Ale porazka z odlewami

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Witam ;)
Kupilem sobie odlew na allegro do vertexa...
Ale tyle co pierd... jest z docieraniem to no comment po prostu
Mialem okazje kupic ori polamany w kilku miejscach i bym na tym milion razy zyskal i zaoszczedzi w ch czasu
STRZEZCIE SIE ODLEWOW ;) chyba ze wam sie nudzi i lubicie zabawy ze szpachla hehe
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

zdjecia jakies masz? Co z nim takiego nie tak bylo? W ogole sie zalozyc nie dalo czy co?
rtuber
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1204
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 12:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

jakiś link jeszcze podaj do aukcji, żeby unikać.
Obrazek
Jeszcze Cię Wskrzeszę !!!
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Co do zalozenia...
-zderzak musze naciagac ogolnie bawic sie cudowac zeby przykrecic w miare rowno a i tak nie pasujeuje doskonale
- zeby wogole go dolozyc spasowac musialem sie mega nameczyc pospilowywac tu i tam, a szczegolnie przy spasowaniach przy blotnikach
- odlew w wielu miejscach nierowny, wzery etc zeby to wygladzic jakos to tona szpachli i do tej pory 10h czasu i jeszcze musze tryskac podkladem ze 2 razy j szlifowac, ale i tam perfect nie bedzie bo odlew jaki jest taki.jest...poloze szpachle.przyloze do budy lekko.sie naciagnie i juz w kilku miejscach lekkie pekniecia.sie robia szczegolnie w rogu okalajacym blotnik ;-)

Wiec kalkukujac...
Zderzak 350
Farba + lakier 100
Podklad 40
Szpachla 15
Czas ok 15h spedzone i bedzie wiecej
Jak poszedlem do.lakiernika to.sie za glowe zlapal i.mowi ze.lepiej uszkodzony kupic niz bawic.sie w te odlewy bo strata czasu jest a efekt nie zawsze ok

Wiec tak to.wyglada
Dam link soon bo telepie pociagiem do krakowa
Awatar użytkownika
Fabisz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 184
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010 01:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Woooo wielkie dzięki za informacje bo właśnie o nim myślałem ...
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

Fabisz pisze:Woooo wielkie dzięki za informacje bo właśnie o nim myślałem ...
"Element wykonany jest z najwyższej jakości laminatu, kolor biały. wymaga spasowania przed założeniem. "
Ostatnio zmieniony pt 20 lip, 2012 21:24 przez Nurek200SX, łącznie zmieniany 1 raz.
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Wiscoo

To tak jak na naszych drogach - postawią znak, że nierówna droga i jak urwiesz koło, to znaczy, że nie dopasowałeś prędkości.;D
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

No ja kupilem ten
Nie wiem czy trafilem na jakins niefartowny no ale jest z tym p****nia ze jakbym mial kupic jeszcze raz to bym podziekowal zdecydowanie i szukal jakiegos uszkodzonego.
5 ton szpachli moze i moze da sie to jakos wyprowadzic chociaz tez nei do konca bo w osi sie nie schodzi i trzeba naciagac.
Co do spasowywania przed zalozeniem to dwojako to rozumiec mozna, bo przemodelowanie pilnikiem odlewu to raczej juz modyfikacja calej bryly etc niz jakiestam pasowanie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”