Turbo uszkodzone

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

Anonymous

:angered: Moim marzeniem jest w końcu jeździć Samochodem, który aktualnie stoi w garażu. Mam nadzieję, że kiedyś to marzenie się ziści. Ale abym mogła jeżdzić moim Nissanem, potrzeba mi kogoś, kto pomoże mi naprawić to cholerne turbo. I to za nie duże pieniądze. Bo już koło 10 tysięcy na dwie wymiany i dwie reperacje turbiny dałam. Gdyby ktoś z Was pomógł mi w znalezieniu dobrego i taniego mechanika lub zna kogoś, kto tanio sprzeda turbinę, byłabym Mu bardzo wdzięczna.[/b]
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Posłuchaj uważnie jeszcze raz. Napraw najpierw auto, zlikwiduj przyczyny, bo Turbo samo z siebie się nie psuje. A za 10 tys to byś miała kapitalny remont u Jarka i wsadzoną nową Turbinę. Ja jestem z pomorza więc Ci nie pomogę. Ale apeluje jeszcze raz żebyś napisała jak Ci się to turbo uszkadza, co się dzieje? Jak chodzi silnik, bo chyba auto jest na chodzie? Czy coś Ci piszczy trzeszczy, trzepie... Wymień wszystkie niepokojące objawy. Możesz wstawić zdjęcia rozwalonwj turbiny i napisz co się z nią stało. Kto Ci wymieniał te 2 turbiny, skoro teraz szukasz mechanika ??
OT wstaw zdjęcia samochodu
EMWU is dead
s38

Widze, ze jestes ze slaska wiec polecam naszego klubowego mechanika - sklep i warsztaty. Znaja sie na rzeczy bardzo dobrze i sa tani 8)

MS Extreme Tuning S.C. Sklep Tuningowy,
44-230 Bełk, ul. Główna 60 (obok skrzyżowania)
tel. (032) 431 67 11
kom. 504 122 058

Jakbys sie zdecydowala to powiedz, ze dzwonisz od Przemka, Prezesa STK i wtedy mozesz liczyc na jakies znizki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”