TaPiCeRkA

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Czy da sie zastapic przednie siedzenia od naszych nissanów np kubełkowymi od bmw albo czegos innego. Pytam sie bo moje sa do dup... maja dziury powypalane itd i chciałem jakies ładne skórzane sportowe siedzonka sobie wstawic. co mam brac pod uwage itd przy zakupie nowych?? :P
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Dziury masz w obiciu tylko? Jeśli tak to kup może materiał (nawet skórę 8) ) i daj do dobrego tapicera. Nie powinno być drogo i na pewno będą pasowały. Sam tak kiedyś zrobię (z czerwoną skóra - pod kolor mojego autka). Możesz też wklepać w wyszukiwarce firmę "Java". Oni robią profesjonalne obicia do samochodów, ale podliczą Cię pewnie na kilka kawałków (ale robią cud miód - łącznie z obiciem drzwi i deski).
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Mike ale latwiej jest jechac do słomczyna i kupic 2 przednie fotele ( kubełkowe) ze skóry i wydac 500 zl niz biegac do tapicera zostawiac fotele potem odbierac itd Nawet na allegro sa fajne w cenie 400-500 zl. Powiedzcie mi co mam wziaśc pod uwage przy zakupie foteli przednich z innego auta. :twisted:
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Hmm osobiscie dostalem fotele kubelkowe (skladane) niby sa one od 200sx, w sumie gosciu mial je w 200sx ktory skasowal. Jeden Fotel musialem rozebrac bo sie troche pogiol jak wlazlo drzewo do srodka auta. No i jak bede skladal zastanawiam sie tez nad obisiem ich czyms innym niz welur. Jak ktos ma namiary gdzie mozna kupic skure (ale nie jakies skuropodobne wynalazki bo na tym jak jest cieplo to sie siedziec nie da). Pozatym jak chcesz zmiewnic fotele od innego auta to 1. musza pasowac na wymiar (miescic sie) 2. to juz kwestja prowadnic itp.
Pozatym tez zastanawiam sie czy by nie wpakowac sobie sportowe kubly ktore zostaly mi z dawnych czasow jednak wtedy wejscie do tylu to juz problem, zreszta i tak zawsze sadzilem ze to auto jest na 2 osoby i skrzynke piwa :)

Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Zgadza się! 2 osoby i "niezbędne" rzeczy. Ale przecież można dostać kubły, które się odchylają. Dobrze by było, żeby chociaż od strony pasażera była taka opcja. Łatwiej by się browary wyciągało. Poza tym, to już zależnie od tego do jakich celów wykorzystuje się auto, jeden fotel mógłby się dawać położyć... 8)
mr_dan

daj spokuj jak kupisz zle to przy spawaniu napewnosie poopalaja troche a po drugie skura to szmelc w aucie bez klimy jak masz klime to jeszcze jeszcze bo moj 200sx nie posiada choc ni wiem czemu :( no ale po drugie to mam audi z klima i skura i tez lipa jak jest goraco to i tak sie czlowiek poci na skurze mimo ze klima! musialy by byc chyba tez klimatyzowane tak jak w 607 albo w mesiu a tak to ogolna chu.. lepiej juz dobry material i jakis wymyslny ksztalt albo kolorystyka ale ja wole dobry welur lub jakis inny material byle nie skora z ktora trzeba sie bawic w konserwacje
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Dan mam klime ale nie nabita ( freonu ni ma :( :( ). Ja chce jakies super fotele takie jak sa teraz w sportowych golfach albo w tym sportowym focusie ( chyba rs) .Nie koniecznie skóra bo w zime jak jechalem w merolu i mial on skóre to przez kurtke bylo mi zimno :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Fila, a może zaszalejesz i włożysz jakieś kubły z prawdziwego zdarzenia? Sparco, OMP, Bimarco jakieś?
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

A sa wygodne ??? I czy sie składaja bo jak nie to raczej kiepsko siedzenie pasazera ( a bardziej pasazerki) MUSI SIE SKŁADAC :D :D :D :D
Goran220V

Jesli chodzi o temat skora - klima to nawet jak dmucha jak na Antarktydzie to nie ma sily, zeby na trasie nie bylo mokrej plamy na plecach. Ale tak jest chyba w kazdym aucie, przynajmniej tymi ktorymi jezdzilem (takze w 125P wyposazonym w piekne siedzenia obite czarnym skajem). Akurat siedzenia w 200SX'ach uwazam za wygodne.
A co do ladownosci to na poczatku lipca bylismy w 4 osoby w Amsterze takze ja osobiscie nie wiem jak pasazerowie (zwlaszcza ten za mna) przezyli. Ale widac, ze mozna :D
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Jaki rozmiar pokrowca mam wybrac bo nie mam zielonego pojęcia :oops: :oops: :oops:

http://www.fryda.com.pl/store/easyshop. ... om=PT/1110
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Fila, to nie będzie takie proste :? Możesz posłać im mejla - może dobiorą Ci najbardziej pasujące (jeśli w ogóle), ale pewnie i tak będzie to wyglądało fatalnie. Według mnie są 2 rozwiązania - kupno nowych foteli, albo tak jak bym doradzał - obszycie starych nowym materiałem. Tak będzie chyba najtaniej i najlepiej (skóra, welur - do wyboru, do koloru).
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Apsolutnie się zgadzam z Mike. A skura to szpan z BMW i to nie całkiem praktyczny (widziałeś kiedyś skurzane kubełki?)
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Peter

Fila, nie zakładaj kondomów na fotele :!: lepiej uzbieraj kase i oddaj do tapicera :wink:
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Miałem skóre w Fiacie i ... niepolecam. Zimą można sobie dupsko odmrozić (chwilke zajmuje zanim podgrzewanie zacznie działać) a latem plecy i "siedzenie" mokre nawet przy mocno włączonej klimie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”