Turbo T28 471104-1 montaz :> nie ma lipy :D

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Działać będzie, ale ja bym nie ryzykował podłączania ragulatora cisnienia z czyms innym. Niech Ci się rozszczelni WG albo długi wąż do WG i regulator będzie dawał za małe ciśnienie przy booście co wiadomo jak się skończy...

Po za tym tak jak Erison pisze, podłączenie WG zaraz za turbo powinno zaowocować mniejszymi peakami.

I ja się Bori nie zgodze że różnica nie jest odczuwalna. U mnie siedzi mbc propera v.2 i doładowanie było stabilniejsze po podłączeniu zaraz za turbo zamiast pod ssący. Fakt że nei była to jakas wielka różnica, ale jak można lepiej to po co gorzej?
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Ok moze zle napisalem,ale piszac ze nie moge sie z tym zgodzic odnosilem sie do tego ze wpiecie w kolektor to zly pomysl.
Mozna wpinac i bedzie dzialac.
Ja roznicy nie odczuwalem u mnie doladowanie zawsze bylo stabilne i nie dalem rady odczuc szybszego wstawania turba.

Jezeli jest mozliwosc to tak jak pisze erison i piotrek wpinajcie zaraz w okolice turbin-tylko porzadnie,zeby nie bylo pozniej jakis przedmuchow itp.
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

wlasnie zaczalem montowac t28.... i tak powiem k***wa mac
Muszla zimna dotyka kolektora.. no comment
Reasumujac mam 4 sruby ja trzymajace za nia teoretycznei odrecam je przekracam zimna i all pieknie... tak zrobilem tylko to wcale sie perzekrecac nie chce ;/ mlotek ?
dodam jeszcze ze kolektor seria

Pozdro
Ostatnio zmieniony pt 22 cze, 2012 11:18 przez dredman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

no lekko to ona nie chce iść czasami trzeba ją delikatnie poluzować, można młotkiem ale wiadomo z wyczuciem :D
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Ja przykręcałem tą flanszę na trzy śruby (wylot turbiny strona zimna) wkładałem jakiegoś drąga albo rure i delikatnie w jedną lub w drugą strone, zależnie czy odkręcałem turbo czy przykręcałem.
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Udalo sie ufff thx
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”