Styling - malowanie / oklejanie

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
hiszpan
Stały gość
Stały gość
Posty: 250
Rejestracja: czw 18 sie, 2011 06:36
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Siemka wszystkim,
Jak w temacie mam pewien problem:) od poniedziałku idę na 2 tygodnie urlopu który zamierzam spędzić z moją ukochaną ( czyt. Nissan 200SX:))

Co za tym idzie planuję sporo zmienić, obniżyć, poszerzyć ale i pomalować:)

Cholernie kręci mnie projekt Matt'a Powers'a S14
http://www.speedhunters.com/2010/04/dri ... formula_d/

Moja nysa jest koloru śliwkowego więc myślałem by zrobić w ten designe co powyżej tyle że zostawić mój kolor na środku, dodać biały jak na fotach i czarny ale nie z żółtym tylko pomarańczowym bo felgi mam też pomarańczowe.

Słucham waszych opinii bądź ciekawych propozycji:)
Warunek ma być kolorowo lecz nie wieśniacko:p
Części mechaniczne SR20DET + osprzęt...
kontakt: 783693864
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

moim zdaniem poprzednie malowanie mial o niebo lepsze...
+ ta kombinacja czarnych felg na przodzie i zlotych na tyle :roll:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 20 lip, 2012 08:36 przez kolosezw, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Obniżenie i poszerzenie jak najbardziej wskazane przed takim malowaniem. Pytanie czy jest sens powielać ten sam wzór, czy nie lepiej zrobić coś swojego?

Będziesz tylko poszerzał? Wg. mnie do takich zabaw to potrzeba body dobrego i naprawdę mocnej gleby, bo same wyszerzenia nie dadzą takiego efektu i żeby przypadkiem na koniec nie zrobiło się to: http://allegro.pl/nissan200sx-s13-tuning-i2443385745.html
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
hiszpan
Stały gość
Stały gość
Posty: 250
Rejestracja: czw 18 sie, 2011 06:36
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Heh:) Co do felg to idą pomarańczowe 18" i dystanse 4 x 30mm ( po 30mm na każdą piaste ) na body na razie nie mam siana:/ a później przy zmianie zderzaków itp by się poprawiło. Gwint też będzie od razu założony więc nie powinno być źle. Lotkę mam od Utratnego.

Przy modzeniu na pewno pozmieniam seryjny zderzak jakoś. No a przedni pewnie widzieliście:p

Ogólnie chciał bym coś żeby się mega rzucało w oczy:) i strasznie mi się to jego malowanie widzi:)

Zrobił bym coś swojego ale niestety brakuje mi pomysłów:( nie mam ostatnio weny:(
Ostatnio zmieniony pt 20 lip, 2012 12:22 przez hiszpan, łącznie zmieniany 1 raz.
Części mechaniczne SR20DET + osprzęt...
kontakt: 783693864
Wiscoo

Biały podkład i "logo" imperialnej japonii, ciągnące się od tylnych nadkoli do samego przodu. Jak zrobię jakąś fotoszopkę, to załączę.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Jak dla mnie "logo" imperialnej japonii = swastyka nazistowskich niemiec...

Rozumiem, że moda na ten znaczek wynika z faktu, że takie rzeczy jak Jednostka 731, czy masakra w Nanking działy się po tamtej stronie globu więc w zasadzie nie musimy, aż tak interesować się historią... Jednym to widocznie nie przeszkadza i kleją to gdzie popadnie, innych może ten temat zainteresować i po zaznajomieniu się, nie polecą jednak za tą nowoczesną modą.

Kto uważa, że ta flaga jest ok polecam film: Men behind the sun.
Jeśli dalej będziecie chcieli to lepić bo to jest modne i cool - ok, nie zmuszam was do zaprzestania tego ;) Ciekawi mnie tylko wasze uzasadnienie czemu ta flaga jest fajna jak już zaznajomicie się z tym co ona reprezentowała ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
hiszpan
Stały gość
Stały gość
Posty: 250
Rejestracja: czw 18 sie, 2011 06:36
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

mysza pisze:Jak dla mnie "logo" imperialnej japonii = swastyka nazistowskich niemiec...

Rozumiem, że moda na ten znaczek wynika z faktu, że takie rzeczy jak Jednostka 731, czy masakra w Nanking działy się po tamtej stronie globu więc w zasadzie nie musimy, aż tak interesować się historią... Jednym to widocznie nie przeszkadza i kleją to gdzie popadnie, innych może ten temat zainteresować i po zaznajomieniu się, nie polecą jednak za tą nowoczesną modą.

