Jakie kubełki do s13

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Airbog
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 21:00
Lokalizacja: Litwa
Kontakt:

robacek pisze: airbog a jakie masz kubelki? i nie masz wrazenia ze siedzisz na bacznosc? ja nie siedzialem nigdy w kubelkach sportowych ale mam wrazenie ze sie nie zrelaksuje w nich w warszawskim korku:)
Mam K-sport. Ale w nich siedze naprawde OK. W mierzonych innych fotelach bylo gorzej, chociaz niektore modele Sparco, OMP lub RECARO byly OK.
Awatar użytkownika
Veather
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 62
Rejestracja: śr 03 wrz, 2008 09:25
Lokalizacja: Prawie Łódź :)
Kontakt:

Podłącze się pod temat... Robacek pisałeś że kubełki monza power nie podejdą do s13 bo są za wysokie, a czy wiesz może czy jakieś inne kubełki od mtuning da rade założyć do s13 bez przerabiania??
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

jakbym wiedzial to juz bym je mial u siebie w aucie:) wlasnie w tym problem ze nie wiem czy i ktore podejdą. napewno musza miec nizej siedzisko kilka cm i muszą byc wezsze o kilka cm bo nie pamietam kto pisal ale pisal ze opierają sie siedzenia o ręczny a nogami o kiere zahacza wiec beznadziejnie:((( a fotele są super.. mozna niby na wymiarach sprawdzic i tyle. patrzylem niby te inne to wygladają tak jakby mialy podejsc spokojnie dokladnie te: http://www.mtuning.pl/sklep/product_inf ... ts_id=5126 najlepiej zmierzyc seryjne fotele wtedy bedzie wszystko clear
F*** JDM be a ricer. :]
Awatar użytkownika
Veather
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 62
Rejestracja: śr 03 wrz, 2008 09:25
Lokalizacja: Prawie Łódź :)
Kontakt:

Tak lookam te z linka od Ciebie i mi się zdaje że jak monza power nie podejdą to te tym bardziej... Wymiary chyba mają jeszcze ciut większe... Już prędzej te będą pasowały http://www.mtuning.pl/sklep/product_inf ... ts_id=5120 ale wizualnie mi tak nie podchodzą :/ ogólnie te od mtuning są fajne ale jak mówisz że nie wchodzą to lipa... Włożyć takie kubełki obszyć tył skórką i bajka... A masz może namiar na jakiś inny sklepik z fotelikami w takim stylu?? ;>
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

niestety najchetniej bym monze kupil nie wiem czy te rodzaje monzy rozne roznia sie tez rozmiarem power i zwykla bo moze wcale nie tak wysoko sie siedzi, zawsze mozna podniesc kiere:)
F*** JDM be a ricer. :]
Awatar użytkownika
Veather
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 62
Rejestracja: śr 03 wrz, 2008 09:25
Lokalizacja: Prawie Łódź :)
Kontakt:

To mam świetny pomysł, kup i powiedz jak sprawa wygląda :mrgreen:
jak będzie ok to też kupie 8) a tak na serio to faktycznie trzeba to tylko wymierzyć i sprawa się wyjaśni :wink: pozdro
Maciekk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: czw 25 gru, 2008 22:16
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Siemka,
ja zakupilem sobie takie:
http://www.mtuning.pl/sklep/product_inf ... cts_id=731
Narazie nie sa jeszcze wmontowane, ale przymiarki beda na dniach... jak beda zamontowane to zdam relacje :)
PROJEKT W WYKONANIU MGT http://mgt.site50.net/
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

powinny nie pasowac ale dawaj koniecznie foty!!:D i jak mozesz zapodaj zdjecie z kims na fotelu za kierownicą please!! jesli bedzie ok ja odrazu zamawiam;]
F*** JDM be a ricer. :]
Awatar użytkownika
Veather
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 62
Rejestracja: śr 03 wrz, 2008 09:25
Lokalizacja: Prawie Łódź :)
Kontakt:

No to sprawa się wyjaśni :D
Jak zamontujesz to jak już wcześniej robacek napisał koniecznie zapodaj foty i napisz jak się w nich siedzi :) pozdro
Maciekk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: czw 25 gru, 2008 22:16
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

No i przymiarki byly :P

Fotel generalnie wygodny, duzy. Z racji tego ze mam jakies 190cm i autko ma jezdzic nie tylko od swieta to mi pasuja :) sa szerokie - nie trzymaja od razu (jest troche luzu), ale dzieki temu nie beda meczace. Regulacja OK.
A teraz minusy :/ bez rzezby sie nie obejdzie. Mimo zamontowania jak tylko dalo sie najnizej to i tak siedzi sie zdecydowanie wyzej niz w serii.

