kompresor co i jak?

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

To że wydech okopcony nie powie Ci o niczym co się dzieje na WOT... Zabierasz się do tego od dupy strony, na prawdę. strojenie jest KONIECZNE! Nawet żeby ten gaz ustawic potrzebujesz dostępu do sondy szerokopasmowej. Nawet jak kupisz regulator i zakładając że ECU ogarnie wolne obroty co skąd będziesz wiedział ile nim podlać? Uwierz mi że na oko tego nie ustawisz chyba że będziesz miał mega farta.

Zapłon zmniejsz na 10stopni, zawsze trochę pomoże, ale tu też potrzebne jest STROJENIE a nie przesuwanie zapłonu w całym zakresie! Masz mapy zapłonów do NA nie nadające się do silnika doładowanego....

Powtórzę się, upalisz to KA prędzej czy później, ale Twoja sprawa. Dołóż do tego zestawu nistuna albo ecumastera chociaż i znajdź kogoś kto Ci pomoże ze strojeniem.
Awatar użytkownika
krzych
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 89
Rejestracja: ndz 29 mar, 2009 21:31
Lokalizacja: Żyrardów

Tak też zrobie , dzisiaj wszystko zdemontowałem i powalcze z napędem kompresora . A tak orjętacyjnie taki komputer ile kosztuje i czy jakąś używke można kupić? bo szczerze za wielkich funduszy na to na razie brak . Kompresor trafił się za grosze plus reszta gratów wyszło koło 1000 ale jak sobie pomyślę , że jeszcze z półtora muszę dołożyć to chyba zrezygnuje . Jeszcze strojenie mnie ciekawi ile wychodzi i czy to wtedy na hamowni sprawdzane jest ?
michaled6
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 42
Rejestracja: czw 15 sty, 2015 19:00
Lokalizacja: ok Krakowa

det3 używka 400zł nowy na allegro coś koło 600zł podłączyć możesz sam, strojenie to już różnie ja zazwyczaj płace 500zł bez hamowni z hamownią to przynajmniej 700zł
Awatar użytkownika
krzych
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 89
Rejestracja: ndz 29 mar, 2009 21:31
Lokalizacja: Żyrardów

To by była jeszcze ciekawa perspektywa . A po podłączeniu da się przemieścić autem ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”