Kierownica funkcyjna

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

Bast pisze:
mysza pisze:
Filipek pisze: nie obchodzi mnie za bardzo Wasza oponnia i spiny bo to moje auto i ja nim jeżdze nie Wy
Skoro tak to po co się nas o to wogóle pytasz ??

x2
racja
najpierw się pytasz a później jeszcze głupio prujesz.. po co to?
źle sprecyzował, ale raczej mu chodziło o krytyke typu tych kierunków z przodu i głupie komentarze nic nie pomagajace-pociski, a szukał jedynie pomocy w tym co chce zrobić, a nie torpedowania :P
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

temat kiera, dostał odpoeiwedz, ze nie zabardzo i dziwnie... po co wiecej drazyć, fuuuu i tyle w temacie
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Odradzanie tego też jest pomocą ;) Jak by było wnętrze w skórze, oflokowane, dopieszczone, albo po prostu ładne - nie seryjne, to jak dla mnie montaż takiej kierownicy z obszywaniem i wszystkim miałby sens i można byłoby ładować w to kasę. Ale jeśli środek wogóle nie jest zmieniony to nie widzę tego...
No i pytanie jest w stylingu a nie w technicznych więc odpowiadanie w temacie wyglądu w tym dziale akurat ma sens :wink:
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Wiscoo

Po pierwsze temat jest dziwny - kierownica funkcyjna. Każda kierownica jest funkcyjna - jej funkcją jest kierowanie (o dziwo). Jeśli ma być z przyciskami, sterowaniem itp. to jest to kierownica wielofunkcyjna.

Ktoś tu dobrze podsumował - jeśli miałaby to być kierownica z innego auta, to bardzo ciężko będzie ją przeszczepić do nissana - inne jarzmo kierownicy, nie wspominając już o okablowaniu. W wielu wypadkach (jeśli nie wszystkich) sterowanie fabrycznym radiem (czy zestawem multimedialnym) odbywa się za pośrednictwem komputera (ECU). Jeśli ja miałbym coś takiego robić, to zastanowiłbym się, czy nie kupić radia z dodatkowym pilotem na kierownicę i ewentualnym jakimś obszyciem tego pilota i kierownicy skórą - żeby wyglądało schludnie i spełniało swoją funkcję, a przy okazji nie musiałbym przerabiać połowy kabiny dla samego radia.

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły w tym względzie to podrzucajcie, bo na pewno znajdzie się kilka osób, które chciałyby coś takiego u siebie zrobić.

Pozdrawiam,

W.
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Wydaje mi się, że najprostszym rozwiązaniem byłoby sprzęgnięcie do tego pilota do radia. Diode z pilota wylutować ukryć gdzieś, ale żeby "trafiała" w radio. od przycisków pilota poprowadzić kabelki do kierownicy i powinno działać. Jak komus się chce to czemu nie. Ale właśnie... jak juz koledzy podobnie pisali ja np. wolę posłuchać wydechu :)
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

a nie wystarczy zdjąc reke z lewarka i przestawić radio, czy dla nie których prościej zdjąć reke z lewarka wrzucic ja na kiere i wcisnąc guzik w dziwacznej kierownicy???
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
kaszub
Stały gość
Stały gość
Posty: 302
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: tuskoland
Kontakt:

skolimus pisze:Wydaje mi się, że najprostszym rozwiązaniem byłoby sprzęgnięcie do tego pilota do radia. Diode z pilota wylutować ukryć gdzieś, ale żeby "trafiała" w radio. od przycisków pilota poprowadzić kabelki do kierownicy i powinno działać. Jak komus się chce to czemu nie. Ale właśnie... jak juz koledzy podobnie pisali ja np. wolę posłuchać wydechu :)

najprosciej to przykleic pilaota do kiery za pomoca tasmy dwustronnej :lol:
... no mazna po wierzchy wysmarowac i tak sie wezre... GOSCIU mial racje jestem niedoro-zwojem...
ja pier..le jak ja pisze kaszub naucz mnie w koncu czytac bo to wicha co ja wyczyniam

ca18det JDM stage 2, PRESTIŻ garage
Awatar użytkownika
Bast
Stały gość
Stały gość
Posty: 466
Rejestracja: pn 04 kwie, 2011 18:58
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

Tak tak już o tym pisałem.. :lol:

mysza pisze:Odradzanie tego też jest pomocą ;) Jak by było wnętrze w skórze, oflokowane, dopieszczone, albo po prostu ładne - nie seryjne, to jak dla mnie montaż takiej kierownicy z obszywaniem i wszystkim miałby sens i można byłoby ładować w to kasę. Ale jeśli środek wogóle nie jest zmieniony to nie widzę tego...
Przecież on już napisał że nasze zdanie go nie obchodzi :wink:
mysza pisze:No i pytanie jest w stylingu a nie w technicznych więc odpowiadanie w temacie wyglądu w tym dziale akurat ma sens :wink:
właśnie o to chodzi.. i jeszcze ma pretensje.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

fakt mam taka kiere w aucie ktorym na codzien sie poruszam i wiem ze super sprawa ale jak masz zrobic tak kiere jak kierunki to lepiej zamknac temat ...
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

fakt mam taka kiere w aucie ktorym na codzien sie poruszam i wiem ze super sprawa ale jak masz zrobic tak kiere jak kierunki to lepiej zamknac temat ...
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Wpadł Dominik zakonczył impreze, niech mod zgasi tu swiatło
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Zablokowany

Wróć do „Styling”