Dywan

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Jigga
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 07 lut, 2007 11:13
Lokalizacja: PrG
Kontakt:

Czesc, ma ktos z was moze rysunek albo zna wymiary wykladziny podlogowej w S13? Bylbym wdzieczny za jakikolwiek tip. :)
Awatar użytkownika
Pieronek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: śr 01 kwie, 2009 21:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

a o jakie te wymiary Ci chodzi mniej wiecej?
Awatar użytkownika
vibe
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 138
Rejestracja: pt 20 lis, 2009 19:54

ty pieronek a jakie mogą być wymiary wykładziny :?: raczej o gróbość tu niechodzi :)

kolega chce pewnie dociąć z jakiegos innego materiału wykładzinę
tu podpowiem niebedzie łatwo dopasować do podwozia bo wykładzina w s13 jest wyprofilowana do blachy, lepiej kupić uzywaną w gitez stanie...

a jeżeli do innych celów ci potrzebna to może do serwisówki zajrzyj (choć wątpliwe żeby tam był wymiar )

bo nieda się bliżej określić jej wymarów bo jest rozciągnięta na różnych wysokościach

to tak jak mapa globusa żeby rozłożyc na płaszczyzne trzeba pociąc :mrgreen:
kto rano wstaje, temu browar wieczorem się przydaje ;)
Awatar użytkownika
Jigga
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 07 lut, 2007 11:13
Lokalizacja: PrG
Kontakt:

No że tam ją składać trzeba to sie domyśliłem, ale że profilowana to nie wiedzialem.

Goła blacha, but się ślizga i później wpada w ta perforację właśnie. Chyba będę musiał jakiś prosty dywan tam wstawić, a reszta goła.
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Jigga, kup wykładzinę z nadwyżką i na spokojnie sobie dotniesz pod wymiar, a układając ją na podłodze kiedyś widziałem jak profile kształtuje się na ciepło, bo to kwestia dopasowania gumowo-plastikowej warstwy spodniej. Powodzenia
Awatar użytkownika
Pieronek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: śr 01 kwie, 2009 21:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

vibe pisze:bo nieda się bliżej określić jej wymarów bo jest rozciągnięta na różnych wysokościach
dlatego sie pytam o ktore wymiary chodzi...
jesli chodzi o położenie nowego materiału to jest to raczej mało prawdopodobne bo do tego potrzebna jest prasa a nie spotkałem jeszcze tapicera który by takową posiadał i podjął sie wykonania wykładziny, nowej tez sie kupować nie opłaca bo w aso kosztuje koło 1500zł.
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Prasa to jest w kiosku, a nie u tapicera :lol:

Btw. Metoda, którą przedstawiłem jest jak najbardziej wykonalna, ale bardzo praco i czasochłonna, dlatego polecam kupienie odpowiednio już wyprofilowanej używki, przy której będziesz miał wystarczającą porcję zabawy wymontowując połowę gratów z wnętrza ;)
Ostatnio zmieniony czw 07 sty, 2010 22:40 przez przemekD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pieronek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: śr 01 kwie, 2009 21:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

przemekD pisze:Prasa to jest kiosku, a nie u tapicera
zadzwoń do pierwszego lepszego tapicera i zapytaj czy zrobi Ci wykładzine do auta, albo chociaz zapytac jakim sposobem sa robione.
Jojo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 14
Rejestracja: pn 26 paź, 2009 07:08
Lokalizacja: Nowy Sącz Małopolska
Kontakt:

Jigga jutro Ci zmierze wykladzinki w mojej nysie i porobie fotki z wymiarami bo widze ze panowie nic innego niepowiedza oprucz klutni o prasy xP
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ja mam na zbyciu wykladzine podlogowa ale ma lekkie przetarcie na krawedzi tego wybrzuszenia w podlodze w nogach kierowcy, pozatym prawie jak nowka sztuka :D
jakbys chcial to pisz na PW co do ceny to sie dogadamy mysle :P
foto mam jakies to moge ci poslac jak bedziesz zainteresowany
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
Jigga
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 20
Rejestracja: śr 07 lut, 2007 11:13
Lokalizacja: PrG
Kontakt:

No ja właśnie mam piękną czerwoną wykładzinke zgodną z wymogami FIA :D No i chciałem sobie podocinać coś z racji, że Nissan stoi u Saja a i pogoda nie sprzyja.
dark
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: śr 02 lip, 2008 07:29
Lokalizacja: PL

a nie ma gdzies mozliwosci zakupu nowej np czerwonej??
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

podlaczam sie do pytania.... ale bardziej o wersje dywanowe mi chodzi...
kumpel miał u siebie w s13 CZARNY dywan... ja mam u siebie taki jakiś ciemnoniewiadomy, a kumpel inny miał u siebie jasny.... ostatnio ogladalem 240sxa to tez mial ta jasna tapicere (zgaduje, ze rocznikowo 91~ to mialy, bo mialy do tego troche inny kolor schowka itp)

ale kto mi moze dokladnie powiedziec jakie byly roznice w dywanach i od czego zalezaly...
kumpel z tym czarnym dywanem brał kiedyś od czika...
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

ja kupilbym taki czarny dywan jakby ktos mial na sprzedaz bo moj ni to szary ni zielony
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
dark
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: śr 02 lip, 2008 07:29
Lokalizacja: PL

no wlanie, ja mam taki szary beznadzieja totalna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”