Laminaty i montaz jak to wyglada?

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
piotras1554
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 913
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009 15:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

BanOff jak bedziesz miał taniej to i ja sie pisze na zderzak przedni i progi nawet moze byc opłamany :D byle zeby był :D
Ostatnio zmieniony śr 28 lis, 2012 14:00 przez piotras1554, łącznie zmieniany 1 raz.
NISSAN 200SX 4.0 V8 1UZ-TFE
PROFI Z NICZEGO :D
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

No też chętnie przygarnę taki zestawik, dla mnie pasowanie nie musi być idealne bo mój Nissan też mintem nie jest :P
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

kurde to body co ma banoff jest przepiękne ! jak będzie zakup grupowy to też raczej bym wzią ... ( jeśli nie będzie 2 cm szpar to ujdzie )


fajnie by było jak by Bino zrobił formy i jakieś zderzaki bo zapotrzebowanie jest duże bo ludzie jeżdżą i rany wojenne są !
Ostatnio zmieniony śr 28 lis, 2012 17:21 przez SEBA200SX, łącznie zmieniany 1 raz.
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

ja mam ziomka co na codzien siedzi w laminacie, robi lodki i rowerki wodne wiec odbija sporo wieksze elementy, jak cos to zrobcie jakas liste chetnych.
ja to chcialem odbic najtanszym kosztem dla siebie, pogadam z kolega i zapytam jakie by byly koszty odbicia wszystkiego
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

1. Majkelll - 1komplet
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

1. Majkelll - 1komplet
2. SEBA200SX - 1 komplet (jak cena będzie podobna do tych na allegro)
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
Kamisovcanada
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 31
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2012 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Właśnie takiego przedniego zderzaka szukałem, przecież to kouki/vertex. Ja sie pisze na przedni zderzak i progi, no chyba ze kolega jeszcze da rade blotniki przednie w tym stylu zrobic. Ale narazie sie nie daklaruje, wpierw cena.
Awatar użytkownika
claysman
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 754
Rejestracja: pn 09 sty, 2012 22:19
Lokalizacja: Ujście k/Piły
Kontakt:

Jak będę znał cenę to też wezmę komplet zderzaków. Tak na zapas;)
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Kamisovcanada pisze:Właśnie takiego przedniego zderzaka szukałem, przecież to kouki/vertex. Ja sie pisze na przedni zderzak i progi, no chyba ze kolega jeszcze da rade blotniki przednie w tym stylu zrobic. Ale narazie sie nie daklaruje, wpierw cena.
Jest napisane ze to URAS ;)

Błotniki mamy obecnie jeden model wyszerzone i obecnie organizujemy zakup na drugi model, bardziej hardcorowe, unikatowe i odjechane :D Idealnie by pasowały do Urasa własnie, tyle ze jak banoff mówi ze taka kupa z tym body to sporo roboty by było by zrobić z tego dobry element a pozniej formę :/
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

kupa bo moja buda jest juz troche poobijana, a nie mam ladnej prostej zeby przymierzyc i sprawdzic co trzeba poprawic
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
dek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 76
Rejestracja: sob 08 wrz, 2012 10:41
Lokalizacja: RYBNIK

brałbym taki przód i tył, jeśli by sie to udało zrobić :D
Kosmetyki samochodowe | oleje | akumulatory www.pan-samochodzik.com
Facebook : zapraszam do polubienia !
https://www.facebook.com/sklepPanSamochodzik/

Dla forum rabat 10% na cały asortyment!
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Wiem ze sie napaliliście na niską cenę, ale byliby chętni w razie czego ( jak bym sie dogadał z banoffem ) na wersję poprawioną, spasowaną i dopasowaną ?
Awatar użytkownika
kremat0r
Stały gość
Stały gość
Posty: 227
Rejestracja: śr 31 mar, 2010 07:13
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Pewnie wszystko zależy od ceny, dużo osób szybko ma rany wojenne i woli zapłacić mniej, za gorzej dopasowany produkt skoro i tak szybko mogą go zostawić połamanego na torze.

Też bym się pisał na komplet.
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Ja akurat zapisuje się na produkt idealnie spasowany :) Bo samo body niczego sobie...

Przypomina mi trochę Version Select

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 30 lis, 2012 12:42 przez BloodS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Tak , ale Version: Select V3 wtedy jest bardzo podobny do URAS.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”