Repair Kit T28

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

ERNI
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: wt 01 mar, 2011 21:41
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

dredman pisze:Tak wlasnie sie wczytalem w ten watek...
Smiac mi sie chce jak pojawi sie jakis madrala na forum ze ma firme co regeneruje i co to nie on, jaki to on nie jest ekspert i jeszcze jakis lame link z facebooka zeby ogladac jego strone i lajkowac, ze to wszystko niby takie zajebiste jest co jego firma robi...
A pod linkiem do filmu palowanie sie jaka to moja firma jest zajebista etc.
dredman Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? proszę napisz ,gdzie ja napisałem ,że " co to nie ja " , a gdzie pod linkiem do filmu jest napisane ,że moja firma jest zajebista ?
chłopie palisz czegoś za dużo czy masz jakąś 'ułańska fantazję " ? naucz się czytać i rozumieć co jest napisane ............
dredman pisze:Erni do sedna wpadasz na forum fisiujesz jak "Krzysztof jarzyna ze Szczecina" jaka to ty masz wiedze... Moze i masz... ja tego nie wiem tym bardziej userzy, a szczegolnei starzy wyjadacze co tu siedza od wiekow i przezyli niejeden silnik, niejedno turbo wiec takie pisanie ze ktos nie wie jak eskploatowac tu, rozbawiles mnie troche
słuchaj kolego , ja na niejednym forum jestem i powiem Ci tylko tyle ,że niejeden "stary wyjadacz " , który napisał 2000 postów ,czy jest na forum 10 lat to żaden megafachowiec czy ekspert . Znam masę takich co się najwięcej na forum produkują ,ale pisza takie bzdury ,że ręce opadają ........
dredman pisze:Chcesz sie pokazac z dobrej strony, udowodnij jak to super regeneracje robisz o czym kilku chlopakow wspomnialo wyzej... jesli all bedzie ok masz super reklame, co za tym idzie nowych potencjalnych klientow...
każdy ma swój rozum , każdy zrobi co zechce ,ja wcalę na siłę nikogo do niczego nie namawiam , na forach pojawiam się z racji tego ,że opinie o regenerowanych turbosprężarkach są takie jakie są ,a ja wiem że to da się dobrze zrobić ,bo turbosprężarkami zajmuję się 13 lat i dlaczego miałbym się nie wypowiadać i przekazywać trochę swojej wiedzy innym i uświadamiać ich ,że coś robią nie tak .

dredman pisze:Jak znow sie to skonczy na pustym gadaniu to wyglada na to ze jestes kolejnym showoffem ktory duzo gada malo robi i co za tym idzie nie majacym pojecia o marketingu skoro masz taka super firme ... wiec szykuj sie na jej zamkniecie juz niedlugo :D, a i zapomnialem ja od dzis oficjalnie oglaszam "ze projektuje nowy silnik do nissana " i moge sprzedawac bez testow, ale gwarantuje ze bedzie mial 465bhp...
Proszę tu masz link do innego forum :

http://www.forum.fiatcoupe.pl/viewtopic.php?t=16622

........FC 2,0 20VT 220KM w serii , doładowanie w serii 1 bar , na najbardziej popularnym programie Novitec 250KM , doładowanie 1,2 bara , turbosprężarka wręcz identyczna jak w 200SX ,model TB2810 .........tam zrobiłe turbosprężarek wiele ..........co myślisz ,że sam stworzyłem to forum ? poczytaj może i zobacz jak tacy jak Ty ,co mieli najwięcej do powiedzenia dzisiaj milczą i nie zabierają głosu , bo im trochę głupio :stupidme:

puste gadanie to są Twoje wypowiedzi ........może Ty wrzuć link do jakiegoś forum ,że coś naprawdę pokazałeś w życiu ,że coś dobrego zrobiłeś ........no wrzuć proszę i pokaż jakim Ty jesteś fachowcem ..........a prędzej Ciebie z pracy wyrzucą niż moja firma padnie ,bo narazie istnieje 13 lat i ma się dobrze .........chłopie pomyśl zanim coś napiszesz ???
www.emp-turbo.pl
www.facebook.com/emp-turbo

EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
Awatar użytkownika
kaszub
Stały gość
Stały gość
Posty: 302
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: tuskoland
Kontakt:

Erni chcesz zregenerowac moje t28? puszcza tylko olej ... potestuje ja :)
... no mazna po wierzchy wysmarowac i tak sie wezre... GOSCIU mial racje jestem niedoro-zwojem...
ja pier..le jak ja pisze kaszub naucz mnie w koncu czytac bo to wicha co ja wyczyniam

