Drzwi typu Lambo...

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

MICHU

Hehe, czy ktoś z kolegów myslał o furtkach podnoszących sie do góry 8)
Czy istnieje jakaś stajnia która by sie tego podjęła i czy sa jakieś przeciwwskazania od strony technicznej; ciężar, tego typu rzeczy...?? Pytam poważnie bo narazie
"nissan sie robi" :D a jak juz sie robi to można by przy nim troche wiecej podłubać i wyjechać dopiero na wiosne...
kamil s14

Żebyś miał spokojna głowę to cię ostudzę do nissana jeszcze nie sprowadzaja gratów ale koszt takiego systemu to 7.000 ZŁ!!!!!!!!!!!!! Jest jakaś firma w Szczecinie która sprowadza graty.
MICHU

7.000 :shock: no to w sumie wszystko jasne chyba w tym temacie...
przemo78

Z tego co słyszałem coś takiego robią w Poznaniu

AGT Tuning

Monster Tuning

Poszukaj w necie adresów www, bo nie pamiętam jakie mają
Ramzes

Ja jak w maju odbierałem zderzak z poznania z HOT to z ciekawości zapytałem ile takie coś by kosztowało i mi powiedzieli że ok 15 000 PLN. Ciekawe ile to kosztuje u niemieckich tunerów?? I drugie pytanie: czy można zrobić kopie takiego mechanizmu? Czyli np jeden sprowadzić ze stanów i w polsce zrobić kopie.
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

A ja znalazłem coś takiego:

www.lsd-doors.de

cena systemu do 350Z to 1680 EUR.
MICHU

No za taki bajer tzreba nieźle dać... Z drugiej strony nasze Nyski sa najczęściej z roczników 90' - 93' więc taka inwestycja oznacza chyba nieodzowny związek z autem.
Szkoda że to takie drogie, gdzieś na necie widziałem S13 z tego typu dzrwiami i wyglądała poprostu cudownie. taka przeróbka odmłodziła by o pare latek nasze furki 8) ...pomażyć ludzka rzecz
cziko

a tu sa do nabycia materjały jak zbudowac samem takie dooory hiehie


http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 91694&rd=1
Ramzes

ni w ząb nie znam niemieckiego i nie robiłem zakupów na e-buyu. Jaka jest ostateczna cena tej instrukcji?? może by ją szarpnąć i pokombinować?? Fajnie by było jak by na zlocie stała ekipa turbobraci i wszyscy drzwi do góry.
R!
Golak

chcialbym poruszyc ten temat jeszce raz szukam osoby ktora zna sie na projektowaniu bo znam osobe ktora mogla by mi wyprodukowac cos takiego za niewielkie $ nawet na ilosc masowa takie zawiasy ala lambo...
jest maly problem potrzeba mi projektu bo bez projektu nie rusze z moim planem heee no nawet zaopatrzylem sie w program do robienia projektow nazwa tego prog. to autocad z strony tdt.org.pl i do sciagniecia tego programu trzeba miec prog. azureus i jave na styronie znajduje sie nawet opis w pdfie po pl a program jest z 2005 pl i 2006 nie pl no to teraz jak ktos ma szybkie lacze moze sciagnac i pomoze mi fajnie by bylo jak by wszyscy mieli drzwi do gory... moze juz ktos sam myslal o tym i ma jakies projekty i chce sie podzielic ???

tu sa odrazu linki do programu z krotkim opisem http://tdt.org.pl/szczegoly.php?id=1202
http://tdt.org.pl/szczegoly.php?id=3066
http://tdt.org.pl/szczegoly.php?id=2086

tu jest dokladny opis ale nie sciagajcie tej wersji programu bo nikt go nie seduje http://tdt.org.pl/szczegoly.php?id=1855
Ostatnio zmieniony pt 05 sie, 2005 13:50 przez Golak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Muro
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 183
Rejestracja: sob 11 cze, 2005 10:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

tez jestem zdania ze jest to do zrobienia za niewielką kase, sprytne zawiasiki i teleskopy załatwią sprawe.
powrót do korzeni ?
suchar
Stały gość
Stały gość
Posty: 202
Rejestracja: pt 03 wrz, 2004 08:42
Lokalizacja: Dąbrówka
Kontakt:

Nie chce w tym momencie swoim tekstem wsadzać kija w mrowisko, ale...
po co komu takie drzwi :?: :roll:
Rozumiem... chłopięce marzenia, sportowa fura, zawrotne prędkości etc.... chłopaki, weźcie się zajmijcie raczej troubleshooting'iem swoich silników, a takie sprawy zostawcie sobie na potem. Uważam, że takie drzwi są bez sensu. Lepiej jest zainwestować w PORZADNĄ zawiechę i OPONY, bo jak znam życie to połowa z Was/nas lata na łysych. Kupcie sobie lepiej porządne tarcze hamulcowe i jeszcze lepsze klocki. A potem myślecie o podneszeniu mocy... i tutaj nasuwa mi się przykład z życia wzięty- pare dni temu jeden zapalony dzieciak kupił sobie karbonową maskę... fajna sprawa, tylko że otworzyła mu się jak zasuwał 150 po mieście. Efekt końcowy taki, ze auto na złomie, dobrze ze kierowca się nie zatłukł i kogoś przy tym postronnego.
Bez urazy, ale jak czytam forum to coraz cześciej spotykam się z pomysłami z ułańska fantazją, które mają sie nijak do rzeczywistości, a potem jest lament, płacz i zgrzytanie zębami, żę coś sie zjebało, bo było "home made" albo "po taniości od Józka".
Wracając to meritum sprawy, takie rozwiązanie jest kilkadziesiat % cieższe niż zwykłe drzwi, a ja wiemy kg nie są naszymi przyjacielami.
ps. możecie myśleć ze sie po prostu przypierd... ale szkoda mi jak czytam co chwilę o jakiś "fakapach". Robcie wszystko z głową, a nie z emocjami.
Pozdrowienia i miłego weekendu życzę.
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Obawiam się, że te drzwi to fajnie tylko na zdjęciach wyglądają. W transmisji z jakiś targów tunigowych (Niemcy lub Francja) pokazywali democar firmy, która sprzedaje te systemy. Niestety jak otwierali/zamykali te drzwi to wyglądały gorzej niż źle. Podczas ruchu do góry strasznie latały na boki. Nie pamiętam czy to były LSD czy ta druga firma (chyba HR).
Awatar użytkownika
musieli
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 37
Rejestracja: pt 28 sty, 2005 15:28
Lokalizacja: Wawa/Ursynów/KEN zone

Suchar pisze:po co komu takie drzwi :?: :roll:
Rozumiem... chłopięce marzenia, sportowa fura, zawrotne prędkości etc.... chłopaki, weźcie się zajmijcie raczej troubleshooting'iem swoich silników, a takie sprawy zostawcie sobie na potem.
Jestem podobnego zdania. Takie drzwi to zbędndny bajer. Widziałem na żywca takie drzwi i latają zazwyczaj na boki. Tylko seryjne rozwiązania tego typu sprawdzają się. A pomyślcie - jak przy takim domowym patencie ktoś ci - odpukać - przywali z boku w okolice zamocowania zawiasów? Nie wiem, czy konstrukcja by wytrzymała.
Lambo doors są tylko fajne, ani nie dodają mocy, ani odejmują wagi, no może pomagają wyrwać więcej panienek lecących na tego typu gadżety...

pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”