przyciemnianie szkła

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

ktoś wie jak przyciemnić kawałek szkła, plastiku, czy też pleksy, żeby uzyskać efekt 'przydymienia' tak jak w serii wskaźników AG? Próbowałem na allegro znaleźć jakąś folię, która by się do tego nadawała ale trafiłem tylko na folię do szyb. Chodzi o efekt, gdy urządzenie jest wyłączone wydaje się jakby szkło było czarne, a po załączeniu wszystko jest wyraźnie widać, tak jakby szybka nie była w ogóle przyciemniona.
Ktoś kombinował już coś podobnego? Jeśli tak to czym i jeżeli folią do szyb, to z jaką przepuszczalnością światła?
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

spray do lamp raczej odpada;p poszukaj foli lustrzanej czarnej np ---> http://www.allegro.pl/item1049841947_fo ... butor.html lecz nie dokonca jestem pewien czy to tak bedzie czy ona caly czas nie bedzie lustrzana:( ale do odwaznych swiat nalezy:)
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

jak dobre swiatlo od drugiej strony zaatakuje to przejrzy na oczy;) nie jestem pewien, ale chyba wiem co chcesz z nią zrobić :D
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”