S13 SR20DET by Scooby Doo :)

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
przemo171988
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 162
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 16:42
Lokalizacja: Wrocław

Witam ruszam powoli z projektem autka... motywem przewodni grafik na aucie będzie... Scooby Doo !! :) Co wy na to ??:) Coś oryginalnego i coś czego jeszcze nikt nie ma w Polsce na 200SX... Jeśli ktoś ma jakieś fajne pomysły co do grafik ( np jakieś fajne foty , wzory ) lub jak ktoś umie zaprojektować np maskę pod ten motyw to proszę o pomoc bo nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać. W razie czego walić na PV lub gg 21872891
<<< RB25DET >>>
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

do mnie to nie trafia... ja na początku chciałem goluma sięgającego po złotą felgę... ale jakoś mi to minęło
stefan370
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: czw 08 lip, 2010 11:22
Lokalizacja: Wrocław

atomówek tez nie widziałem wię może być ku temu jakiś powód więc zainwestuj w serce tak będzie lepiej
Awatar użytkownika
Młody89
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 104
Rejestracja: śr 25 lis, 2009 17:19
Lokalizacja: Poznań

ja za to obczaiłem kiedyś coś takiego:
http://moto.allegro.pl/vinyle-na-maske- ... 12310.html
wzory może trochę za "malownicze" ale jest możliwość wykonania indywidualnego zamówienia :)
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

stefan370 pisze:atomówek tez nie widziałem wię może być ku temu jakiś powód więc zainwestuj w serce tak będzie lepiej
Bez kitu, zaczynasz projekt trochę od dupy strony. Lepiej, żeby samochód jechał, niż żeby ludzie na każdym przystanku autobusowym płakali ze śmiechu na Twój widok.
Awatar użytkownika
kosa771
Stały gość
Stały gość
Posty: 345
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:54
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

:above: Dokładnie tak.
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

jak będzie czym "pokazać" że masz coś pod maską, i będziesz w stanie odstawić praktycznie każdego na światłach to dlaczego nie nawet fajniej pozostawić z tyłu kogoś kto przed laską cię wyśmiał :D w innym przypadku kup sobie calibre.
Awatar użytkownika
przemo171988
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 162
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 16:42
Lokalizacja: Wrocław

przemekD pisze:
stefan370 pisze:atomówek tez nie widziałem wię może być ku temu jakiś powód więc zainwestuj w serce tak będzie lepiej
Bez kitu, zaczynasz projekt trochę od dupy strony. Lepiej, żeby samochód jechał, niż żeby ludzie na każdym przystanku autobusowym płakali ze śmiechu na Twój widok.
Z sercem jest zrobione wszystko co chciałem... Kuć go nie bede 300KM wystarczy mi na przyszły sezon... autko będzie głównie do driftu więc warto zainwestowac w cos co sie bedzie wyróżniać a nie obkleić auto lista sponsorów... Czemu smiech?? jeżdziliśmy ze smiechem jego Czesiowozem i na kazdych światłach usmiech ludzi do auta i głowy obracajace sie na przystankach. Nie mam takiej potrzeby żeby każde auto na światłach objeżdżać bo nie bawia mnie sparingi mistrzów prostej.... Jeśli chodzi o obklejenie auta to mam gościa który zrobi mi to za freee w zamian za reklame...Nie pytam głównie oo opinie bo każdy ma inny gust tylko raczej o wykonanie czy ktos sie kiedys przymierzał do czegos takiego i jak sie do tego zabrac
<<< RB25DET >>>
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

przemo171988 pisze:Nie pytam głównie oo opinie bo każdy ma inny gust
wlasnie zapytales sie o to co ludzie sadza o projekcie scooby doo... tez bym tak to odebral i odpowiedzial, ze moim zdaniem powinienes wybrac bardziej meski wzor na nismo,
scooby mi sie zawsze kojarzy z ciota i nie lubilem tej bajki jak bylem maly :lol:

ale i tak wszystko zalezy od projektu graficznego i koncowego wykonania, i nawet z nieciekawego wzoru moze wyjsc ladny efekt koncowy. skoro szukasz ogolnikowo kogos kto ci zrobi projekt raczej bym sie nie spodziewal jakiegos super efektu, napisz oferte, ze zaplacisz jakiemus grafikowi za wykonanie projektu to mysle, ze bedzie wiecej chetnych do pomocy, bo projekt to nie jest latwa sprawa ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 22 gru, 2010 07:44 przez kolosezw, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
cichy-cichy
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 20:50
Lokalizacja: Lublin

Tu jest filmik z autem z pierwszego zdjęcia kolosezw'a
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zPt2hv5XvCs[/youtube]
Mi się b. podoba
Ostatnio zmieniony śr 22 gru, 2010 12:28 przez cichy-cichy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karlito
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: wt 21 lut, 2006 21:08
Lokalizacja: Druga Irlandia

Nie kumam, jego wóz, jego zajawka, jego pomysł więc o co się przyp***lać. Bo każdy kto nie ma 500+ to ciota? Bo na wozie musi być męsko malowane? Jeśli ktoś nie odczuwa takiej potrzeby a to defakto jego wóz to o co chodzi. Widać Pan nie ma potrzeby udowadniania czy podnoszenia swojej męskości wozem.
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Ja na przykład uważam, że każdy kto mówi robię wóz tylko dla siebie jest hipokrytą...
Bo tak na prawdę to nikt nie maluję auta tylko po to, żeby tylko jemu się podobało.
Mimo wielu zaprzeczeń to osobiście jestem wielce przekonany, że w każdej osobie drzemie odrobina... takiego "lansera"... ludzie z natury lubią, jak ktoś inny docenia to co mają w posiadaniu.
A co do gustu, to oczywiście niektórzy wolą przemilczeć, a niektórzy powiedzieć głośno na forum. Po to ono jest czyż nie ?
Awatar użytkownika
Suseł
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 14:57
Lokalizacja: Myszków
Kontakt:

A może jakiś motyw z anime? Tu przykład (niestety nie na Nissanie)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
"If in doubt, flat out."
Colin McRae 1968-2007
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

to mi się zdecydowanie bardziej podoba
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

No i ja jestem zdecydowanie za :mrgreen:
To są moje motywy :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”