Kto uważa, że ta flaga jest ok polecam film: Men behind the sun.
Jeśli dalej będziecie chcieli to lepić bo to jest modne i cool - ok, nie zmuszam was do zaprzestania tego ;) Ciekawi mnie tylko wasze uzasadnienie czemu ta flaga jest fajna jak już zaznajomicie się z tym co ona reprezentowała ;)
Co jak co ale muszę się zgodzić i flaga na pewno odpada po za tym siara;p
Części mechaniczne SR20DET + osprzęt...
kontakt: 783693864
Wiscoo

Mówiąc "flaga imperialnej Japonii" daję chyba znać, że rozumiem historię - jednakże traktuję ją tylko jako element stylistyczny (który bardzo mi się podoba), a nie jako źródło przekazy politycznego.;)
Hiszpan - mówisz, że siara, a dwa posty wcześniej stwierdzasz, że samochód ma się "rzucać w oczy". Może pomaluj w kolory State Police:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Wiscoo pisze:Mówiąc "flaga imperialnej Japonii" daję chyba znać, że rozumiem historię - jednakże traktuję ją tylko jako element stylistyczny (który bardzo mi się podoba), a nie jako źródło przekazy politycznego.;)
:roll: :roll: :roll:

Czyli jak Helmut walnie sobie swastykę na golfie a Sasza pierd..lnie flagę UPA na swoim wielkim KrAZ'ie - to będzie to dla Ciebie też tylko taka stylistyka, do której się nie doczepisz bo podkreśla ona tylko pochodzenie ich aut?

Ludzie też noszą koszulki z Che bo "to taka moda", ale tego, że potrafił zastrzelić dzieciaka tylko dlatego, że ten prosił go o darowanie życia ojcu jakoś nie wiedzą...

Rób jak chcesz - Ty mnie do takiego postępowania na pewno nie przekonasz ;) Mam za to nadzieję, że ktoś czytając chociażby o Nanking przekona się, żeby jednak nie naklejać tej flagi bo taka jest moda i stylistyka.
Ostatnio zmieniony pt 20 lip, 2012 14:04 przez mysza, łącznie zmieniany 2 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
hiszpan
Stały gość
Stały gość
Posty: 250
Rejestracja: czw 18 sie, 2011 06:36
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Wiscoo pisze:Hiszpan - mówisz, że siara, a dwa posty wcześniej stwierdzasz, że samochód ma się "rzucać w oczy". Może pomaluj w kolory State Police:
Czy malowanie na aucie wielkiej flagi to jakaś super sprawa? Auto ma się rzucać w oczy ale nie takimi symbolami... Widziałeś w pierwszym poście w linku jakąś flagę na S14? Bo ja chyba nie.

A pomalować w kolory policyjne albo w wielką flagę np Francji Niemiec itp możesz Ty bo mnie to jakoś nie kręci ( pewnie jak wielu osób na forum )
Części mechaniczne SR20DET + osprzęt...
kontakt: 783693864
Wiscoo

Oczywiście, że itp mogę ja - ale ja nie chcę, żeby moje auto rzucało się (nadto) w oczy, dlatego nie będąc oryginalnym zamierzam pójść w białą perłę z czarnym dachem.:)
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

Wiscoo pisze:Oczywiście, że itp mogę ja - ale ja nie chcę, żeby moje auto rzucało się (nadto) w oczy, dlatego nie będąc oryginalnym zamierzam pójść w białą perłę z czarnym dachem.:)
Limit bialych nys z czarnym dachem we wroclawiu zostal wyczerpany. Wybierz inny kolor :P
Awatar użytkownika
MiniMi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 521
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 19:45
Lokalizacja: Tychy/stryszawa
Kontakt:

mielnik pisze:
Wiscoo pisze:Oczywiście, że itp mogę ja - ale ja nie chcę, żeby moje auto rzucało się (nadto) w oczy, dlatego nie będąc oryginalnym zamierzam pójść w białą perłę z czarnym dachem.:)
Limit bialych nys z czarnym dachem we wroclawiu zostal wyczerpany. Wybierz inny kolor :P
he he he dobre :lol:

a ma ktoś może zdjęcia nyski takie malowania w stylu state police tylko zamiast białych drzwi czerwone??

a taka flaga moim zdaniem to bardzo kiepski pomysł....
Pieniądze można zainwestować, albo przepierdzielić. Można też zainwestować w nissana- czyli przepierdzielić.
Wiscoo

Mielnik ja Cię na mieście nie widuję, więc raczej w tych samych rejonach pokazywać się nie będziemy.;D
Awatar użytkownika
hiszpan
Stały gość
Stały gość
Posty: 250
Rejestracja: czw 18 sie, 2011 06:36
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Nie żebym się czepiał ale ja pytałem poważnie o zdanie/propozycje a się tu OT robi...
Części mechaniczne SR20DET + osprzęt...
kontakt: 783693864
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”