obklejanie

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

oklejone, oto fotki. jak jest szaro i jasno to maska wydaje sie matowa, w nocy lub jak jest slonce, fajnie odbija swiatlo, wydaje mi sie ze jeszcze bedzie misja zeby pomalowac maske klarem albo naniesc na nia cos blyszczacego. sami ocencie - mi sie podoba, ale bede myslal jak zrobic jeszcze lepiej. oklejona maska, lusterka (carbon) i dach (black)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

fajnie to wyglada :) Niestety na masce widac laczenie folii (w przedniej czesci)
Ogolnie wrazenie pozytywne :)
Ostatnio zmieniony pn 07 gru, 2009 15:15 przez Dasiek, łącznie zmieniany 1 raz.
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

no widac ale bedzie widac bo rolka folii jest za wąska na maske S13stki, trudno, przezyje jakos :) jak za 200 zl to robi robote na maxa :)
Awatar użytkownika
p.g.
Stały gość
Stały gość
Posty: 228
Rejestracja: sob 02 sie, 2008 12:19
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

za karbonem nie jestem ale powiedz czy sie orientowales ile za oklejenie calej fury w jakis ciekawy kolor? jak masz fotke dachu to chetnie popatrze :)
Awatar użytkownika
gdynianin_200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 59
Rejestracja: wt 01 gru, 2009 13:37
Lokalizacja: Gdynia

rany ale super wyglada ta maska :D ciekawe jakby caly samochod sie prezentował :twisted:
Byle bokiem :)
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

no dach jest czarny :) oklejenie calej fury u nas to koszt 1500 zl na jakis kolor albo metallic.
Awatar użytkownika
gdynianin_200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 59
Rejestracja: wt 01 gru, 2009 13:37
Lokalizacja: Gdynia

a faktycznie takie oklejanie jest lepsze od lakierowania? nie robi sie pod ta okleina jakis "syf"?
Byle bokiem :)
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

nie robi sie bo pod folie nic nie wchodzi, a przed nakladaniem musi byc przygotowana nawierzchnia, dokladnie umyta i odtluszczona benzyna ekstrakcyjna. bo ja wiem czy lepsze, na pewno mniej kolorow do wyboru ale jak jakis podpasi to IMO lepsze bo masz chocby nawet glupie 8 lat gwarancji ze nie wyjdzie ani babelek, mozesz myc na szczotach i sie nie zetrze, nie musisz woskowac, polerowac itp no i wychodzi 2 x taniej niz lakierowanie.
Awatar użytkownika
nismo250
Stały gość
Stały gość
Posty: 479
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 21:07
Lokalizacja: OKOCIM(mocne)
Kontakt:

skad masz ta folie ?
czy moze mozna zamowic o CIEBIE?
Na ten carbon naklej zwylka przezroczysta i bedzie mint
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

no wlasnie tez o tym mysle ;) a carbon mozna z allegro, ja nie sprzedaje ;) wpisz "3m carbon"
Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

ja dorwalem taka hurtownie, tylko adres musze znalezc, bo pamietam (wzroko) gdzie to jest. W Krakowie, z Gory Borkowej (a raczej na gorze) odbijasz w prawo w strone Skawiny. Mijasz cmentarz i za nim kolo 2 km po lewej stronie jest spora hurtownia, ze spora gama kolorow. z tego co pamietam carbonu nie mieli. Odnajde adres i podrzuce
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

konsola srodkowa ;)

Obrazek

Obrazek
wilczek_1986
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 92
Rejestracja: pt 02 paź, 2009 15:27
Lokalizacja: UK

ile kosztowało Cię oklejenie auta w takiej kombinacji? Bardzo mi sie podoba i sam był bym tym bardzo zainteresowany. Daj znać co i jak?
Wielki "+" za ten samochód.
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

wilczek_1986 pisze:ile kosztowało Cię oklejenie auta w takiej kombinacji? Bardzo mi sie podoba i sam był bym tym bardzo zainteresowany. Daj znać co i jak?
Wielki "+" za ten samochód.
Podłączam się do pytania. Szczególnie interesuje mnie koszt oklejenia wnętrza.
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

Konsolę to można samemu sobie zrobić, jest bajecznie prosta, ja sam robiłem. Górę wyciągamy bo jest na zatrzaski,nakładamy folię, nagrzewamy, naciągamy i wycinamy równo nożykiem. Jest bardzo łatwa do oklejenia. Schowek wyciągami i również jest bardzo prosty. Część przy ręcznym w której jest schowek, też łatwo okleić. Wyjmujemy przyciski i zakładamy folię, docinamy, wkladamy przyciski i schowek i voila! Ewentualnie jak ktoś ma słabe zdolności manualne albo boi się spieprzyć, oklejenie kosztuje około 30-50 zł, zależy gdzie.

Oklejenie maski kosztowało mnie 50 zł, lusterek 40 zł. Lusterka są tak oklejone że widać całą homologacjęi napisy, jakby były takie oryginalnie.

Folię oczywiście miałem swoją, na dniach oklejam na czarny i carbon lotkę taką driftową i może obramówki zegarów. Łączenie na masce będę się starał zlikwidować jakoś bo zostało mi trochę folii.

Na wiosnę Nissan w nowej odsłonie czyli dach czarny, maska i lusterka carbon, body kit vertex, kolor auta jeszcze nie wiem jaki ale chyba krwisto czerwony i złote 17 ;) Oczywiście całe auto będę oklejał.

Pozdro :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”