Turbo - regeneracja

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
nazu
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 27
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 00:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Niestety okazało się że również czeka mnie zabawa z turbiną. Być może się nie staram ale szujałem w istniejących postach i nie znalazłem.Potrzeba mi adresu lub num tel do gości zajmujących się regeneracją turbin w 3mieście.Bo nie wiem do kogo udać się z tym.Doczytałem się że są 2 takie firmy. Wiem że wielu z was ma już spore doświadczenie w tych sprawach. Tak więc udzielcie pomocy nowicjuszowi.
A i jeszcze jedno.Na Allegro jest koleś który oferuje ,, Fabrycznie regenerowane turbiny ''
po 800 zł
( Oczywiście chodzi o Nissana 200 sx )
Lepiej zregenerować starą czy kupić już zregenerowaną.
Coś wam o tym wiadomo?
Co wy na to?
Jakieś porady?
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

nazu pisze:Niestety okazało się że również czeka mnie zabawa z turbiną. Być może się nie staram ale szujałem w istniejących postach i nie znalazłem.Potrzeba mi adresu lub num tel do gości zajmujących się regeneracją turbin w 3mieście.Bo nie wiem do kogo udać się z tym.Doczytałem się że są 2 takie firmy. Wiem że wielu z was ma już spore doświadczenie w tych sprawach. Tak więc udzielcie pomocy nowicjuszowi.
A i jeszcze jedno.Na Allegro jest koleś który oferuje ,, Fabrycznie regenerowane turbiny ''
po 800 zł
( Oczywiście chodzi o Nissana 200 sx )
Lepiej zregenerować starą czy kupić już zregenerowaną.
Coś wam o tym wiadomo?
Co wy na to?
Jakieś porady?
w 3city jedynym slusznym zakladem ktory zajmuje sie tego typu sprawami jest niejaki Myszkier nr. tel i namiary jak tu zajzy Psylo powinien podac bo ja gdzies posialem :)
a co do kupna zregenerowanych ciezki orzeszek do zgryzienia nigdy nie wiesz co kupisz i jak bylo zrobiona nawet jesli jest na gw. to jak cos padnie a czesto sie to przy T25 dzieje to potem kupa zachodu z tym wszystkim alternatywa T28.
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

nazu pisze:Niestety okazało się że również czeka mnie zabawa z turbiną. Być może się nie staram ale szujałem w istniejących postach i nie znalazłem.Potrzeba mi adresu lub num tel do gości zajmujących się regeneracją turbin w 3mieście.Bo nie wiem do kogo udać się z tym.Doczytałem się że są 2 takie firmy. Wiem że wielu z was ma już spore doświadczenie w tych sprawach. Tak więc udzielcie pomocy nowicjuszowi.
A i jeszcze jedno.Na Allegro jest koleś który oferuje ,, Fabrycznie regenerowane turbiny ''
po 800 zł
( Oczywiście chodzi o Nissana 200 sx )
Lepiej zregenerować starą czy kupić już zregenerowaną.
Coś wam o tym wiadomo?
Co wy na to?
Jakieś porady?
w 3city jedynym slusznym zakladem ktory zajmuje sie tego typu sprawami jest niejaki Myszkier nr. tel i namiary jak tu zajzy Psylo powinien podac bo ja gdzies posialem :)
a co do kupna zregenerowanych ciezki orzeszek do zgryzienia nigdy nie wiesz co kupisz i jak bylo zrobiona nawet jesli jest na gw. to jak cos padnie a czesto sie to przy T25 dzieje to potem kupa zachodu z tym wszystkim alternatywa T28.
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Ja bym nie regenerował szkoda czasu, nerwów i pieniedzy... Lepiej kupic nowa albo jezeli nie chce sie wydac tyle kasy to poszukaj nie regenerowanej T28 najlepiej od s14a...
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Damiano z moreny ma T25,
Nr do mnie masz - Karol
EMWU is dead
Awatar użytkownika
damiano
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 119
Rejestracja: czw 09 wrz, 2004 20:45
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

