Drewno w s13

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

nissan200sxs13
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: pt 07 lis, 2008 08:58
Lokalizacja: Łódź

Witam. Mam nietypowe pytanie. Czy orientuje sie ktoś gdzie można wykonac sobie rewniane elementy do wnętrza s13 tki?? bardzo chciałbym zrobic ją na wzór s14a pod względem luksusu i estetyki. Absolutnie nie chodzi mi o okleiny lecz słyszałem o jakichs lakierach które po nałożeniu imitują drewno. :mrgreen:
Załączniki
mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt...
mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt...
fbx3dv.gif (4.5 KiB) Przejrzano 3841 razy
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Taki temat w technicznych?? @#$%^& co to ma wspólnego z techniką??

Przenoszę do Wszystko o wszystkim, a kolega dostaje WARN'a za nie czytanie regulaminu!!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

o lakierze pierwsze slysze, pomysl jak dokladnie to musi byc nałożone zeby nie swiecilo w oczy pseudoluxusem.

ja zdecydowanie polecam okleiny.
mam znajomego który robi okleiny w różnych konfiguracjach- orzech, mahoń i takie tam

jako ze okleiny sa robione na podstawie oryginalnych czesci, wiec pasuja one zawsze idealnie.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
I.T
Stały gość
Stały gość
Posty: 230
Rejestracja: śr 07 maja, 2008 22:12
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Jest firma w USA ktora umie lakierowac samochody, elementy ktore wygladaja jak oryginalne drzewo. Ale tylko o jednej takiej slyszalem i tylko tam. Bylo kiedys na discovery

Co do oklein testowalem to kiedys w Mercedesie znajomego i powiem ze srednio bo po czasie zrezgynowal.
- sa firmy ktore robia okleiny gdzie ala drzewo ma powloke jakby galaretki (jak gruba powloka klaru), problem taki ze elementy byly naklejane i jak zle trafiles to trzeba bylo czesto zamawiac nowy. Ponad to bardzo latwo sie rysowala ta powloka - przejechac raz paznokciem i byla gruba rysa. Zestawy kosztowaly po 150-200zl

Przyklad:
http://www.allegro.pl/item553482593_rov ... rewno.html

- drugiego typu okleiny to tak zwane z metra ktore czesto sa na allegro reklamowane jako profesionalne okleiny do samochodow. Jak jest naprawde? Pojdz do castoramy/praktiker a znajdziesz tam w dziale z okleinami do mebli to samo co na allegro. Wkoncu tez niby drzewo.

Przyklad: http://www.allegro.pl/item565865261_okl ... rewno.html


Jedyna opcja na zdobycie porzadnego drewna spasowanego i wygladajacego jest udac sie to porzadnej stolarni gdzie wykonuja male elementy, tam dobierasz drzewo i oni wykonuja elementy kokpitu. Jednak jest to bardzo droga opcja i zazwyczaj robia to ludzie przerabiajacy klasyczne samochody pod swoj gust.

W mojej opini drzewo w S14 to paraluksus tak samo jak jasna skora do czarnych plastikow calego wnetrza. Charakter samochodu nie pasuje do drewna.
W123 81` 280E 185 HP
200SX 94` 280 HP
V70 97` 2.0T AWD 225 HP

" Most important thing is not power but engine response "

Don`t say what you think cause you get Ban
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”