obklejanie

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Ja też sie tym interesowałem rzeczywiście w granicach 5k da się okleić furę dość pięknym kolorem. Problem taki że w lato mogą się robić pęcherzyki powierza jeżeli folia będzie położona w firmie robiącej to tandetnie co najmniej. No i jest to na góra 3 lata potem schodzi...
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
Awatar użytkownika
manin
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 44
Rejestracja: sob 07 lis, 2009 12:17
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

za 5 koła to mam tak odmalowana furek że folia sie kryje :D
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Oklejenie całego auta to 1500-2500zł w zależnosci od fantazji i folii
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

www.aplikatorzy.pl

Tutaj macie profi zakład w którym folia nie odpadnie . chyba ze ze szpachlem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
bboybartas
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: pn 22 sie, 2011 16:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Chciałbym powrócić do tematu ;)
interesuje mnie czy w Bydgoszczy i okolicach jest jakaś firma która się zajmuje oklejaniem całego auta ?? i czy macie może jakiś nr do niej albo jakieś inne namiary (jeżeli takowa u nas istnieje )?? bo chce z się coś więcej o tym dowiedzieć ;)
z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
Paweł
Stały gość
Stały gość
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 lis, 2003 19:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam,

Jak że pomału rozpoczynam swój projekt rewitalizacji S13 podzielę się z Wami jedną z pierwszych prac jaką rozpoczołem a mianowicie oklejenie konsoli ala carbonem firmy 3M Wyszło to moim zdaniem całkiem nieźle ale nie było to łatwe.
Ostatnio zmieniony czw 19 sty, 2012 10:09 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

ladnie Ci wyszlo :) ja tez obkleilem ale tylko plastik konsoli i popielniczke. w reszte bawic juz mi sie nie chcialo bo nie jestem dobry w te klocki no i oczywiscie moje wyglada tylko dobrze z daleka i na niewyraznych zdjeciach :D
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

gratuluje i oby sie nie odkleilo bo mi po jednym dniu na sloncu wszystko zeszlo...
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

Mi w celice to samo, przyszło lato i pełno bombli i ogolnie lipa :/ . Jestem ciekaw jak to się niby trzyma jak się ma tym obllejone polowe samochodu z zewnątrz i jest np. 35C w słońcu...
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Draxan pisze:Mi w celice to samo, przyszło lato i pełno bombli i ogolnie lipa :/ . Jestem ciekaw jak to się niby trzyma jak się ma tym obllejone polowe samochodu z zewnątrz i jest np. 35C w słońcu...

Zewnatrz daje rade ale wtedy w srodku masz okolo 70 stopni I wtedy robia sie problemy
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Paweł
Stały gość
Stały gość
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 lis, 2003 19:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

domino pisze:gratuluje i oby sie nie odkleilo bo mi po jednym dniu na sloncu wszystko zeszlo...
No to mnie pocieszyłeś. Ja robiłem z foli 3M podobno najlepsza i mam nadzieję ze sie tak okaże.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

no ale my tez mamy/mielismy to z foli 3M ;)

Jak sie przyjrzec to widac gdzie odlazic zaczelo, a dodam ze bylo dobrze i rowno obklejone, plastiki czyszczone alkoholem itp. - https://picasaweb.google.com/lh/photo/8 ... directlink
Ostatnio zmieniony sob 21 sty, 2012 18:10 przez Draxan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

no ja tez 3m

Obrazek


tylko Paweł robił dużą powierzchnie i miejmy nadzieje ze sie nie bedzie tak odklejac!!
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

a jednak na zagieciach sie odkleja. tak to juz jest, Konrad ma to fajnie zrobione tą lepsza metoda - droższa (nie pamietam jak to sie nazywa) i wtedy mamy 100% gwarancji ze nic nie zejdzie

tu jeszcze wrzuce fotki z bliska przed założeniem i przed tym jak sie zaczelo odklejac



Obrazek
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4108
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

hydrografiką traktować ;P i się nie odkleja
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”