Przyciemnianie szyb-lustro

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Chcial by szybki w moje s13 byly lustrzane chodzi i o taki efekt jak w tej aukcji http://moto.allegro.pl/folia-do-szyb-lu ... 97650.html


co o tym myslicie jak by to wygladalo?moze ktos ma jakies przyklady na zdjeciach.chetnie wyslucham porad i krytyki.
p.s. a moze po prostu pociagnac na czarno?
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 00:01 przez Artur1020, łącznie zmieniany 1 raz.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
MORDA
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 552
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 08:11
Lokalizacja: Dankowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

ja tam nie jestem fanem takiego przyciemniania na lustro :p Ja mam u siebie na tył czarno jak smoła przyciemnione, tylko że mam czarną nysę to też efekt lepszy biorąc pod kolor. Możesz kupić mały arkusz i przyciemnij tylną boczną na próbę, jak się nie spodoba to pociągnij klasyczną czarną :)
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 00:12 przez MORDA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

no to kupil bym taka jak na tej aukcji :above: i jak podpasi to ok i starczy moze na calosc a jak nie to smietnik, a odrazu zamowie od tego samego dostawcy czarna bo to 20zl wiecej a jedna przesylka.

ewentualnie myslalem o jakims granatowym pod kolor mojej nyski
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 00:20 przez Artur1020, łącznie zmieniany 1 raz.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
MORDA
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 552
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 08:11
Lokalizacja: Dankowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

Zrób tak jak piszesz :) Tylko mówię Ci od razu tą pseudo szpachelkę do wygładzania i ten pikny nożyk możesz od razu wywalić do kosza :p
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

nie wiesz ja i tak bede to robic w studiu reklamy lub moja panna ktora tam pracowala:)
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
MORDA
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 552
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 08:11
Lokalizacja: Dankowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

No to chyba że tak :) Mi z kumplem to zajeło parę dobrych godzin żeby to miało ręce i nogi. Ale za to zaoszczędziłem 300-400zł, i czegoś się pożytecznego nauczyliśmy :) Ale oczywiście nie obyło się bez zrywania folii :lol: Zawsze za pierwszym razem coś się spieprzy to doradzam mieć drugi arkusz w zapasie :)
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 00:37 przez MORDA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

szyby przedni tez ciemniles???tzn z drzwi??? wyciagales je??? tylne trojkaty raczej nie do wyjecia wiec gimnastyka??? a szyba z klapy bagaznika???
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
MORDA
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 552
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 08:11
Lokalizacja: Dankowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

szyby z drzwi nie przyciemniałem (atest), tylne trójkąty to gimnastyka :) Musisz odkręcić uchwyt od pasów. Co do klapy tylnej to najlepiej wywalić/złożyć oparcie z tyłu kanapy bo ja żeby nie rozwalać, uszkadzać pół klapy z tyłu przyciemniłem to ze środka przy pomocy trzech osób, z nią było najwięcej problemów, klejona na 2-3razy. Ale daliśmy rady, ale to co przy tym się uklneliśmy to szkoda gadać hehe
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

no wlasnie te tylne to szkoda gadac;/ ciezko na tak duza powierzchnie. ja wlasnei mysle nad ta lustrzana caly czas. bo na ogol to przednich nie chce na ciemno bo w rzeczywstosci malo widac a lustrzanka duzo nie przyciemnia,tym bardziej ze chce zeby to byla "lekka" lustrzanka.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
MORDA
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 552
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 08:11
Lokalizacja: Dankowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

Noom to próbuj tą lustrzankę pierwsze jak Ci tak podchodzi ;) Tylko z tymi przednimi nie wiem jak to będziesz miał na przeglądzie bo mogą Ci się dowalić o atest. Tzn. moim zdaniem na pewno się dowalą... kumpel musiał drapać ostatnio hehe
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

wiem wiem myslalem o tym. z przodem to najmniej roboty wiec jak cos to rach ciach jakby szef cos sie czepiał ;p bo pracuje na stacj diagnostycznej i to ja robie przeglady:P
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 00:53 przez Artur1020, łącznie zmieniany 1 raz.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

szybki na lusterko = dowodzik papa :mrgreen:
NIE W POLANDII TAKIE RZECZY
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 07:34 przez TiGRA, łącznie zmieniany 1 raz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Matt Castillo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: wt 28 kwie, 2009 23:20
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

ja miałem tylna i boczne tylne na lustro z czerwonym aucie fajnie wygląda dowodu mi nie zabrali ani razu :mrgreen: :mrgreen:
w nismo tez myslalem nad takimi :D
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Matys1912, mowa o przodzie i drzwiach...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
matthew
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: sob 11 kwie, 2009 08:53
Lokalizacja: Tczew

Podpinam się, bo sam chciałem taki temat założyć. Też planuję coś podobnego.

Widziałem u gościa szyby delikatnie na lusterko oklejone. Był całkiem fajny efekt - gdy patrzyło się na wprost na szybę był delikatny efekt lustra i częściowo było widać wnętrze, natomiast jak się spojrzało pod kątem na szybę wszystko było wyraźnie w środku widać z lekkim efektem przyciemnienia.

Znalazłem takie coś:

http://moto.allegro.pl/folia-do-przycie ... 93715.html

Chodzi o tą wersję LIGHT SILVER. Chciałem, żeby gościu mi wysłał jakieś foto poglądowe jak to wygląda na aucie, jednak powiedział, że nie ma takiej możliwości g:(\ . Zastanawiam się, czy ta wersja LIGHT da w ogóle coś da i czy będzie widoczna.
Ostatnio zmieniony śr 08 gru, 2010 16:12 przez matthew, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”