przednie lampy s13 - tuning

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

suchar
Stały gość
Stały gość
Posty: 202
Rejestracja: pt 03 wrz, 2004 08:42
Lokalizacja: Dąbrówka
Kontakt:

Adams pisze: hmmmm.... szkoda bo moglyby wygladac swietnie. widzialem kiedys jeszcze calkiem inne swiatla do s13nastki: szklane klosze idace rowno z maska i pod nimi projektory (w rx7 sie czasem podobne widuje). wygladaly nieziemsko! polecam kazdemu kto chce walczyc z seryjnymi w s13! (tylko skad je wziac :? )
pzdr!
PROSZĘ
http://clearcorners.com/products/nissan ... /F_lowpro/
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Suchar pisze:
Adams pisze: hmmmm.... szkoda bo moglyby wygladac swietnie. widzialem kiedys jeszcze calkiem inne swiatla do s13nastki: szklane klosze idace rowno z maska i pod nimi projektory (w rx7 sie czasem podobne widuje). wygladaly nieziemsko! polecam kazdemu kto chce walczyc z seryjnymi w s13! (tylko skad je wziac :? )
pzdr!
PROSZĘ
http://clearcorners.com/products/nissan ... /F_lowpro/
Kolega chyba myślał o światłach ala 300ZX, ale te które podałeś to jest moje marzenie w S13, ale cena $1785/kit ZABIJA :D
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Wydaje mi się że wykonanie takich świateł ala clearcorners nie było by większym problemem. Wystarczyło by zrobić szklielet (montowany jak oryginalna lampa) pod soczewki. Soczewki takie produkuje hella cena sztuki chyba coś koło 80euro.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Lukasz pisze:Wydaje mi się że wykonanie takich świateł ala clearcorners nie było by większym problemem. Wystarczyło by zrobić szklielet (montowany jak oryginalna lampa) pod soczewki. Soczewki takie produkuje hella cena sztuki chyba coś koło 80euro.
Jedyny problem jest taki ze na stronie helli niejestem w stanie nigdzie ich zlokalizowac!!
Niewiem czy trzeba pytac u dealerow helli czy co?
Hella robi rowniez 9mm DE bi-xenon !!
Poszly kiedys na ebay.de za 220euro !! niestety bylem splukany i nielicytowalem dalej !!
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Pajak2444 pisze:
Lukasz pisze:Wydaje mi się że wykonanie takich świateł ala clearcorners nie było by większym problemem. Wystarczyło by zrobić szklielet (montowany jak oryginalna lampa) pod soczewki. Soczewki takie produkuje hella cena sztuki chyba coś koło 80euro.
Jedyny problem jest taki ze na stronie helli niejestem w stanie nigdzie ich zlokalizowac!!
Niewiem czy trzeba pytac u dealerow helli czy co?
Hella robi rowniez 9mm DE bi-xenon !!
Poszly kiedys na ebay.de za 220euro !! niestety bylem splukany i nielicytowalem dalej !!
To coś kiepsko szukałeś :wink: , na polskiej stronie nazywają się: tuningowe moduły oświetleniowe
A tu link do nich Hella moduły
Awatar użytkownika
.wildcat.
Stały gość
Stały gość
Posty: 271
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 04:58
Lokalizacja: z miasta

Na jesieni kupiłem komplet Helli od Focusa, ale nie miałem czasu zamontować. Teraz jest zima, więc w ogóle się sprawy nie tykam. Tak jak się zorientowałem nie powinno być większych problemów. Planuję nawet użyć korektora, sterowanego oryginalnym przełącznikiem Nissana.

Nowe w Intercarsie kosztują około 450PLN za sztukę.

Myślałem, że będę miał oryginalną nyskę, a tu widzę sporo kolegów planuje taką przeróbkę. :wink:
Ostatnio zmieniony pt 03 lut, 2006 20:38 przez .wildcat., łącznie zmieniany 1 raz.
|oo|__|oo|

Wildcat

O=O---O=O
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

dlatego najlepiej nic nie przerabiac, albo nie pucowac sie na forum
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
Salat

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Pivot-He ... enameZWDVW - PIVOT, nic prostszego, moge to załatwić. Pozdrawiam :)





hałabała pisze:wie ktoś moze jak przerobić seryjne lampy tak żeby sie nie domykały do końca??
Rengiro

Salat pisze:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Pivot-He ... enameZWDVW - PIVOT, nic prostszego, moge to załatwić. Pozdrawiam :)





hałabała pisze:wie ktoś moze jak przerobić seryjne lampy tak żeby sie nie domykały do końca??
Jaka by byla cena urzadzenia na miejscu w Polsce???
Moze wiecej kolegow zdecyduje sie to byloby napewno jeszcze taniej.
Salat

Jasne, im więcej tym taniej. Chodzi o zminimalizowanie kosztów transportu, z drugiej strony nie można też przegiąć z ilością sprzętu, by celnicy nie mieli co robić. :) przy jednej, dwoch sztukach koszt na pewno nieznacznie przekroczy 100 USD / PIVOT.

Rengiro pisze:
Salat pisze:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Pivot-He ... enameZWDVW - PIVOT, nic prostszego, moge to załatwić. Pozdrawiam :)





hałabała pisze:wie ktoś moze jak przerobić seryjne lampy tak żeby sie nie domykały do końca??
Jaka by byla cena urzadzenia na miejscu w Polsce???
Moze wiecej kolegow zdecyduje sie to byloby napewno jeszcze taniej.


[ Dodano: Pon Lut 06, 06 15:51 ]
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISSAN-2 ... 3266QQrdZ1 - jest jeszcze taka, konkretniejsza możliwość wyróżnienia nissana - również do załatwienia :)
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

konkrety prosze
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Ja mysle ze ten "otwieracz" z potencjometrem ToM albo jarkowy moze zmajstrowac za znacznie niższa cene. Prawda Panowie Admini ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Adams
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 161
Rejestracja: śr 21 gru, 2005 13:46
Lokalizacja: Warszawka [Włochy]
Kontakt:

wpadlem ostatnio na cos takiego i sadze ze sa to jedne z ladniejszych zamiennikow swiatel do s13nastki!

Obrazek
'99 S14a - maszyna do: jarania sprzęgła, plucia ogniem, palenia gumy... jeździć niby też się da :]
Salat

Generalnie przód wyglada bardzo ciekawie.


Adams pisze:wpadlem ostatnio na cos takiego i sadze ze sa to jedne z ladniejszych zamiennikow swiatel do s13nastki!

Obrazek
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Z tego co mi wiadomo to te lampy nie są "street legal" ponieważ montuje się tam halogeny. Oczywiście pewnie i dało by się coś wyrzeźbić z szoczewkami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”