Lifting - roznice przed i po? (S13)

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

s38

Szukalem w archiwum ale jakos nie znalazlem. Jezeli jednak przeoczylem to prosze moda o skasowanie tematu i link do starego ;)

Chcialem sie dowiedziec co dokladnie zostalo zmienione po liftingu. Najbardziej zastanawiaja mnie przednie lampy, nie wiem czy mi sie wydaje czy te po lifcie sa inne?

Oprocz tego wiem, ze:

- migacze
- przedni zderzak
- fotele
- kolor tapicerki
- smarowanie turbiny
- wzor felg alu

cos jeszcze?
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

- inny kształt kierownicy
- inny kształt Air Regulator (przed liftingiem okrągły, po kwadratowy)
- większe przednie tarcze (przed liftingiem 257 mm, po 280 mm)
s38

Thx, a nie wiesz jak z lampami przednimi? sa inne? wydaje mi sie, ze te starsze bardziej wystaja a te nowsze bardziej sa schowane do tych zaslepek? :airborne:
Dewik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 110
Rejestracja: pt 15 paź, 2004 22:14
Lokalizacja: Sieradz (łódzkie)
Kontakt:

Lampy sa te same...Sluchaj ja mam wersje przed liftem a mam juz sonde,katalizator,dzielone fotele,kwadratowy air ,nie patrzylem jak jest ze smarowaniem...heh wlasnie nawet nie wiem jakie mam tarcze ale chyba te 257 bo przy 17 calowych felgach wygladaja bardzo male :)
s38

To ja chyba jestem przewrazliwiony albo ten zderzak robi takie wrazenie, ze lampy sa ciut inne ;) w kazdym badz razie dzieki za wyjasnienie, a co do zaglowkow itd. to tez widzialem w wielu egzemplarzach przed liftem.
Awatar użytkownika
jasiu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 23:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

ja miałem u siebie inne lampy miałem takie duuuże wąłśnie miałem przed liftem i nie było regulacjii reflektora z kabiny silniczkami tylko śrubkami przy kloszu
sprzedam koguta tel 997
rottie

A zauwazyliscie te roznice ze przed liftem jak wlaczasz pozycyjne to sie lampy nie otwieraja bo pozycyjne sa tylkow zderzaku a po liftingu tak ?I wkurza mnie to :evil:
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

rottie pisze:A zauwazyliscie te roznice ze przed liftem jak wlaczasz pozycyjne to sie lampy nie otwieraja bo pozycyjne sa tylkow zderzaku a po liftingu tak ?I wkurza mnie to :evil:
ale o so chosi ? :roll:
przeciez po lifcie tez sa pozycje w zderzaku. i reflektory nie otwieraja sie przy właczeniu pozycji
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
rottie

no u mnie sa pozycje i w lampach i w zderzaku i mi sie otwieraja :D to ja jakos inaczej mam?
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

to masz cos poprzerabiane
lampy nie otwieraja sie jak tylko postojowe wlaczasz
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

odgrzebuje temat kupiłem tanio nissana 200sx po lifcie na części i mam pytanie co warto przełożyć do mojego przed liftem

1. Hamulce
2. Zderzak przód
3. Fotele
4. ...?

co jeszcze warto przełożyć
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

Co do foteli to bym się zastanawiał Moim skromnym zdaniem te przed liftem trzymają duuużo lepiej niż te po...
Cała s13 ka na części Z rozbiórki
Pytać
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

co do foteli to zawsze mozna spowrotem przełożyć

co jeszcze warto przełożyć
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

No na pewno rurkę z oczkiem do smarowania turbiny jeśli jeszcze takowej nie masz
Cała s13 ka na części Z rozbiórki
Pytać
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

mam u siebie zmieniony przewód przy okazji zmiany na t28

może zrobimy listę rzeczy które warto przełożyć jak ktoś ma jakiś pomysł niech dopisze:

1. Hamulce
2. Zderzak przód
3. Fotele ?
4. Przewód do smarowania turbiny
5. ...?
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”