Rozwiazanie A ktore bedzie testowane - mala przerobka foteli (siedzisko jest bardzo grube, wiec mozna sprobowac dac ciensza gabke. Fotel sie rozpina wiec maly problem a i trzymanie sie polepszy ;) ).
Opcja B - przerabianie, obnizanie wzmocnienia ktore idzie przy przodzie fotela.

Opcja C - ktorej nie biore pod uwage to wkrecanie na stale w podloge
Załączniki
fotel2
fotel2
fotel
fotel
PROJEKT W WYKONANIU MGT http://mgt.site50.net/
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

najlepsza opcja i najbezpieczniejsza to ta pierwsza i jej bym sie trzymal. szkoda ze to jednak prawda i srednio podchodza te foteliki:/ a przerobienie tak foteli u tapicera to 1000 czy 2000 tak jak pisal turbokiller ktory wlasnie te same fotele przerabial zeby siedzisko bylo nizej.
F*** JDM be a ricer. :]
Awatar użytkownika
Veather
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 62
Rejestracja: śr 03 wrz, 2008 09:25
Lokalizacja: Prawie Łódź :)
Kontakt:

Dzięki za foty :)
Jak dla mnie te fotele kozacko wyglądają no i do tego są składane też wielki plus... Może Maciekk poniesie trochę mniejsze koszty przeróbki... Maciekk daj znać jak będzie się posuwać na przód sprawa z tymi kubełkami... I ile wyniosły Cie koszty przeróbki... Pozdro
Maciekk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: czw 25 gru, 2008 22:16
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

U mnie projekt nabiera tempa wiec duzo rzeczy dzieje sie rownolegle... jutro np jade po T28 :) Ale mysle ze w ciagu tygodnia moze troche dluzej cos sie wyjasni. Co do przerobki z gabka to narazie sprobuje z kolega cos zdzialac - tak jak pisalem, te fotele sa o tyle fajne ze mozna je porozpinac i powinno sie dac wyjac ta gabke jak i wlozyc nowa. Pozostanie sprawa luznej skory. Boczki siedziska mam nadzieje ze beda ok i ze poprostu bedzie sie glebiej siedzialo natomiast z siedziska moze da sie jakos w miare bezproblemowo troche sciagnac. Planuje robic cala tapicerke (na fotele tez bedzie rzucony jakis akcent) wiec w razie czego ktos sie tym zajmie. Co do ceny ktora ktos placil - byc moze i komus tak krzykneli, ceny w firmach tapicerskich roznia sie od siebie nawet 200% z tego co sie dowiadywalem. W przyszlym tygodniu jade "zbadac" jedna z firm - zobaczyc na zywo jakies probki, pogadac. Jak bedzie ok to oczywiscie podziele sie namiarami :)
PROJEKT W WYKONANIU MGT http://mgt.site50.net/
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

W końcu zrobiłem kilka fotek. Foteliki przerobione i obniżone przez tapicera.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Veather
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 62
Rejestracja: śr 03 wrz, 2008 09:25
Lokalizacja: Prawie Łódź :)
Kontakt:

Dzięki Bobekk :)
Na gotowo w aucie te fotele też mi się bardzo podobają :) Tylko pozostanie jeszcze kwestia tej przeróbki :) Popytam tapicerów w okolicy ile by za to wzięli może ciut mniej niż od Bobkka... A jak będzie za drogo to zobaczymy jak Maciekk sobie z tym poradził ;)

Przypadkiem wpadły mi w oko takie... Też wmiare fajne może one by podeszły bez przeróbek... z tym że chyba nie tej dźwigienki do tego żeby sie składały :/
http://www.rallyshop.pl/index.php?p1346 ... arco-steel
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”