Tylne okrągłe lampy LED

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Powinieneś umieć Kali przyjmować także i krytyke :wink:
Po prostu nie każdy potrafi coś zrobić samemu, ale przyznaje się do tego bez bicia i się tego nawet nie podejmuje.

Ty się podjąłeś i możesz być dumny z siebie.

Ja osobiście bym ich nie założył ale to kwestia gustu ;)
Wg. mnie tak jak już ktoś zauważył za małe te kółeczka i zbyt blisko siebie.
Awatar użytkownika
GRAQ
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: śr 21 lut, 2007 18:23
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Nie róbmy tragedii w miejscu gdzie jej nie ma wcale. Z Forestem mogę się zgodzić co do rozmiaru...mogłyby ciut większe te krążki być. Poza tym masa wkładu i efekt określiłbym na 5-. Kali maluj na niebiesko i do klaru dorzuć srebrnego metalika trochę. Bardzo ładnie w słońcu się mieni.
fenix
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009 20:12
Lokalizacja: Gliwice

Napewno folia 'karbonowa' nie służy. Fajnie, że podjąłeś się sam takiej zabawy i za to gratulacje a czy się komuś efekt podoba czy nie to już inna sprawa. W dzień efekt mizerny aczkolwiek nocą fajnie to wygląda ;)

...jakbyś chciał wrócić do serii albo coś pokombinować mam jedną tylną lampę na zbyciu ;p
Awatar użytkownika
DarekAMS
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: czw 09 lip, 2009 22:53
Lokalizacja: AutoManiaSłupsk
Kontakt:

Gratuluje ukończenia projektu, po dołożeniu obwódek jest lepiej a nawet całkiem OK , ważne że nie widać druciarstwa.
I najważniejsze żeby podobało się Tobie , ja puki co wstrzymałem prace nad swoimi bo chyba się rozstanę z moim Nissanem :( Lampy dokończę i będą na sprzedaż, moje będą inaczej wykonane.

[ Dodano: Nie 28 Lut, 2010 00:30 ]
A to że wydają się malutkie powoduje optyczne zwiększenie tyłu pojazdu przez ten spojler. Wystarczy gładka klapa bez niczego i efekt będzie lepszy.
Awatar użytkownika
gdynianin_200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 59
Rejestracja: wt 01 gru, 2009 13:37
Lokalizacja: Gdynia

Darku a czemu chcesz sprzedać swojego Nissana? już Ci się projekt nie podoba? czy masz na myśli coś nowego? czy po prostu coś się rozwaliło? ja teraz zaczynam szukać s13-tki więc może jeśli będziesz swoje auto sprzedawać bede miał to na uwadze.. w końcu do Słupska tak daleko nie mam :)

Pozdrawiam
Byle bokiem :)
Awatar użytkownika
DarekAMS
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: czw 09 lip, 2009 22:53
Lokalizacja: AutoManiaSłupsk
Kontakt:

Żeby nie robić OT poszło do Ciebie PW
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

no niezaciekawie wygladaja te lampy...
Awatar użytkownika
kali
Stały gość
Stały gość
Posty: 352
Rejestracja: śr 06 lut, 2008 17:52
Lokalizacja: Przyszowice

szczerze mówiąc myślałem że kółka będą większe no ale co zrobić jak będę lakierować autko to napewno będą inne lampki ale porażki hartują przynajmniej miałem zajęcie wieczorami :D
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

kali pisze:szczerze mówiąc myślałem że kółka będą większe no ale co zrobić jak będę lakierować autko to napewno będą inne lampki ale porażki hartują przynajmniej miałem zajęcie wieczorami :D
nie łam sie jest dobrze a na tym forum wszyscy maja spaczone gusta wazne ze sam je zrobiłes i ci sie podobaja
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
kali
Stały gość
Stały gość
Posty: 352
Rejestracja: śr 06 lut, 2008 17:52
Lokalizacja: Przyszowice

ja się nie łamię tylko lubię kombinować jedne rzeczy wychodzą super jak np soczewki a jedne tak sobie jak np tylne lampy jak by były większe te kółeczka było by git n no ale co zrobić sam jestem sobie winien bo nie sprawdziłem wymiarów tych lamp jak by wiedziałem że są takie małe to bym kupił ze skyline ale jestem bogaty w nowe doświadczenie i odkryłem że w jednej z seryjnych lamp znajdowała się się woda i szyby mi parowały :D
Awatar użytkownika
Jam
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: ndz 01 mar, 2009 13:37

w nocy lampy wygladaja jak z jakiejs ferrarki :D
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

zrob cos dla mnie.... zdjęcie pozycyjnych kiedy wali w nie słońce....
jakich jasności diód używacie?
tez cos z diodami kombinuje, ale ujawnie sie jak bedzie cos wiecej niz teraz...

[ Dodano: Sob 13 Mar, 2010 13:24 ]
No więc teraz ja pokażę co kombinuję u siebie w domu....

miałem lampę "stłuczkę" w domu i zacząłem się nią bawić...
zainspirowany pomysłem z diodami spróbowałem czegoś takiego...
Obrazek

więc dorwałem drugą lampę przeznaczoną do odzysku [pęknięcia] i zacząłem się bawić....
efek był mizerny, przy próbie wyciągnięcia lampy z klosza cała potrzaskała....
na szczęście miałem jeszcze jedną lekko nadpękniętą....
Obrazek

znalazłem sposób jak to wyciągnąć.... więc po chwili lampa wyglądała tak...
Obrazek

kupiłem kilka diód i jakiś plastik na podobę plexi tylko mniej kruchy...
Obrazek

wyciąłem go na kształt klosza i wpasowałem odpowiednio do środka...
Obrazek Obrazek

jak widać projekt wyciska ze mnie każde grosze...
Obrazek

doszły jakieś pomiary i napunktowania pod odwiert...
Obrazek Obrazek


musiałem już te napunktowania przerobić bo nie wziąłem pod uwagę tej krzywizny lampy i niektóre diody świeciłyby nie tam gdzie powinny....

na chwilę obecną projekt stoi.... poszukiwania wiertarki stołowej i oczekiwania na diody z allegro... pewien allegrowicz zgodził sięwysłać kilka sztuk na proóbę do projektu w zamian za obietnicę kupna większej ilości sztuk jeśli się sprawdzą ;)


more updates soon... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony sob 13 mar, 2010 13:29 przez m0rr1s, łącznie zmieniany 2 razy.
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
kosmaty_
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 21:47
Lokalizacja: Kutno k. Łodzi

To kiedy do mnie wpadasz na tą wiertarkę? :D I rób, rób, jestem ciekaw jak to wyjdzie, jak spoko to może i u siebie się tak pobawie :)
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

No m0rr1s, coś w deseń mojego pomysłu... :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

Obrazek Obrazek

to czyni 2mm dziurka, a co dopiero 10mm dioda ;)
Ostatnio zmieniony sob 13 mar, 2010 22:38 przez m0rr1s, łącznie zmieniany 1 raz.
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”