Obciachy

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

sba4ever

oj chlopaki albo seria style jak ja albo bez przesady i z glowa....

taka gala w srodku to szok musisz na swiatlach zamykac szyby bo dziw.i wskakuja oknami, a blandynki wskakuja przez zamknieta szybe. Ja mialem kolorofon od wlocha gratis, carbonowa kierownice obklejona w ten sposob... naklejke blue car na zielonym nissanie itd....

Maluch tak apropo mial byc 1 osobowy, zeby mozna bylo sobie wystawic dwa zimne lokcie, ale projekt nie wypalil bo kompakt by dyndal przed nosem a na tylnej szybie nie zmiescil by sie napis pioneer :) dlatego jest 2 ze jak juz sie srode zwypasi w futro i latex to zeby jeszcze dalo sie świniaka wcisnac na tylna kanape. pozdro.

aaaaaaa... zatrzymuje nas policja oj widze ze nie macie pozwolenia na gaz.... ale to nie gaz!!!! ej koles nie rob ze mnie idioty a co to kur... jest?!!??
- to...? tuba prosze P policjanta :)
Pozdro i powodzeni8a ''nie zawsze duzo znaczy dobrze...''
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

sba4ever pisze:oj chlopaki albo seria style jak ja albo bez przesady i z glowa....

taka gala w srodku to szok musisz na swiatlach zamykac szyby bo dziw.i wskakuja oknami, a blandynki wskakuja przez zamknieta szybe. Ja mialem kolorofon od wlocha gratis, carbonowa kierownice obklejona w ten sposob... naklejke blue car na zielonym nissanie itd....

Maluch tak apropo mial byc 1 osobowy, zeby mozna bylo sobie wystawic dwa zimne lokcie, ale projekt nie wypalil bo kompakt by dyndal przed nosem a na tylnej szybie nie zmiescil by sie napis pioneer :) dlatego jest 2 ze jak juz sie srode zwypasi w futro i latex to zeby jeszcze dalo sie świniaka wcisnac na tylna kanape. pozdro.

aaaaaaa... zatrzymuje nas policja oj widze ze nie macie pozwolenia na gaz.... ale to nie gaz!!!! ej koles nie rob ze mnie idioty a co to kur... jest?!!??
- to...? tuba prosze P policjanta :)
Pozdro i powodzeni8a ''nie zawsze duzo znaczy dobrze...''
Hmmm ale o co chodzi bo nic nie rozumiem :wink:
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
SMela21
Stały gość
Stały gość
Posty: 304
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008 09:26
Lokalizacja: Praszka
Kontakt:

najgorsze nyski jakie w zyciu widzialem... :angered: :evil:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tylny napęd jest jak seks. Po co na ręcznym? Jak można dać w pizdę
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

mozecie mnie zjechac ale tyl tej zlotej mi sie podoba:)
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Dakatsu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 65
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 12:56
Lokalizacja: Toruń

A wg mnie nyska-enzo zrobiona rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
nismo250
Stały gość
Stały gość
Posty: 479
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 21:07
Lokalizacja: OKOCIM(mocne)
Kontakt:

Obrazek
flaszka za brand tych felg lub sklep
Awatar użytkownika
CiCHY!
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 21:27
Lokalizacja: Londyn / Skarżysko Kam.
Kontakt:

Hmm... może i nie jest zła... ale nie w moim guście :P




C
Fairlady Z32
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

W takich przeróbkach ważne są proporcje, trzymanie się jednej wyznaczonej tematyki, i dbałość o szczegóły.
np.
proporcje - stosunek wielkości i pochyłu kół do wielkości auta, wielkość przedniego zderzaka do reszty elementów (zarówno same wloty jaki i obszerność/powierzchnia zderzaka)
Tematyka - Furka wiadomo japońska - body zrobione pod Ferarii Enzo (włoska stylistyka) wloty powietrza maja zastosowanie chłodzące poszczególne elementy które tego wymagają. Dopiero Design-erzy je jakoś modelują aby brzydko nie wyglądały nie odwrotnie.

Dbałość o szczegóły czyli (końcowy efekt- często zapierający dech w piersiach)
Popatrz na spasowanie przednich lamp i symetryczność szczelin przy elementach.
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Temat powstał z myśla o NASZYCH obciachach w NASZYCH autach. Kolejny post z autem nie należącym do autora posta nagrodzony bedzie WARNEM :wink:
Ostatnio zmieniony czw 15 lip, 2010 07:17 przez TiGRA, łącznie zmieniany 1 raz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

w takim razie temat chyba umiera, bo nikt nie wstawi foty swojego auta, bo skoro mu się to podoba i tak jeździ, to dla niego nie będzie 'obciachem' :wink: . w innych autach, łatwiej znaleźć coś 'obciachowego'.
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Pierwsze posty były NASZE :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony ndz 29 sie, 2010 14:55 przez m0rr1s, łącznie zmieniany 2 razy.
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
moryc7
Stały gość
Stały gość
Posty: 280
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009 12:12
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

ekhmm, mniejszych nie było? :D
Zapraszamy do Zakopanego!! http://www.zol.pl/nocleg/sfinks

__________________________________________________
____On the seventh day God created 4 stroke engine<blink>!!</blink> ;] ______
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

raczej mi o rudzielca chodziło :D
a alu 15stki na zime ;]
Ostatnio zmieniony ndz 29 sie, 2010 21:41 przez m0rr1s, łącznie zmieniany 4 razy.
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
moryc7
Stały gość
Stały gość
Posty: 280
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009 12:12
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

wiem wiem, ale chciałem odwrócić od tego uwage :D dobra, ja sie nie odzywam bo mam 14tki i to na lato :P
Zapraszamy do Zakopanego!! http://www.zol.pl/nocleg/sfinks

__________________________________________________
____On the seventh day God created 4 stroke engine<blink>!!</blink> ;] ______
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”