Kierownica jaka?

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

koxu89

Cześć,

Zakładam temat ponieważ stary został zamknięty a linki w nim wygasły, chcę kupić kierownicę w miarę rozsądnej cenie i dobrej jakości. Czy oprócz np QSP, RRS z osadzeniem 90mm coś z linku może się nadawać do driftowozu? Czy lepiej dołożyć i kupić jak wyżej? Chodzi tylko o zamszowe.

http://allegro.pl/kierownica-sportowa-k ... 73186.html
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Neo2005 ma calkiem dobre kierownice

zagadaj z nim i obejrzyj jego oferte
a ogolnie to polecam MOMO mimo ze sa drozsze to komfort jest bardzo dobry... mialem okazje macac takowe ;]
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

macanie macaniem, chodzi o to by przy jakims dzwonku nawet niewielkim nie została Ci w rekach lub nie wygięła sie w 8 ;)
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

mialem kiedys taniego chinola i zlamala sie sama z siebie :lol: na gorze kierownica sobie pracowala jakby drut w srodku sie zlamal.
Teraz mam RRS i jak narazie sezon przelatala, co prawda zadnych dzwonkow nie mialem ani sie na niej nie wieszalem :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

mam jakiegos chinola i jakbym chciał ta ja wygne,ale podczas normalnego uzytkowania i paru dzwonkach jeszcze nic sie z nia nie stalo ;)
Awatar użytkownika
Bast
Stały gość
Stały gość
Posty: 466
Rejestracja: pn 04 kwie, 2011 18:58
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

trzeba też mieć na uwadze że w przypadku dzwonu przyjemniej walnąć głową w miękką kierę... :lol:
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

ja na tripie wygiołem chiniola :D chciałem tylko auto przepchnać, a że chwyciłem za kierownice... oj chyba drzemie we mnie za dużo siły, to było w mińsku, naprostowałem z powrotem (miekka jak plastelina) i przejechałem tripa do konca :D
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Bast pisze:trzeba też mieć na uwadze że w przypadku dzwonu przyjemniej walnąć głową w miękką kierę... :lol:
hehe,biorac pod uwage ze jestesmy zapieci w pasy,a tymbardziej siedzac zapieci w kubleklach,dobrze spieci szelkami to nasza głowa niema prawa dobic do kierownicy :P
no chyba ze kierownica dobije do głowy ale to juz tez moze byc "posprzatane" :P
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Kamisovcanada
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 31
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2012 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Hehe to artoor, mi też to samo od razu przyszło do głowy. Ja mam personala i powiem, że jestem zadowolony :D
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ja swoją też wygiąłem rok temu na treningu na wyrazowie... naprostowałem ręcznie i nie czuć aż takiego bicia do tej pory, aczkolwiek wystrzegam sie przepychania auta trzymajac sie kierownicy...
Do czasu az nie znajde dobrej kiery i odpowiadającej mi wygladem z odsadzeniem w zamszu rozmiar 330mm to bedzie dalej ta co mam...
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

kazdy kupi taka kierownice jaka chce/sie mu podoba stac ja na niego.
ja zawsze wolalem przeznaczyc taka kase na benzyne ;)

Ale nie ma co obawiac sie chinskich kierownic-ktore owszem da sie wygiac ale podczas normalnego uzytkowania w niczym nie ustepuja drozszym odpowiednikom !!
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Z chinolami to jest tak że są bardzo złe, złe i dobre. Sam osobiście miałem kiedyś taką kiere za 150zł z allegro, sama się wyginała. Droższe mają o połowę grubszą ramę i są po prostu mocniejsze - ale żadna nie dorównywała ori omp (mówię o kierownicach z odsadzeniem 8cm)
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”