ca18det JDM stage 2, PRESTIŻ garage
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Erni, ale ja nie musze Tobie niczego pokazywac ani udowadniac :)
Fachowcem nie jestem w turbinach i wcale tego nie ukrywam bo to nie moja branza :):) widzisz i tu pojawia sie Twoja osoba tak... i nadal wracamy do punktu wyjscia, wpadasz na forum i mowisz jakim to jestes super fachowcem i jak dobrze regenerujesz :) wiec... nie rozumiem czemu sie mnie czepiasz jakim to ja fachowcem jestem... chyba trafilem w jakis czuly punkt czy cos :)
Dla mnie sprawa jest prosta: jestes taki dobry jak piszesz super-udowodnij, chyba nic sie nie stanie jak zregenerujesz jedna turbine ? Przeciez nikt Cie tu nie zna :) czy to taki duzy problem jest ? Jedna dobrze zrobiona turbina= 10+ klientow z tego forum... nie oplaca sie ?
Puste gadanie moje wypowiedzi, no nie wydaje mi sie....
Z pracy mnie nie wyrzuca :) to raz ,a dwa ad Twojej firmy :), czy ja gdzies napisalem ze chce zeby padla ? 13 lat gratuluje :)) dobry wynik :)...przeczytaj cale zdanie i pozniej sie czepiaj :)
Jak juz powiedziale w poprzednim poscie no hard feelings i nie unos sie tak ;) bo tu nikt nie ma zlych zamiarow :)
Skoro tak dobrze regenerujesz to z checia sam do Ciebie wysle moja turbine i to jeszcze z 4pakiem bro tylko na Boga niech ktorys z chlopakow stad co lataja pojezdzi troche na tym :) Druga kwestia to cena :)
A i skoro jestes na rynku lat 13 to pewnie znasz inne super zakladziki ktore tak "dobrze" turbiny regeneruja.... i pozniej sie dziwisz ze ludzie np stad tak reaguja wlasnie... Nie jeden juz placil ladna kase za regeneracje i pojezdzil bardzo krotko :) co lepsze ostatnio kumpel w firmie mial niezle jak dali turbo do regeneracji-wrocilo zaczeli zakladac a tu telefon za kilka godzin zeby nie odpalac silinka bo czegostam nie wlozyli :)
Wiec jakto pewien madry pan napisal "cymbalistow bylo wielu"
Ostatnio zmieniony ndz 20 sty, 2013 13:33 przez dredman, łącznie zmieniany 1 raz.
ERNI
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: wt 01 mar, 2011 21:41
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

to kto by miał to przetestować ? słucham Was .........
.......zaznaczam ,że ten ktoś musi udostępnić turbosprężarkę ..... lubię wyzwania i nie bez powodu tu jestem :)
www.emp-turbo.pl
www.facebook.com/emp-turbo

EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
Awatar użytkownika
kaszub
Stały gość
Stały gość
Posty: 302
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: tuskoland
Kontakt:

ja moge :) udostepniam t28 ale jezdze weekendowo ..... takze taki test trwalby dlugo :)
... no mazna po wierzchy wysmarowac i tak sie wezre... GOSCIU mial racje jestem niedoro-zwojem...
ja pier..le jak ja pisze kaszub naucz mnie w koncu czytac bo to wicha co ja wyczyniam

ca18det JDM stage 2, PRESTIŻ garage
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

ja też mogę udostępnić i t25(martwe) i t28(sprawne ale chętnie bym doważył)
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
ERNI
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: wt 01 mar, 2011 21:41
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

kaszub pisze:ja moge udostepniam t28 ale jezdze weekendowo ..... takze taki test trwalby dlugo
kaszub to niestety nie będzie dobry test , potrzeba kogoś kto autem lata i nie tylko do kościoła ,ale też bokiem czasami :)
www.emp-turbo.pl
www.facebook.com/emp-turbo

EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
Awatar użytkownika
kaszub
Stały gość
Stały gość
Posty: 302
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: tuskoland
Kontakt:

hmm nie to nie :D a ostatnio polecialem kawalek bokiem
... no mazna po wierzchy wysmarowac i tak sie wezre... GOSCIU mial racje jestem niedoro-zwojem...
ja pier..le jak ja pisze kaszub naucz mnie w koncu czytac bo to wicha co ja wyczyniam

ca18det JDM stage 2, PRESTIŻ garage
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

to mozej a udostepnie moje dwie GT2560R , przetestował bym dwie za jednym zamachem :D
ERNI
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: wt 01 mar, 2011 21:41
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Draxan pisze:to mozej a udostepnie moje dwie GT2560R , przetestował bym dwie za jednym zamachem
nie naprawiam turbosprężarek na na kulkach ..........niestety :(
www.emp-turbo.pl
www.facebook.com/emp-turbo

EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

ja niestety obecnie nie moge wyslac ani zabrac do testów,bo moja fura na chwile obecna sie nie przemieszcza

potrzebujemy na testy kogos pewnego,kto naprawde jezdzi nissanem,upala go i bedzie mial ochote przekrecic turbo.
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

a moze byc ktos kto robi w miesiacu ok 1k km ?? bez wiekszego wpierdolu ??
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
kaszub
Stały gość
Stały gość
Posty: 302
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: tuskoland
Kontakt:

artoor200sx pisze:a moze byc ktos kto robi w miesiacu ok 1k km ?? bez wiekszego wpierdolu ??
przeciez jestes w trakcie ogarniania stage2...
... no mazna po wierzchy wysmarowac i tak sie wezre... GOSCIU mial racje jestem niedoro-zwojem...
ja pier..le jak ja pisze kaszub naucz mnie w koncu czytac bo to wicha co ja wyczyniam

ca18det JDM stage 2, PRESTIŻ garage
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

no i do tego bede wrzucal t28 ktore czeka akurat na regeneracje ...
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
kaszub
Stały gość
Stały gość
Posty: 302
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: tuskoland
Kontakt:

Ty chociaz jezdzisz nissanem codzienie i sluzy Ci do wszystkiego....
... no mazna po wierzchy wysmarowac i tak sie wezre... GOSCIU mial racje jestem niedoro-zwojem...
ja pier..le jak ja pisze kaszub naucz mnie w koncu czytac bo to wicha co ja wyczyniam

ca18det JDM stage 2, PRESTIŻ garage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”