obklejanie

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Paweł
Stały gość
Stały gość
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 lis, 2003 19:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ja w elementach w których sie dało ( te durze) zawijalem folię za krawędź. Poczekam na wiosnę jak temperatura podskoczy i zobaczę co się będzie działo z elementami zakończonymi " na ostro".
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

ja tez zawijalem ;) . Tylko wydaje mi sie ze za malo jednak (2-3mm, a teraz widze ze trzeba z centymetr chyba)
Boys
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: wt 22 lis, 2011 19:27
Lokalizacja: Biała

Ten samochód w moto ogłoszeniu jakim rodzajem folii jest obklejony. Jak ewentualnie usuwa się taka folię.
turbo dla każdego kierowcy
Wiscoo

Po pierwsze w pytaniach używamy znaku zapytania - ?. Co to za rodzaj folii, najlepiej pytać sprzedającego, natomiast prawdopodobnie usuwa się ją, jak każdą inną - podgrzewając i ściągając.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

A czy ktos znajacy sie na rzeczy moze mi powiedziec czy taka folia : http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Gloss-V ... 589wt_1163 , nadaje sie do obklejenia calego auta zeby wygladalo "normalnie" jak pomalowane na czarno? Czy to jakis badziew co jest poprostu jak czarna naklejka?
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

nikt sie nie orientuje? :(
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

małe doświadczenie jeszcze z tym obklejaniem... a ja juz kilka furek widzialem. takie pytanie to pewnie do gosci co z folia kontakt na codzien maja
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

no nic, kupie jeden arkusz i sie dowiem na wlasnej skorze ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”