Kubły a jazda na codzień

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

gh
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: pt 16 sty, 2009 16:54
Lokalizacja: 3miasto

Może dziwne pytanie Łatwo się wsiada i wysiada z typowych kubłów? chodzi mi tak na co dzień, więcej niż 10 razy dziennie;) Bo tam raz czy dwa razy, to nie stanowi problemu;) Ma ktoś tak u siebie?
Pytam bo się zastanawiam nad typowymi kubłami np. albo regulowane.
Ja nyską codziennie jeżdżę ogólnie - taki trochę samochód służbowy do pozałatwiania spraw i do po katowania na trze. Ogólnie i tak już jest z niego gokart na gwincie, unibolach i poli. do tego idzie się przyzwyczaić;) Ale jak mam się wk...ć, za każdym razem, jak wysiadam. To zdecydowanie biorę regulowane.
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ja tak mam , moze nie jezdze na codzien ale zdarzało sie kilka razy albo kilkanaście razy będąc na torze i nie stanowi to problemu :)
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ja wprawdzie mam bimarco C(dosc luzny kubel) w golfie ale uzywam na codzien i nie narzekam,w nissanie tez sztywny kubel i jest luz,

wiekszym problemem sa pasy, w nissanie 4 pkt. z klamra centralna i to juz meczy na dluzsza mete,
w golfie zwykle pasy seryjne i nie ma tego problemu co w nissanie ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

tez mam kubel, tylko ze bride style, jest on ciasny i gleboki, wiec wsiadanie do niego to raczej wsuwanie dupska do srodka.

Jedyny minus to to, ze potrzebuje dosc szeroko drzwi otworzyc by sie wytoczyc z auta, ale tak to w niczym nie przeszkadza :)
Awatar użytkownika
tomaq
Stały gość
Stały gość
Posty: 263
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 20:37
Lokalizacja: Racibórz

Ja mam w dupowozie kubł z subaru wrxa są regulowane i całkiem wygodne jak i cena atrakcyjna bo koło 500-600zł za 2 sztuki
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

poki nie masz klatki to wsiadanie i wysiadanie z kubelkow jest ok,jedynie zapinanie tych pasow moze byc uciazliwe,ale ja ich nie zapinam i nie mam problemu
Awatar użytkownika
celi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 149
Rejestracja: pt 22 lip, 2005 09:45
Lokalizacja: Kurzętnik (warmia-mazury)

tomaq pisze:Ja mam w dupowozie kubł z subaru wrxa są regulowane i całkiem wygodne jak i cena atrakcyjna bo koło 500-600zł za 2 sztuki
pokaż fotke jak te fotele wyglądają, trzeba przerabiać szyny czy bez problemu wchodzą??
Nissan 200sx s14a Racing :)
Awatar użytkownika
tomaq
Stały gość
Stały gość
Posty: 263
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 20:37
Lokalizacja: Racibórz

Ja mam takie : http://allegro.pl/subaru-impreza-wrx-fo ... 03991.html

Co do szyn to nie wiem bo kupiłem już civica i nawet nie wiem czy to są oryginalne z civca czy przerobione z subaru no w każdym razie na pewno da się je jakoś zamontować czy to na szynach nissanowyych czy jakos przerabiać te z wrxa zalezy czy kupisz fotele z szynami czy bez jest trochę tych opcji :P
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

a jak się mają do oryginalnych z s13 te z wrx (tzn jak trzymają które lepiej)
Ostatnio zmieniony pt 31 sie, 2012 17:09 przez bazabaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
Bast
Stały gość
Stały gość
Posty: 466
Rejestracja: pn 04 kwie, 2011 18:58
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

tomaq, tych z wrx do "rasowych" kubłów nie ma co porównywać... bardzo płyciutkie są... ale z normalnych kubełków też nawet na co dzień się wysiada ok jeśli ktoś nie należy do mega wygodnych..

tak jak pisał bori i szaman... jak dojdą do tego pasy i klatka już będzie ciut gorzej :wink:
gh
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: pt 16 sty, 2009 16:54
Lokalizacja: 3miasto

No to ok. Troszkę mnie przekonaliście. Pełnej klatki nie mam. Mam tyko rollbar, który może rozbuduję troszkę na drzwi.

:shock: :shock: :shock: te to chyba od razu lo...da robią:
http://allegro.pl/fotele-tapicerka-kube ... 37064.html
Ostatnio zmieniony pt 31 sie, 2012 21:25 przez gh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomaq
Stały gość
Stały gość
Posty: 263
Rejestracja: wt 14 paź, 2008 20:37
Lokalizacja: Racibórz

Ale ja nie porównuje ich z niczym :P To była luźna propozycja jak ktoś chce coś lepszego niż seryjne a nie chce sztywnych , które lepiej trzymają :) Jak ktoś śmiga autem codziennie i chciałby trochę komfortu i trzymania to te kubły są OK . Są oczywiście jeszcze lepsze kubły regulowane ale cena tych z WRXa jest atrakcyjna :) Jak by ktoś chciał sobie je przetestować zapraszam na jazde do Raciborza :P
Awatar użytkownika
Bast
Stały gość
Stały gość
Posty: 466
Rejestracja: pn 04 kwie, 2011 18:58
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

No więc teraz masz mega wybór... jeśli auto ma być w miarę cywilne to opcja tomaq, jest naprawdę bardzo fajna :wink: no i możesz przetestować nawet czy Ci pasują :wink:

jeśli bardziej na surowo ma być to tylko normalne najlepiej głębokie kubły które mocujesz pod siebie... żaden łuk bokiem Cię już po samochodzie nie rzuca :wink:
gh
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: pt 16 sty, 2009 16:54
Lokalizacja: 3miasto

Ja lubię Hardcore;) więc przyjdą kubły. Skoro idzie z nich normalnie wysiadać, itp to nie ma się nad czym zastanawiać. Lipa tylko taka, że ja córkę do przedszkola wożę codziennie i fotelika raczej w kubeł nie wsadzę;) A moja córa, uwielbia nim jeździć i jak kręcimy donut-y.
Jakieś kubły polecacie? Widziałem, na allegro, zaczynają się już od 300zł, ale one chyba za dużo nie są warte? Myślałem o np. BRIDE jakieś 600zł/szt. no i mam 185cm wzrostu i jakieś 95kg
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

mielnik pisze:tez mam kubel, tylko ze bride style, jest on ciasny i gleboki, wiec wsiadanie do niego to raczej wsuwanie dupska do srodka.
też mam bride style i potwierdzam ...
gh pisze:Myślałem o np. BRIDE jakieś 600zł/szt. no i mam 185cm wzrostu i jakieś 95kg
jak chcesz ten fotel to przy takim wzroście musisz mocować je bezpośrednio do budy...będą wtedy nisko ale nie przesuwne w takim wypadku...
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”