Jakie dystanse

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

Jaki założyć dystans do s13 dla koła o szerokości 7,5 cala i et 30
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
thoreg
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 00:34
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

U siebie w samochodzie mam 25 mm na wszystkich kołach. Felga 7.5 cala et 35. Fotki są u mnie w projekcie.
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

żeby uzyskać taki efekt u mnie to muszę kupić dystans 20mm jakie ty masz przelotowe czy przykręcane i gdzie je kupiłeś
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
thoreg
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 00:34
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Przykręcane, kupione już z autem. :) Ale z tego co kojarzę, to były kupowane w Ring Tuning. Na allegro są ich aukcje z dystansami.
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

no to panowie to teraz pytanie fela 7,5 cala et 30 dystans 25mm opona przód 205/50/16 tył 225/45/16 będzie obcierało czy nie z tyłu jestem w stanie zrobić fender rolling ale z przodu nie chce
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
thoreg
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 00:34
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Przód może Ci delikatnie obcierać, ale wydaje mi się, że podklepanie rantów i ewentualnie delikatny negatyw powinny załatwić sprawę. Z tyłu możliwe, że będziesz musiał zrobić delikatne rolowanie, bo moje 215/40/17 na 7.5 cala et 35 z dystansem chowają się w błotnikach, ale mam mega negatyw związany z glebą. BTW tutaj masz dobry kalkulator z wpisanymi od razu moimi danymi, więc możesz sobie zobaczyć jak w porównaniu do moich będą się zachowywać Twoje koła : link
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”