obklejanie

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

a jak podniesiesz maske do gory, to ciekaw jestem min gapiow :wink:
To juz osobiscie wole sobie czegos takiego nie robic.
Odnosnie oklejania samochodow... Watpie zeby to tak drogo wychodzilo. Ponoc jest o niebo taniej. Kiedys kumpel podsylal mi ceny. Jak znajde to przekaze.
Ewentualnie mozna tez samemu, tylko trzeba miec do tego sporo czasu, umiejetnosci i cierpliwosci.
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

oklejanie zwykla nie carbonowa folia jest duzo tansze - ok 150 zl element :)

[ Dodano: Sro 02 Gru, 2009 16:15 ]
Dasiek pisze:a jak podniesiesz maske do gory, to ciekaw jestem min gapiow
ci ktorym bede podnosil maske to zazwyczaj osoby w temacie wiec beda wiedziec ze to oklejone, chodzi mi bardziej o robienie wrazenia jak zaparkuje gdzies auto czy bede jechal :) poza tym mi z wygladu sie bardzo podoba i zawsze to kilka razy tansze niz real carbon.
darek8955
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: wt 02 cze, 2009 20:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

a mozna na ta folie bezbarwny polozyc?? bedzi elepszy efekt. ale powiem wam ze na maske z laminatu mozna to nakleic i to nie bylo by takie glupie :D od wewnatrz pomalowac czarnym matem z gory okleina na to bezbarwny. Kto sie kapnie :D
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

od srodka tez mozna okleic jak ktos chce wydawac ;] raczej mozna bezbarwny ale z lakierem nie wyglada juz tak fajnie, widzialem. tak jak ja wyprodukowali jest po prostu zajebiscie :)
darek8955
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: wt 02 cze, 2009 20:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

niewiem czy wiesz ale orginalne maski Carbonowe nie sa takie same od srodka co na zewnątrz :)


i wiesz carbon powinien sie swiecic :)
Ostatnio zmieniony śr 02 gru, 2009 16:37 przez darek8955, łącznie zmieniany 1 raz.
stiopa46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 30
Rejestracja: czw 04 cze, 2009 18:01
Lokalizacja: Szczecin- Pomorzany

Istnieje możliwość malowania klarem naklejek.a jak dla mnie karbon z połyskiem robi robote. :wink:
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

maske od spodu mozna tez okleic resztkami tej folii a wygluszenie zostawic i nie ma problemu z gapiami - ta folia 3m identycznie swieci i odbija swiatlo jak real carbon.
darek8955
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: wt 02 cze, 2009 20:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

kolego nie wiem czy czytales co juz wyzej pisalem. Orginalna maska carbonowa od wewnatrz jest czarna, nie taka jak od zewnatrz. wiec jak zrobisz tak jak opisales to po podniesieniu maski padną ze smiechu
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

i tak maska bedzie ciezka wiec wiadomo ze to nie carbon, musialaby byc z laminatu. a od wewnatrz w takim razie jeszcze latwiej prysnac na czarno ;] sorry nie doczytalem

[ Dodano: Czw 03 Gru, 2009 17:39 ]
http://img707.imageshack.us/img707/5906/arbs.jpg

bardzo niewyraznie bo telefonem i ciemno, na weekend beda lepsze foty :)

wrzuce czarny dach, lusterka carbon, maske carbon i konsole srodkowa carbon.
Awatar użytkownika
kosmaty_
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 21:47
Lokalizacja: Kutno k. Łodzi

Jak dla mnie to się nie świeci jak carbon, a wręcz jest matowe.
Awatar użytkownika
moryc7
Stały gość
Stały gość
Posty: 280
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009 12:12
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

a chociaz w dotyku czuc tak jak carbon czy po prostu plaska powierzchnia? chodzi mi o to, czy z zamknietymi oczami jestes w stanie wyczuc w ktora strone idą te 'pręgi':P
Zapraszamy do Zakopanego!! http://www.zol.pl/nocleg/sfinks

__________________________________________________
____On the seventh day God created 4 stroke engine<blink>!!</blink> ;] ______
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

ma normalna strukture karbonu, czuc pod palcami, nie jest gladkie. swieci sie dobrze tylko ciemno bylo i aparat kijowy telefonowy.
Awatar użytkownika
kosmaty_
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 21:47
Lokalizacja: Kutno k. Łodzi

No to powiem tak, ostatnio jak byłem w warszawie na MTM Tuning show czy jakoś tak to właśnie był gość z firmy 3M, mam gdzieś nawet do niego wizytówke. No ale mniejsza z tym, chodzi o folie. Więć ten gość miał ze sobą skodę fabie całą oklejoną folią corbonową właśnie. Nie powiem naprawde fajnie to wygląda, czuć tam faktycznie jakieś wypukłości. No ale niestety też widać i czuć, że to nie carbon :) No ale czekamy na Twoje zdjęcia.
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
stiopa46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 30
Rejestracja: czw 04 cze, 2009 18:01
Lokalizacja: Szczecin- Pomorzany

Dla mnie na tej masce obklejanej a prawdziwej widac różnice orginalne maski karbon sie swiecą a ta obklejana nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”