Drzwi typu Lambo...

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

musieli pisze:.... no może pomagają wyrwać więcej panienek lecących na tego typu gadżety...

pozdro
No i co najważniejsze wpływają pozytywnie na wycieranie się spodni na tyłku przy wsiadaniu i wysiadaniu do samochodu :D :D
Micz

też byłem fanem tych drzwiczek ale jak zobaczyłem, że aby można by było je podnieść do góry najpierw trzeba je normalnie otworzyć na bok, więc po co taki bajer?
Golak

heee rozwialiscie moje dzieciece mazenia ale faktycznie zgodze sie z wami ze praktyczne to one nie sa daja tylko wyglad i wiecej blachar... (panieniek)
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Podążając tym tropem można dojść do wniosku, że i audio w samochodzie jest zbędne. :wink:
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Bo jest ( u mnie będzie)
Najlepsze to takie, które można wyjąć w czasie do 1h :D
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Audio powinno byc takie zeby sie nie dało wyjąć wcale ( ew zajmuje baaaaardzo duzo czasu ) , zeby Ci go złodzieje nie wyjęli :)

A co do drzwi to fajne one są ale w oryginalnym lambo. Po co updabniac kultowe auto ( bo takim 200sx jest ) drifterskie do jakiejs włoszczyzny. Golfiarze mają kompleksy to niech sobie takie drzwi montują, dla mnie to profanacja , tak jak dla innych gaz. Mi sie bardzo drzwi w 200 podobają, zawsze chciałem takie auto które nie ma ram dookoła szyby :)
Obrazek
Golak

co do audio nie lepiej zrobic w miejsce radja jaks zaslepke ... nie powiem moj dzidek w tawriji (zaz) zrobil taka wlasnie i mial problem z glowy . :roll:

dodac chem ze drzwi bez ramek sa zajebiste ale mnie dobija jedna rzecz znaczy sie opieprzanie ludzi ktorzy zamykaja (mocniej) drzwi z lekko otwrta szyba starsznie mnie to wkurza bo mam wrazenie ze mi szybe wybija :angered: a tak wogule moze ktos komus juz wybil jestem ciekaw ????
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

kamil s14 pisze:Żebyś miał spokojna głowę to cię ostudzę do nissana jeszcze nie sprowadzaja gratów ale koszt takiego systemu to 7.000 ZŁ!!!!!!!!!!!!! Jest jakaś firma w Szczecinie która sprowadza graty.
Wiec i ja sie dolacze do tego posta! Zestaw do CIVICa moge zalatwic za 400$. Do zamowienia potrzebne jest 10 osob! Jak sie ma taki zestaw do 200sxa? Niemam piojecia !!! Jesli robic drzwi to z carbonu lub zywicy !!! Ale warunek 1 musi byc spelniony !! Ze te drzwi beda uzywane TYLKO na zawodach !!! Niechcialbym sie przekonac o wytrzymalosci zywicy na uderzenia boczne wywplane pedzacym z predkoscia 60km/h polonezem !!! Dlaczego polonezem? Bo to auto z PRAWDZIWEJ STALI !!!
Golak

zawsze mozna zrobic zajebista klatke i x na drzwi kierowcy moglo by spelaniac normy ue :lol:
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Klatka bezpieczeństwa i drzwi lambo? :lol: :lol: :lol: Chyba właśnie wymyśliłeś Golak nowy styl... :wink: Taki "rally lans"...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”