naba

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Gato
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Mam taka nabe LINK i kierownice taka jak dałes w linku tylko ze z czerwonymi nicmi. Wszystko pasuje bez rzadnych przerobek do s13. Za taka kase byłem naprawde pozytywnie zaskoczony co do jakosci tej kiery. Jezdze z nia juz ponad pól roku i nie ma na nie zadnych przetarc czy innych sladow zużycia. W polskich sklepach nic lepszego za te pieniadze nie dostaniesz.
upiorek

A odbijają Ci kierunki? Bo z tego co się orientowałem to chyba żadna naba nie ma takiej funkcjj. Ja kupiłem nabę na Allegro za 129 zł, wyciełem z orginalnej kiery tą tuleję która jest odpowiedzialna za odbijanie kierunków i razem to skleciłem. Kierunki mi odbijają, sygnał mi dzxiała. Jedyny myk to taki że trochę ciężej mi kiera chodzi, ale to w najblizszym czasie też dopracuję. Jak zrobię zdjecia to pkażę jak to się prezentuje
Awatar użytkownika
Gato
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Kierunki odbijaja normalnie. W sumie to nawet nie wiedzialem ze przy niektorych nabach moga nie odbijac :mrgreen: Nie ma tez zadnych problemów ze ciezko chodzi.
Tak to wyglada:
Załączniki
02-02-06_1409.jpg
Awatar użytkownika
ziperr
Stały gość
Stały gość
Posty: 242
Rejestracja: ndz 24 lip, 2005 12:51
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

damn, te szwy sa az tak widoczne czy to twoj aparat je tak 'wyostrzyl' :(
'Nigdy nie jest źle, ale zawsze może być lepiej' ;]
Awatar użytkownika
Gato
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 20:19
Lokalizacja: Warszawa

heh nie sa az tak widoczne - zdjecie robione komorka wiec quality=shit
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Czy ta naba siądzie do S13? Z tego co gadałem z gościem to podobno tak, ale czy da się to stwierdzić po opisie i zdjęciach z tej aukcji? Średnica wewnątrz to około 17mm.
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
Awatar użytkownika
Raptor
Stały gość
Stały gość
Posty: 233
Rejestracja: ndz 17 lip, 2005 20:56
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

TURBO maniac na naby trzeba uważać sam kupiłem jedną podobno pasującą do 200SX - wszystko ładnie pięknie siadło tylko naba miała o jakiś 0.5-1mm większy wieloklin - efekt - wchodziła głębiej na wieloklinie (nie dało się dokręcić orginalną śrubą - musiałem użyć podkładek), do tego luzy na kierownicy i przycieranie o plastik pod spodem więc wyleciała - leży w szafie - ostatnio trafiłem na allegro momo i jest o niebo lepiej - wszystko idealnie pasuje, 0 luzu.

Nie oszczędzaj na tym elemencie chyba że chcesz żeby ci kiedyś kierownica w rękach została albo się dowolnie kręciła na wieloklinie ;)
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Naby chyba są w sklepie TK.


Edit. ceny nie znałem. Po prostu jak przeglądałem ofertę to mi gdzieś zostało ze są.
A cena :D
Ostatnio zmieniony śr 20 gru, 2006 09:38 przez Karrlos, łącznie zmieniany 1 raz.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Dzięki Raptor, nie wiedziałem że takie cyrki mogą być z nabami.
Karrlos, faktycznie naby są w sklepie TK ale ich cena to 216 zeta. Mi nie zależy na nowej i do tego firmowej. Za 216 to mam używke nabe w stanie bdb i nową kiere do tego.
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

a ja mam trochę inne pytanie
czy seryjną kierownice można jakoś zamocować 1-2 cm bliżej kierowcy ? można to jakoś zrobić ? nigdy nie rozbierałem kolumny kierowniczej więc zupełnie nie mam pojęcia jak to tam wygląda :) i dlatego pytam
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

IceMan pisze:a ja mam trochę inne pytanie
czy seryjną kierownice można jakoś zamocować 1-2 cm bliżej kierowcy ? można to jakoś zrobić ? nigdy nie rozbierałem kolumny kierowniczej więc zupełnie nie mam pojęcia jak to tam wygląda :) i dlatego pytam
Niestety nieda sie !
Pod kierownica niema jak zwiekszyc odleglosci a na kolumnie kierowniczej rowniez niema mozliwosci przyblizania/oddalania. Dlogosc i ustawienie wszystkich czesci przekładni i przegubow niepozwala na "wysuniecie" kierownicy. Wiec pozostaje kupno naby, kierownicy i "przedłużacza" miedezy naba a kierownica.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
jano86
Stały gość
Stały gość
Posty: 244
Rejestracja: sob 21 paź, 2006 17:16
Lokalizacja: Wwa

Odświeże sprawę: potrzebuję śrubek do montażu kierownicy. Gdzie dostanę w Wwie?
karpiu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 55
Rejestracja: pn 04 lut, 2008 20:14
Lokalizacja: Olsztyn

Odświeżę temat i zapytam w drugą stronę: jak zdjąć nabę? Z tego co widzę odkręca się tą dużą nakrętkę co jest po środku, a naba wciśnięta jest na wieloklin. Oczywiście nie chce zejść,... Macie jakiś patent na to, czy ciągnąć ile sił?
Chodzi o układ kierowniczy, więc wolę się upewnić niż nabroić.
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

karpiu pisze:Odświeżę temat i zapytam w drugą stronę: jak zdjąć nabę? Z tego co widzę odkręca się tą dużą nakrętkę co jest po środku, a naba wciśnięta jest na wieloklin. Oczywiście nie chce zejść,... Macie jakiś patent na to, czy ciągnąć ile sił?
Chodzi o układ kierowniczy, więc wolę się upewnić niż nabroić.
Najlepiej poprosic kogos o pomoc.
Luzujesz nakretke,ciagniesz mocno kierownice do siebie,w tym samym czasie ktos "bije mlotkiem" po kluczu ktory jest nasadzony na nakretce- u mnie ta metoda zawsze skutkuje.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Litwinow
Stały gość
Stały gość
Posty: 434
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Czy naba MOMO do S14 będzie pasować do S13
ALLEGRO: naba MOMO
Widzicie jakąś alternatywe na allegro, może ktoś zakupił u konkretnego sprzedawcy, naba pasuje i go poleci?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”