D0ctor a jak rozwiazales problem z rurami od dolotu ciełeś te aluminiowe kolanka czy stalowe rury?
792286140
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”