Umiejscowienie rejestracji przedniej

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

PrezesGT pisze:
dapper pisze:Scooter a na czym Ci zalezy na wygladzie czy na funkcji? Ja w s13 zamontowalem tablice na zawiasach i sprezynce i dziala to tak ze jak jedziesz spokojnie to tablica jest normalnie, a gdy jedziesz szybciej odchyla sie do tylu i odslania dolot do chlodnicy. Odchyla sie gdzies przy 80 km/h.
Dobry patent z tą odchylaną tablicą.


Ja w swoim Nissanie chce zamontować niżej tablicę tak jak na foto. Z tego co czytałem w temacie to wnioskuję, że do przodu nie są zadnie wytyczne przewidziane.

Co sądzicie przyczepią się mendy za taki montaż?
Ja miałem tak założoną rejestracje i normalnie przegląd mi przechodził bo wyglądała jak fabrycznie zamontowana. Teraz jeżdżę z rejestracją za przednią szybą i podczas kontroli ściema że urwałem zatrzaski razem z ramką i już na alledrogo zamówione żeby założyć i się nie czepiają więcej.
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

Ja tablicę oryginalną mam w bagażniku. Z przodu zamocowałem wykonaną w agencji reklamowej. Pierwsza sztuka miała wymiary tablicy amerykańskiej ale była troszkę z duża do tego zderzaka więc druga jest węższa o 3cm i niższa o 1,5 cm. Jest z plastiku. Czcionka jest taka sama jak na oryginalnych tablicach. Jeżdżę już roku czasu bez problemów. Chociaż w tym czasie zrobiłem nyską tylko około 700-800 km.
Wygląda to tak:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

niby sie nie czepiaja ale raz ze tablica nie ma homologacji dwa ze jest dwurzedowa :D
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

Kiedyś tacie mojej dziewczyny zabrali dowód za kwadratową rejestrację z przodu. Mimo iż była oryginalna. Więc to chyba nie ma znaczenia. w ogóle nic nie ma znaczenia, zależy na kogo się trafi i jakie się ma zdolności negocjacyjne. Ja swoją jakiś czas temu wrzuciłem za szybę i na razie żadnych kłopotów z nią nie miałem.
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
PrezesGT
Stały gość
Stały gość
Posty: 277
Rejestracja: pn 21 cze, 2010 17:16
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Wczoraj byłem na przeglądzie i pytałem się diagnosty o takie mocowanie jak załączyłem wcześniej w zdjęciu. Powiedział, że co do mocowania przedniej tablicy nie ma wytycznych ma być i już. Pokazywałem mu czy może być w tym miejscu co na foto i mówił że tak. Więc można tak montować :D :D :D
Załączniki
tablica.jpg
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Majkelll pisze:Kiedyś tacie mojej dziewczyny zabrali dowód za kwadratową rejestrację z przodu. Mimo iż była oryginalna. Więc to chyba nie ma znaczenia. w ogóle nic nie ma znaczenia, zależy na kogo się trafi i jakie się ma zdolności negocjacyjne. Ja swoją jakiś czas temu wrzuciłem za szybę i na razie żadnych kłopotów z nią nie miałem.

bo jasno jest okreslone ze tablica przednia nie moze byc dwurzedowa!
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”