Zderzak Laminat - jak wygląda sprawa mocowań

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

W gruncie rzeczy kupiłem od TC w tuning zone 460 czy 480zł a ten gość o którym mówisz ma aukcje na allegro ale jego kometarze......
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Mi nie chodzi o goscia z allegro ktory ma nicka TuningCentrum jesli o tego chodzi Tobie,byl jeszcze jeden no ale jego nicka niestety nieznam a jego aukcji niema od jakiegos czasu ale mysle ze paru forumowiczow kupowalo wlasnie od niego.
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

Przecie napisałem że jest LINK
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

ja kupiel progi od tego kolesie z allegro nick :murzyn1978 i nie za bardzo jestem zadowolony z ich dopasowan, progi ladnie wygladaja na aucie ale ich spasowanie bedzie tragiczne, pokrzywione te jakies progi sa no i troche trzeb bedzie spedzic czasu nad ich wykonczeniem tzn brak w kilki miejscach laminatu. a samym podkaldem sie tego nei zaleje wiec trzeba szpachlowac :(
ogolnie uwazam ze pragi sa troche lipne do zakaldania ale ladnie sie za to prezetuja an aucie :P

wlasnie troche ten koles ma negatywow :shock: dobrze ze ja dostalem paczke :)
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

nom dlatego nic o niego nie brałem:) Kupiłem zderzak od TC, a progi też kupiłem identyczne pewnego czasu na allegro miały nalepkę zółtą i czerwoną spasowanie w 100%
Awatar użytkownika
MKx
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: czw 09 mar, 2006 11:23
Lokalizacja: Kraków

niech się wypowie borimichał jakiej produkcji on miał ten laminat, bo ja od niego wziąłem i jest tragedia. W ogóle nie pasuje, jest krzywy i faluje, przy masce rozchodzi się 10cm!!!!!. Mój mechanik odmówił montażu. Jak blacharz też odmówi montażu to może się sytuacja zrobić nieprzyjemna...
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Ja kupowalem ten przedni zderzak z progami od kolesia o ksywce "murzyn1978" z allegro.
Progi przymierzalem u siebie na dwoch roznych nissanach i na jednym pasowaly elegancko,na drugim bylo gorzej.
Co do przedniego zderzaka to przylozylem go tylko raz na auto-po przylozeniu jako tako pasowal(trzymalismy go w 3 osoby).
Wiedzialem ze bedzie z tym duzo zabawy,a ze sie spieszylem i mialem pod reka zwykly przedliftowy to go zalozylem,a pozniej moja koncepcja sie zmienila i zderzak razem z progami chcialem sprzedac.
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Czyli szajs ciekawe jak z tymi z tc
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

Progi mam takie : LINK pasownie na 100% (co prawda nie kupiłem od nich ale poznaje po nalepkach ze identyczne mają) Co do zderzaka wypowiem się niebawem jak dojdzie i przymierze ale oni też mają taki zderzak : LINK ale już cena nie ta :(

[ Dodano: Wto 03 Mar, 2009 15:40 ]
PS. jak ktoś ma przekoszone auto to nic nie będzie pasowało :) Auto musi być równiuteńkie.
Awatar użytkownika
xmarv
Stały gość
Stały gość
Posty: 209
Rejestracja: śr 25 lip, 2007 22:54
Lokalizacja: Biery/Bielsko-Biała
Kontakt:

Osobiście mam ten sam zderzak co bori miał (od murzyna :mrgreen: ), faktycznie jest z nim troche roboty, ale znów nie ma takiej tragedii, głównie kosmetyka, wyszlifować krawędzie itd. jedynie co to ta część przy masce nie leży idealnie i linia jest troche krzywa, ale na upartego i to by szło spasować. Progi mam z Tuning Zone, wykonanie o niebo lepsze niż zderzak, z początku troche krótkie sie wydawały ale po założeniu na auto i zostawieniu na noc "przytrzaśnięte" drzwiami, naciągnęły się i dopasowały tak, że nawet nie trzeba było nic rzeźbić ;) .
= There is no easy way from the earth to the stars =
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

Zderzak tył od TC dotarł przymierzony i ................kór........szajs ! Nie polecam odsyłąm typowi zpowrotem i biore ten co link dałem powyżej dopłace te 150zł i mam nadzieje że będzie git. Wykonanie zderzak od TC w sakali od 0 do 10 daje jakieś 4, pasowanie 0. Foty poniżej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Hmmm,a ja mysle ze to zalezy od szczescia(procesu produkjci),jaki akurat laminat nam sie trafi-niezaleznie od producenta ;)
Awatar użytkownika
pascalek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 90
Rejestracja: sob 26 sie, 2006 01:43
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

xree, jeśli można spytać gdzie i jaki koszt za kouki ?
A odnośnie tylniego zderzak z linka który podałeś, to ktoś kiedyś na forum zakładał do niebieskiego sx'a i też była szpara między zderzakiem a tą blachą pod lampami.
Więc co do tyłu chyba jedyne wyjście to użytkownik murzyn z allegro.
Awatar użytkownika
nismo250
Stały gość
Stały gość
Posty: 479
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 21:07
Lokalizacja: OKOCIM(mocne)
Kontakt:

wszystko fajnie a jak tyl zamocowac tam niema nic miejsca ze by oryginalne lapy jakos podeszly czeka mnie to w poniedzialek i wogule pomyslu niemam
czesci do nissanów 889643199
[center]Obrazek[/center]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”