Kierownica funkcyjna

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Filipek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 142
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009 18:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Siema , mam pytanioe bo chciałem zrobić taki projhekt ale najpierw wole zaciągnąć porady.
Dałoby rade wsadzić taką kierownicy , która ma przyski ( od radia i takich pierdół) do s13 ?
Miałem taki projekt żeby są obszyć alcantarą z czerwoną nicią a restze obkleić carbonem , co Wy na to ?
http://allegro.pl/kierownica-wielo-funk ... 56896.html

http://allegro.pl/kierownica-honda-civi ... 94750.html
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

moje zdanie na temat S13 a nawet dwa

-S13 to nie auto BARBII
-S13 na budzić respekt wśród innych aut (czyli jak to określić - Prostota i MOC, a nie jakies diody CZYciski)

zostaw serie ;) chyba ze obszyjesz skórą :]
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
Filipek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 142
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009 18:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kurwa nie chodzi i diody i przyciski , tylko że silnik zaiweszenie i body mam zrobione , chce dodać odrobina funkcjonalności i luksusu we wnętrzu więc co się spinasz ? Nie wnosisz nic do tematu to nie spamuj
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Body nie masz zrobione - te kierunki nadal wyglądają lipnie ;)
Nie lepiej kupić wreszcie dedykowane do tego zderzaka i reszte przeznaczyć na jakieś momo, zamiast porywać się z motyką na słońce??

Jak Ty to wogóle widzisz taką kierę i dlaczego z alfy do nissana? Bo ja tego wogóle nie widzę :D Gdzie tu luksus i funkcjonalność jeśli to z dupy będzie wyglądać?

Prędzej jakaś z 350Z, ale musiałbyś to jakoś poskładać - jakie radio wtedy tam wstawisz? Też z 350Z? pospinasz to i poprowadzisz wiązkę tak żeby było git? Którędy ta wiązka pójdzie bo tam to miejsca nie ma... To jak już taka kierownica to może i o airbagu by trzeba pomyśleć? ;)

BTW - chcesz luksus w aucie to ogarnij wnętrze bo taka kierownica o ile uda się cokolwiek zaadoptować przy pomocy jakiegoś magika gargamela będzie i tak wyglądać śmiesznie jeśli fotele/deskę itp. będziesz miał seryjną... Może lepiej zacząć od jakiejś skóry/floka a nie kierownicy z przyciskami? Bo obawiam się, że bez tego wyjdzie tylko wieś...

I bez bicia piany proszę bo post xZealoTx'a to jedno, ale Twoja odpowiedź to drugie... ;)
Ostatnio zmieniony czw 24 lis, 2011 19:58 przez mysza, łącznie zmieniany 3 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Wiscoo

Mysza praktycznie wyczerpał temat. Nie dość, że trzeba by kupić dedykowane radio, które "sczyta" sygnały z kierownicy, to jeszcze trzeba to jakość ludzko poprowadzić w sensie okablowania. Inszą inszością jest to, czy w takim układzie nie zahacza to jeszcze po drodze o komputer w aucie...
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Filipek, a kto sie spina, jak miałęm fiata 125p (pierwsze auto) to tez myslałęm ze po przykrecam guziczki kabelki i moge lądować na ksieżycu. Potem Brat mnie zgaśił stwierdzeniem, ze mam "syndrom pierwszego auta" odrazu odechciało mi sie skrecania paru aut w jedno... poza tym moj post był lekko agresywny bo checi zmiany czegokolwiek w sposób jaki chciałeśto pokazać sprowadza Nissana do poziomu Calibry,

TAK SIE NIE ROBI!!!!
Ostatnio zmieniony czw 24 lis, 2011 23:57 przez xZealoTx, łącznie zmieniany 1 raz.
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
FUNO
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: pn 19 lis, 2007 22:25
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Kontakt:

da sie to zrobic, trzeba od zera zbudowac sterownik dla kiery. ale w zyciu bym tego nie wsadzil do nissana. Calibra by lecialo!
Spawanie wydechow, kolektorow, uturbianie silnikow, modyfikacje blacharskie, swapy, spawanie klatek. Produkcja zestawow skretu Kontakt PW, gg, tel.605100281
http://www.facebook.com/fatpl
Awatar użytkownika
Bast
Stały gość
Stały gość
Posty: 466
Rejestracja: pn 04 kwie, 2011 18:58
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

Zawsze można kupić radio z pilotem i przykleić go do kierownicy :mrgreen:

A tak poważnie, to nie ma co pytać czy da radę bo nie ma przecież rzeczy niemożliwych, ale...

-takie kierownice mało kiedy nie są powiązane z kompem.
-do jakiego radia to podłączysz? i jak? (bez kompa z tamtego samochodu?)
-włożysz całą kolumnę od tamtego samochodu? bo jak podłączysz do tej kiery kable? no chyba że ma nie skręcać lub.. kabelki na kolanka...
-jeszcze inne kłopoty które się pojawią podczas realizacji pomysłu.

ja na kierownicy max jakie przyciski chciał bym mieć to klakson i nitro :lol: po co więcej? Nismo ma zapier..lać a nie być jakieś tam strasznie luksusowe.

No ale to tylko moje zdanie... jak chcesz możesz spróbować, jak się uda to będziesz miał "wyjątkowe" wnętrze :wink:
Ostatnio zmieniony wt 29 lis, 2011 20:08 przez Bast, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

s13 240sx miało kierownice funkcyjną , jakies tam guziki od tempomatu , mozna by przerobic do radia :) Miałem taki plan , ale sprzedałem s13.
Obrazek
Awatar użytkownika
Filipek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 142
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009 18:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

maretzky dokladnie oto mi chodzi , DWA- nie obchodzi mnie za bardzo Wasza oponnia i spiny bo to moje auto i ja nim jeżdze nie Wy. TRZY- podałem przykładowo kiere z alfy bo z nisssana nie mogłem żadnej znaleźć
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

no to panie staraj sie nie robic wiecej takich wygłupów bo właśnie taka jest cena, za robienie nie stosownych pomyłek ;)

z drugiej strony przewazie prawą reke masz na lewarku, i z lewarka blizej do radia niz do kiery z guzikami
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

Maretzky pisze:s13 240sx miało kierownice funkcyjną , jakies tam guziki od tempomatu , mozna by przerobic do radia :) Miałem taki plan , ale sprzedałem s13.

tez juz mi taka mysl po glowie chodzila, bo tempomat i tak nie dziala :( a mam akurat taka 240stke
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Filipek pisze: nie obchodzi mnie za bardzo Wasza oponnia i spiny bo to moje auto i ja nim jeżdze nie Wy
Skoro tak to po co się nas o to wogóle pytasz ??
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

a ja to bym nawet klakson wywalił żeby była maksymalnie goła :) a nie myślałeś poprostu żeby zakupic sportową, i jak masz ramiona kierownicy z otworami to zamocować tam kilka przycisków? mysle żeby to lepiej pasowało, jak seria
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 03 gru, 2011 23:04 przez czarny1986r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bast
Stały gość
Stały gość
Posty: 466
Rejestracja: pn 04 kwie, 2011 18:58
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

mysza pisze:
Filipek pisze: nie obchodzi mnie za bardzo Wasza oponnia i spiny bo to moje auto i ja nim jeżdze nie Wy
Skoro tak to po co się nas o to wogóle pytasz ??

x2
racja
najpierw się pytasz a później jeszcze głupio prujesz.. po co to?
Ostatnio zmieniony sob 03 gru, 2011 23:20 przez Bast, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany

Wróć do „Styling”