jaki kolor na sx

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Anonymous

Ja osobiście uważam że kolor to tylko i wyłącznie indywidualna sprawa... Mi też podobają się jaskrawe kolory... jak się rzucać w oczy to pożądnie i do swojego samochodu mam ochote zastosować malowanie w takim kolorku:
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Ja też będę malował bryczke i myśle, że postawie na cuś takiego:
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
komis
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: czw 25 gru, 2003 20:50
Lokalizacja: KRAKÓW

o ten kolor na ostatniej fotce mi chodzi ,a przewazyla damska opinia na forum
200sx s14-250KM

-STREET RACERS KRAKOW-
Anonymous

Całkiem, całkiem... moim zdaniem jeszcze jakaś kolorowa naklejka by się przydała ala szybcy i wściekli...
komis
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: czw 25 gru, 2003 20:50
Lokalizacja: KRAKÓW

szkoda takiego lakieru koloru zaslaniac naklejkami ,ale napewno bedzie aluminiowe skrzydlo i grafitowe felgi
200sx s14-250KM

-STREET RACERS KRAKOW-
cziko

mam dla ciebie propozycje nie do odrzucenia!!!jedz do mieszalni spieshecker wybiez sobie z ich katalogw kolor farby i napisz mi numer tego lakieru ja jestem w niemczech ,pracuje w warsztacie i mam mieszalnie lakieruw w warsztacie wiec jak bede wracal 25 lipca to moge ci przywiec caly towar na pomalowanie auta po promocyjnej cenie!!! :D jak sie znasz to wiesz ze lakiery tej firmy to czoluwka swiata !!!polecam granadarot numer 257 taki czerwony ze nie mozna patrzec bo oczy same sie mruzo!!na nowego nissana mam juz zmieszano farbe i bedzie malowany jak tylko wruce!!!pozdro
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

A jaka to jest promocyjna cena?
I ile tego potrzeba na całe auto?
EMWU is dead
Radzio

Najpiekniejszy odcien pomaranczu, jaki widzialem w realu na targach samochodowych w chicago, to ten na zdjeciach ponizej, co prawda jest on na nowym eclipsie, ale jest naprawde piekny. Kolor nazywa sie Glowing Orange...sam bym taki chcial na swojej s2k.

Obrazek
Obrazek


Tu jest jeszcze maly link do artykuliku(+ wiecej zdjec) co napisalem dla MKP(kiedys posiadalem Evo8 :) ):
http://www.mitsubishiklub.pl/news.asp?id=127
komis
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: czw 25 gru, 2003 20:50
Lokalizacja: KRAKÓW

podobny efekt chce zrobic na swoim dajac na pomaranczowa baze mix z czerwona perla
200sx s14-250KM

-STREET RACERS KRAKOW-
Kruchy

troche offtopowo, ale ten misiek to podobny strasznie do audi tt...hehe, i dobrze, brzydki brzydki :wink:
cziko

Karrlos pisze:A jaka to jest promocyjna cena?
I ile tego potrzeba na całe auto?
karlos za to co chce od ciebie kupic moge ci przywiezc materjal na cale auto czyli.........kolor jaki sobie zazyczysz w postaci bazy+odpowiednia ilosc lakieu bezbarwnego....szpachle 1 klasa bo to co jest do kupienia w polsce to mozna se tym conajwyzej dupe wymazac........szpachle natryskowo +podklad oczywoiscie ,a jak bedziesz grzeczny to ci nawet do tego papier scierny jeszcze przywioze!!!!!!tak wiec cisnij do spis checkera i wybiez sobie tylko numer farby a ja wszystko zalatwie!!!!!!!proponuje baze a nie akryl bo jak wiadomo akrylem po 1 <font class="red">nie znam ortografii brzydkiego słowa określającego męskie przyrodzenie</font> sie maluje a po 2 akryl po 2 latach wyplowieje jak szmata na sloncu!!!a co do ilkosci to juz ci mowie.........2 litry bazy+2litry rozcienczalniku do niej da ci 4 litry gotowej bazy do malowania wprawny lakiernik owalil by tym dwa takie nissany!!!2 litry lakieru+0,5 litra utwardzacza daje ci 2,5 litra bezbarwniaka jak to wszystko wrzucisz na nismo to bedzeiesz m<font class="red">u</font>gl go polerowac co sezon po zimnie przez 5 lat co pozwoli ci miec caly czas nowe auto...oczywiscie jak bedziesz myl auto recznie a nie w mechanicznych lakiero <font class="red">PIP</font> to nie bedziesz musial polerowac go wogulena to co tam bedziesz mial szpachlowane starczy ci po litrze szpachli natryskowej i podkladu do tego 3 kilogramowe pudelko szpachli na to powinno ci zostac wiecej niz 2/3!!!!!!!a moze bedziesz tak jak ja malowal maske i dach na czarno a reszat supermegazajebiozakrwistym czerwonym????
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

mi sie widzi cos takiego...

Obrazek

wiem, wiem nie oczoje bne ale mi sie podoba. taki kolorek ze smakiem :)
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

a ja swoja s 13 pomaluje w poniedzialek granatowa perla jak skoncze to pokaze wam zdiecia jeszcze takiej nie ma w klubie pozdrawiam narka
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

dziubas pisze:a ja swoja s 13 pomaluje w poniedzialek granatowa perla jak skoncze to pokaze wam zdiecia jeszcze takiej nie ma w klubie pozdrawiam narka
Czekamy, czekamy...
Zeby tylko kolorek nie byl zbyt smutny.
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

s 13 musi byc ciemna jasne kolory odpadaja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”