Roznice dlugosci w s13 przed i po face lifcie...

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

czy to tylko ja doznalem takiej sytuacji?? czy to moze powszechnie wiadomo ??
moje malenstwo powolutku zaczyna wygladac, lada dzien bedzie pomalowane...... zderzaczek wisi wszystko pieknie spasowane i sprawa taka, meczyli sie chlopaki zeby spasowac lewy ( kupiony po stluczce ) blotnik ze zderzakiem bo prawy pasowal lewy cos nie.... hmmm
dziewna sprawa i wtedy pojawil sie czlowiek ktory jak sie okazalo posiadal za dawnych lat s13 i uswiadomil mnie i blacharzy ze wersja pre face lift do 92 roku byla w calosci 1.5cm krotsza od pozniejszego... a sam blotnik jest krotszy o 8mm hehe
strasznie sie zdziwilem bo nigdzie nic na ten temat nigdy nie czytalem ani nie slyszalem
no ale dali rade nadrobic te 8mm i jest spoko
tym oto faktem chcialem sie z Wami podzielic, bo po co potem sie meczyc.
no chyba ze sie myle i to co wyzej napisalem nie zgadza sie z prawda :? :? :? :? :? :?
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Kubus jak wiesz tez robilem przód w swoim i tez jak wszyscy przypiepszyłem lewa strona.... Ale takie cos mi sie nie przytrafiło :lol: Moj samochód tez jest po faceliftingu a blotniki ma od wersji przed faceliftingiem (które sie nie rózniły niczym od poprzednich poza miejscami na bolce).... I wszystko pasowało do siebie idealnie 8 mm to bardzo duza róznica nie mówiac o 1,5 cmm :lol: ... Pierwszy raz słysze o takim czyms :mrgreen: i z tego co widze to nie tylko mi sie przytrafiaja jakies dziwaczne sytuacje :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”