ja kupilem regenerowane t28 na gwarancji i jestem bardzo zadowolony :D
Awatar użytkownika
brt
Stały gość
Stały gość
Posty: 319
Rejestracja: śr 20 sie, 2003 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Fila. pisze:Ja bym nie regenerował szkoda czasu, nerwów i pieniedzy... Lepiej kupic nowa albo jezeli nie chce sie wydac tyle kasy to poszukaj nie regenerowanej T28 najlepiej od s14a...
Fila to ze miales duzo szczescia nie oznacza ze tak sie wlasnie powinno robic. Ja osobiscie uwazam ze lepiej jest zregenerowac posiadany gadzet niz kupowac drugi uzywany niewiadomego pochodzenia. To samo tyczy sie turbin. Ja regeneruje turbiny tylko u jednego goscia i jak do tej pory byl tylko jeden problem ktory i tak firma poprawila po sobie i wyszla w pelni z honorem, a wierz mi jako wlasciciel warszatu tuingowego regenerowalem juz "pare" turbin :) Prawda jest taka ze nie kazdy umie regerowac turbiny. Pozatym jezeli regenerujesz na wlasna reke to zawsze mozes uslyszec "stracil pan gwarancje bo cos tam". U mnie czegos takiego nie ma bo firma ktora robi dla mnie regeneracje wie ze ja zamontuje turbine prawidolowo i zadbam o odpowiednie smarowanie. W koncu ja tez daje na to gwarancje prawda? o czyms to swiadczy. :wink:
TomaRacing
ul. Nadarzynska 51 Piaseczno

S14a drift spec
pSyl0

A tak regeneruja w 3miescie...

Turbina przejechala jakies 10kkm
Załączniki
PC160021 (Medium).JPG
PC160021 (Medium).JPG (72.2 KiB) Przejrzano 10032 razy
osa

brt a mógłbyś podać na priv jakiś kontakt do tego zakładu bo tak się złożyło, że jestem w potrzebie zregenerowania t25. Ile wogóle kosztuje taki zabieg??? A może ma ktoś do sprzedania t25 w dobrym stanie???
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Chyba Damiano ma T25 na sprzedaż. 606634840.
Nie warto regenerować T25.
EMWU is dead
cziko

pSyl0 pisze:A tak regeneruja w 3miescie...

Turbina przejechala jakies 10kkm
heheheh zajedz i powiedz im niech rozwiercają kanal w turbinie debile to przynajmniej nie zniszcza komis silnik kawałkami skrzydełek!!!CO ZA PEDAŁY!!!!!pewnie gładzie cylindryczne masz pojechane niezle tymi szczatami brakujacymi
pSyl0

cziko pisze:
pSyl0 pisze:A tak regeneruja w 3miescie...

Turbina przejechala jakies 10kkm
heheheh zajedz i powiedz im niech rozwiercają kanal w turbinie debile to przynajmniej nie zniszcza komis silnik kawałkami skrzydełek!!!CO ZA PEDAŁY!!!!!pewnie gładzie cylindryczne masz pojechane niezle tymi szczatami brakujacymi
Az sie boje glowe sciagnac zeby to sprawdzic :( Wierze ze glupi bedzie mial szczescie i sie gdzies w IC zatrzymaly i do garnkow nie dolecialy :D:D
Anonymous

macie jakąś straszną rozbierznosc zdań z tymi turbinami,już kilka razy regenerowałem turbiny i jakoś nie widze w tym nic nadzwyczajnego,fakt trzebazwrucić uwage na dokładnosc-i tyle :lol:
cziko

Marek pisze:macie jakąś straszną rozbierznosc zdań z tymi turbinami,już kilka razy regenerowałem turbiny i jakoś nie widze w tym nic nadzwyczajnego,fakt trzebazwrucić uwage na dokładnosc-i tyle :lol:
SAM REGENEROWAŁEŚ??A CO MA ZROBIC BO AMM T25 TECHNICZNIE BDB STAN ALE SKRZYDEŁKA WIRNIKA SSĄCEGO WIDAC ZE COS PRZEZ NIE POSZŁO POPROSTU DELIKATNIE SA NARUSZONE SAME BRZEZKI??CZY TO Z CZASME NIE RZWALI TURBINY??MAM T25 Z POSADZONYMI USZCZELNIACZAMI ALE W TEJ WIRNIK JEST CACY JAK PRZEŁOZYC SAME WIRNKI SSACE Z JEDNEJ DO DRUGIERJ ??TRZEBA TO POTEM WYWAZAC CO NIE??
Anonymous

czilk jak juz to w całości przekladaj wirniki z oska,ale nowe tulejki daj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”