DOBRY warsztat w okolicy poznania??? + regeneracja turbo

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Witam

Tak jak w temacie

Potrzebuję dobrego mechanika w okolicach Poznania, który zajmie sie 200sx.
Poza tym regenerację turbawki gdzie w tej okolicy zrobię, bo uszczelniacze padły szwagrowi w dwusecie :/

P.S. Nie odsyłajcie mnie do SZUKAJKI bo po 3 godzinach szukania mam już dosyć :/

Pozdro
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Dandi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006 16:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

TiGRA pisze:Witam

Tak jak w temacie

Potrzebuję dobrego mechanika w okolicach Poznania, który zajmie sie 200sx.
Poza tym regenerację turbawki gdzie w tej okolicy zrobię, bo uszczelniacze padły szwagrowi w dwusecie :/

P.S. Nie odsyłajcie mnie do SZUKAJKI bo po 3 godzinach szukania mam już dosyć :/

Pozdro
Wystarczy ze przejedziesz sie na giełde samochodową na czesci do poznania jest kilka firm ktora zajmuje sie regeneracją turbin, ale z tego co słyszałem mają też reklamacje.

Wiem ze facet z allegro ma idealną turbine z rozbitego nissana on jest z gniezna
Lepiej kupic sprawną turbine poniewaz dawac do regeneracji słyszałem ze szybko padają.

Z ciekawosci pytałem za t28 krzyczeli 1500zł po regeneracji z roczną gwarancją.

tylę mogę tobie powiedziec.

Jezeli chodzi o głowice to facet dobrze naprawia głowice w Baranowie koło Poznania po przeciwnej stronie jest szlifiernia wałow korbowych
dandi
Awatar użytkownika
nerka
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: sob 07 paź, 2006 09:20
Lokalizacja: solec kujawski
Kontakt:

nie polecam firmy turbo tech bo nie fer traktuja ludzi turbina padla po pól roku i nie chcieli uznac reklamacji chociarz wina nie lezala po mojej stronie
Awatar użytkownika
ADAKAR
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 93
Rejestracja: ndz 24 gru, 2006 15:03
Lokalizacja: Wloclawek
Kontakt:

Firma CAR TUR z Bydgoszczy. Blisko Poznania nie jest ale ja jezdze na zregenerowanej tam T25 ... 30 tys i bez zajakniecia. Tyle ze ja nie piłuje mojej nysy bo jezdze ja na codzien do pracy ;)
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Heyka!!!

No i mam znalazłem!!!

Jest jeden warsztat w Bninie koło Kórnika>>> 20 km od Poznania >>> okolice trasy 11.

Dostałem namiar od kumpla, który miał kiedyś S14. Facet podobno ma juz na koncie kilka S13 i S14/S14a.
Wieczorkiem podam dokładny namiar // również na regenerację turbin //

Pozdro
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

podaj go jak pojezdzisz na tej turbinie conajmniej 5k km.
bo jak narazie wszystkie regenerowane w poznaniu wysraly sie przy pierwszej ostrej jezdzie ..

pozdro
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

podaj go jak pojezdzisz na tej turbinie conajmniej 5k km.
bo jak narazie wszystkie regenerowane w poznaniu wysraly sie przy pierwszej ostrej jezdzie ..

pozdro
wporzo

z tym, że regeneracja nie jest w Bninie tylko chyba gdzieś w Swadzim /// czy jakoś tak to sie tam nazywa///
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
v-max
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 9
Rejestracja: sob 05 sty, 2008 20:58
Kontakt:

TiGRA pisze: Jest jeden warsztat w Bninie koło Kórnika>>> 20 km od Poznania >>> okolice trasy 11.

Dostałem namiar od kumpla, który miał kiedyś S14. Facet podobno ma już na koncie kilka S13 i S14/S14a.
Wieczorkiem podam dokładny namiar
mógł byś podać ten namiar :?:
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Tu masz numer do tego mechaniora.

693910165

Tymczasem napiszę tylko, że furkę szwagra trzymał 3 miesiące, spawali głowicę, robili turbinę i inne rzeczy, elektrykę też robili, a fura i tak nie chce jechać jak powinna.

Wybór należy do ciebie.

Ja osobiście doświadczeń z nim nie miałem //może i dobrze// , więc nie znam szczegółów całej akcji. Sam bym tam raczej nie pojechał ze swoją dwusetą.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
v-max
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 9
Rejestracja: sob 05 sty, 2008 20:58
Kontakt:

a to rzeczywiście lepiej nie a znacie jeszcze jakiś dobry warsztat ?
Awatar użytkownika
Matt Castillo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: wt 28 kwie, 2009 23:20
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

to jest jakiś mechanik w poznaniu co by zregenerował turbo?
kowal

hej.dobrze turbinki robi facet ze swadzimia faktycznie kilka osob tam robilo i chwala...ja osobiscie sciagalem z niemiec po regeneracji=nowa :)
co do mechanika to polecam motomax na morasku, fachowcy tylko terminy dlugie :(
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Masz namiar na tego faceta ze swadzimia??
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

tyle ludzi ma problemy z turbinami po regeneracjach a wy nadal chcecie się z tym babrać ... ehh
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

mialem 2x do czynienia z regeneracja i w jednej t25 urwal sie wirnik a w t28 po dmuchnieciu 0,7 bara luz wzdluzny sie pojawil ze lopatki o muszle zaryly.
Ogolnie nie polecam, lepiej poszukac dobrej nie macanej uzywki :!: :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”