białe kierunki - co z postojówkami?

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Brutal
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 133
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 11:53
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Kontakt:

Ja już u siebie zamontowałem tak jak ma Domino. Świeci elegancko, włączony kierunek również jest dobrze widoczny.
Jedyny problem to syf powstający podczas wiercenia otworu - trudno potem to ustrojstwo wyczyścić.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ja wierciłem do góry nogami tzn wiertarka od dołu a pozniej delikatnym strumieniem powietrza starałem sie to wydmuchać (z małej sprężarki w której juz brakowało powietrza) przez otwór od żarówki i odwrotnie przez nowy otwór
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

jak tam domino idzie sprawa z nakręceniem filmiku?
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

nie bylem prawie dwa tygodnie w garazu bo pracy od zakichania -szczyt sezonu

a mi cos tam nie trybi bo mam cala deche wyjeta z licznikiem i kierunków nie ma i nie wiem czy to dlatego czy moze jeszcze inny jest powód - nawet nie sprawdzałem
Ostatnio zmieniony pn 23 lis, 2009 20:32 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

no ok, ale w razie jak się z tym uporasz mam nadzieję, że wrzucisz filmik z rezultalem.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

obowiazkowo :airborne:
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

no i jak domino?
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

kurna wracam z roboty dośc późno i nysy juz tydzien nie widziałem ale jutro bede w garazu to z miłą checia sprawdze czy uda mi sie te kierunki uruchomic

[ Dodano: Nie 06 Gru, 2009 00:14 ]
NO I MAM zrobiłem filmik

http://picasaweb.google.pl/dominikkusta ... 2894987522

[ Dodano: Nie 06 Gru, 2009 00:17 ]
trzeba go troche popchnac wtedy ruszy
Ostatnio zmieniony sob 05 gru, 2009 00:37 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”