Uprgade i regeneracja T25/T28 i innych

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

Pajak2444 pisze:nie ma znaczenia czy regenerujesz T25 czy T28
PiotrekŁDZ pisze:tylko t28. t25 ssie pałke
a nie mówiłem :lol:
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Pająk a jakie argumenty mam podać? Do 270KM t25 nie wyda a jak wyda to sie zesra szybciej niż panewki :wink: Po za tym pewnie wiesz ja dmucha t25 przy 5500 obr konczy się zabawa i dalej auto mieli a nie jedzie. T28 trzyma do odcinki boost i tlko nieco później wstaje z moich obserwacji. inwestowanie w t25 to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Ostatnio zmieniony czw 03 mar, 2011 21:01 przez PiotrekŁDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

PiotrekŁDZ pisze:Pająk a jakie argumenty mam podać? Do 270KM t25 nie wyda a jak wyda to sie zesra szybciej niż panewki :wink: Po za tym pewnie wiesz ja dmucha t25 przy 5500 obr konczy się zabawa i dalej auto mieli a nie jedzie. T28 trzyma do odcinki boost i tlko nieco później wstaje z moich obserwacji. inwestowanie w t25 to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Piotrze przeczytaj proszę jeszcze raz na spokojnie temat tego topicu oraz moje wcześniejsze wypowiedzi.
Wg mnie absolutnym bezsensem jest kupować T25 czy regenerować do stanu fabrycznego t25 i T28.
Obie suszarki są dla mnie baza do założenia muszli ssącej T3 i wirnika większego niż T28.
I takie hybrydy Ernest właśnie tworzy dla wymagających i zdają one egzamin.
Widziałem turbiny po wizycie u niego w akcji i mam stały kontakt z 3 ich użytkownikami, stąd moje stwierdzenie, że EMP jest godna zaufania.

Turbo jest robione pod klienta,po wysłuchaniu jego potrzeb i doradzeniu mu najlepszego rozwiązania.

Nie zarabiam na pośrednictwie czy sprzedaży turbin, a jedynie pomagam wybrać sprawdzony zakład.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Gdzie kupie wirnik od strony zimnej do gt2560r?
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

borimichal pisze:Gdzie kupie wirnik od strony zimnej do gt2560r?
najszybciej w regeneracji turbosprężarek
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
ERNI
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: wt 01 mar, 2011 21:41
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

www.emp-turbo.pl
www.facebook.com/emp-turbo

EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”