poszerzanie nadkoli

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

koknej

poszerzał ktos z was kiedys nadkola od czego pasowaly jakies dorboki czy poprostu dawalisice blacharzowi zeby sie tym martwil bo kurde jeden dzien mam sx i juz sie przyczepili ze w damianowy aucie wystaja kola poza obrys auta felgi 17"/10" dobrze ze z przodu nie zauwzyli ze wsytaja ale posciemnialem i mnie puscili moze juz jest gdzies ten temat ale szukaj nie dziala i karlos nie BIJ :lol: :D jak ktos ma jakies foty jak wyglada poszerzony sx to by bylo gites :)
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Z tego co się orientuję to nikt w klubie nie poszerzał nadkoli.

Wyluzujcie już z tym katem - kto szukał i nie śmieci tego mój topór nie dosięgnie.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

W Jamwo tuning na Szarej w GD mają taką fajną walcarke do nadkoli. Czasami nawet udaje im sie zrobic tak ze blacharz nie ma co robic, ale na aucie nie moze byc szpachli. Zajedz do nich i pogadaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

jak zrobisz nadkola to gotki zapodaj
bo mnie tez to chyba bedzie czekalo :)
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Ja sie bede decydowal na plaskiki od scottego! Jak narazie seria z wylotami ale mam nadxieje ze z biegiem czasu powstanie wersja poszerzona !!!http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... gory=33644
synek

a jakie masz oponki w tym sx chodzi mi o te 17 stki bo załatwiłem sobie oponki szukam 17 stek ale nie wiem czy mi wejda do przodu 235/45/17 bo z tego co wiem i słyszałem to do tyły zakładaja 255 co z przodem?
koknej

z tylu mam tylko 17" 255/40 a przod to 16"235 ale przod i tak lekko wystaje a w tylni na wkieszych dziurach i przy leciutko wiekszej predkosci opony ocieraja o nadkola
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”