Przykręcane poszerzenia błotników

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

szeni pisze:a moim zdaniem to jest mistrzowski projekt ,sam ten body kosztuje tyle co s13

niema tam ,nie potrzebnych udziwnien ,zbednych na torze
nieporozumieniem sa plasticzki z allegro ważace tone ,nie pasujace zupelnie do niczego zalepione tona szpachli zeby zaslepic szczeliny .....

ni jak nie nazwał bym tego ulepem a ty chyba niewiesz co to za pojecie ulep

ULEP TO TAKIE PIEKNE COS CO MA WIEEJ SZPACHLI NIZ LAKIERU A DZIURY W BLASZCE SA ŁATANE WŁUKNEM SZKLANYM...



co do tego czerwonego z poszerzeniami karbonowymi to jest

woooz przygotowany do prób sprawnoscoiwych na torze
silnik ka24de-T
zakuty na gt3076r cos kolo 400hp

[ Dodano: Pią 12 Gru, 2008 12:35 ]
o kolejny ulep.......... phi

[ Dodano: Pią 12 Gru, 2008 12:40 ]
z tyłu 12cali
Dla mnie ulep to tez takie cos co ma wyjebane spojlery jak u calibry... pozatym co to kur** za poszerzenia w tym sxie?Wyglądają jak z dupy, tylny zderzak ma szczeline a jak sam napisałeś ze kosztuje tyle co nysa to zadnych szczelin być nie powinno...
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
szeni
Stały gość
Stały gość
Posty: 229
Rejestracja: pt 24 lis, 2006 11:28
Lokalizacja: wwa mokotów

idac tym tokiem myslenia twój woz to tez ulep bo ma szczeline nad przedni zderzakiem ze mozna wpasowac palec?
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

I ku*wa zawsze jest tak ze piszac o czymś ktoś inny schodzi z tematu bo chyba nie ma juz co napisać...

Ulep - samochód który ma spojlery wyjeba*** jak calibra a nie szczeliny na spojlerach.........................................................

A jak juz wszedłes na mojego sxa to:

Oczywiście ze ma i wcale sie z tym nie kryje, ja mówie o cenie tego body bo napisałeś ze kosztuje tyle co nysa czyli ile? 8tysi?10tysi? Te co jest na skontego/mojej nysie ile? 800zł? I jest tylko szczelina na przodzie... (której zresztą nie bedzie)

Koniec OT
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Mi sie ta czerwona w wydaniu race podoba ;)
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
Awatar użytkownika
szeni
Stały gość
Stały gość
Posty: 229
Rejestracja: pt 24 lis, 2006 11:28
Lokalizacja: wwa mokotów

hehe chyba jakies kompleksy masz na punkcie swojego wozu ;D to nie zdrowe....

wracajac do tematu JDM rzadzi sie swoimi prawami ich bodykity sa takie a nie inne
sa zupełnie inne od europejsch chociarzby , tych zrobionych w pl .


w 90% sa to nadkola lub cale blotniki przykrecane / nitowane tam sie nie uzywa szpachli

wszystkie te gładkie nissanki z super wycyckanymi lakierami swieconcymi jak psu jaja to amerykanskie wydumki ...zwane RICE .....

ps i nie próbuj na sile przekonywac innych do swojego zdania.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

No to chyba sie wyjaśniło.

Na marginesie jakie kompleksy?

Ps. nikogo nie przekonuje do swojego zdania.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

gadajcie co chcecie ten biały jest dla mnie jednym z piękniejszych SX`ów swiata smiem twierdzić że lepszy od projektu reedbosta chyba dobrze napisałem :wink:

białe SX`y = najpiekniejsze SX`y do tego dochodza piękne zderzaczki... i co w nich jest podobnego do calibry ?? zderzaki sa ładne gładkie pasuja do lini auta a to ze jest szczelina... moze przychaczył o kraweznik i zderzak obluzowal sie na zaczepach... naet 1wszy raz w zyciu podoba mi się BRA na aucie... przepiękny
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

suchy ja mam pewne podejrzenia ze kiedys byles czarny i grales w kosza:D w takim sx'ie wyobrazam sobie jedynie czarnego gangsta jadacego 10km/h po bronxie na zimny łokieć z glosnikow 50cent na zębach grill i jazda! 20" biała perła i spojlerki do ziemi przykrywające tylnie koła do polowy:D 100% stylu usa;] ja tam bym wolał takiego czerwonego torowego jest mistrzowski:)

ps. a chlopaki na poczatku sie zaczeliscie srpzeczac mowiac o dwoch roznych autkach z tego co zauwazylem bo neo mowil o bialym ulepku a szeni ripostowal na temat tego ktory mi sie spodobał;) peace:)

12"- nie dla idiotów;]
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

robacek pisze:suchy ja mam pewne podejrzenia ze kiedys byles czarny i grales w kosza:D w takim sx'ie wyobrazam sobie jedynie czarnego gangsta jadacego 10km/h po bronxie na zimny łokieć z glosnikow 50cent na zębach grill i jazda! 20" biała perła i spojlerki do ziemi przykrywające tylnie koła do polowy:D 100% stylu usa;] ja tam bym wolał takiego czerwonego torowego jest mistrzowski:)

ps. a chlopaki na poczatku sie zaczeliscie srpzeczac mowiac o dwoch roznych autkach z tego co zauwazylem bo neo mowil o bialym ulepku a szeni ripostowal na temat tego ktory mi sie spodobał;) peace:)

12"- nie dla idiotów;]
kwestia gustu mi sie taki styl podoba ;] czerwony jest dla mnie zbyt ,,napompowany`` :mrgreen: ale nie mówie ze jest brzydki bo jest OK 8)
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

no chłopaky.... co do tych przykręcanych to powiem tak:

właśnie robie szybkie VT tył juz jest gotowy i powiem że nieźle to wygląda jednak miejsca nitowania usunąłem więc 3ba byłoby je w realu zaszpachlować czy cus i troszke skróciłem to poszerzenie o jakieś 10-15% zrobie przód to wam pokaze... 8) i sami zobaczycie

co do montowania 3ba byłoby podciąć oryginalne nadkola troche bądź je nieco wygiąć rurka np. od znaków drogowych ;]
patryk
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: pt 17 lut, 2006 22:09
Lokalizacja: Pruszków

autoR już coś takiego tworzy, więc czekamy na rezultaty. Ja powycinam swoje błotniki na tyle ile się da...
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

a wiadomo kiedy stworzy?
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

hehe juz ciekawi mnie jaka dowalą cene... skoro za body do S13 licza sobie 3 tysie brutto

to poszerzenia około 300-500 zł a moze wiecej ;]
Awatar użytkownika
kamils13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 163
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006 19:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

500 pelenów ma kosztować i uważam to za cene odpowiednią jak na towar któregonie będzie trzeba ciągnąć z zagramanicy i bedzię dostępny od ręki.
KGB Oblech Drift Team
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

300zl to max jaki powinny kosztowac.. jesli bedzie za 500 to smiech na sali wole se rurką pogiąć :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”