Bardzo mi sie podoba napis na tylnej szybie turbokillers.com

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Golak

no wlasnie mam zamiar przyciemnic szyby i no wlasnie niemoge przybyc jak narazie na zlot wiec chcem sie dowiedziec czy i jak i gdzie moge zdobyc napis na tylnia szybe dokladnie mi chodzi o taki jak mial jarkowy w swoim aucie co mam zrobic czy koniecznie musze jechac na zlot zeby dostac taka naklejke prosze o szybka odp bo lato juz jest a w samochodzie bark klimy :( i mnie ostro grzeje :)
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Najpierw zlot, potem naklejka.
Szyby możesz przyciemnić. Naklejka idzie na szybę od zewnątrz ;)
Jak przyciemnisz szyby to wcale nie będzie zimniej w aucie :D
EMWU is dead
Awatar użytkownika
czeci
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 65
Rejestracja: sob 19 mar, 2005 17:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Karrlos pisze:Najpierw zlot, potem naklejka.
Szyby możesz przyciemnić. Naklejka idzie na szybę od zewnątrz ;)
Jak przyciemnisz szyby to wcale nie będzie zimniej w aucie :D
Nieprawda.. ciemne szyby filtrują trochę promienie słoneczne i nie nagrzewa się jak w szklarni :P
Koniec z NISMO, jestem wyleczony
Golak

normalnie spoko poczekam na naklejki :) no a kiedy zlocik turbokillers no przydalo by sie niedaleko olsztyna 8) a co do przednich szyb ile % mozna przyciemnic je ?
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

czeci pisze:
Karrlos pisze:Najpierw zlot, potem naklejka.
Szyby możesz przyciemnić. Naklejka idzie na szybę od zewnątrz ;)
Jak przyciemnisz szyby to wcale nie będzie zimniej w aucie :D
Nieprawda.. ciemne szyby filtrują trochę promienie słoneczne i nie nagrzewa się jak w szklarni :P
Wielka różnica jak tmperatura zabija przy otwartych oknach. sauna w Nysie jest zawsze.
A jak chcesz sobie przyciemnić przednią szybę - folią:D zapomnij chyba ze chcesz dowód tracić / zrywać folie przy kontroli.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
czeci
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 65
Rejestracja: sob 19 mar, 2005 17:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Karrlos pisze: Wielka różnica jak tmperatura zabija przy otwartych oknach. sauna w Nysie jest zawsze.
A jak chcesz sobie przyciemnić przednią szybę - folią:D zapomnij chyba ze chcesz dowód tracić / zrywać folie przy kontroli.
Ale chodziło chyba o przednie-boczne ;) ?
Koniec z NISMO, jestem wyleczony
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Golak pisze:normalnie spoko poczekam na naklejki :) no a kiedy zlocik turbokillers no przydalo by sie niedaleko olsztyna 8) a co do przednich szyb ile % mozna przyciemnic je ?
mozna o 30%, ale o tym pomyslal juz Nissan i sa przyciemnione fabrycznie tak wiec z oklejania przodu nici
Golak

oczywiscie ze przednie boczne no myslalemz eby do 30 %
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Golak pisze:oczywiscie ze przednie boczne no myslalemz eby do 30 %
ale one maja juz te 30% w/g przepisow niewolno wiecej przyciemniac przednich szyb
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

blurek pisze:
Golak pisze:oczywiscie ze przednie boczne no myslalemz eby do 30 %
ale one maja juz te 30% w/g przepisow niewolno wiecej przyciemniac przednich szyb
Skąd masz te dane o ich przyciemnieniu? Przecież one są prawie tak jasne jak przednia czołowa więc nie wydaje mi się żeby miały aż taki stopień ściemnienia :roll:
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
Star

TURBO maniac pisze:
blurek pisze:
Golak pisze:oczywiscie ze przednie boczne no myslalemz eby do 30 %
ale one maja juz te 30% w/g przepisow niewolno wiecej przyciemniac przednich szyb
Skąd masz te dane o ich przyciemnieniu? Przecież one są prawie tak jasne jak przednia czołowa więc nie wydaje mi się żeby miały aż taki stopień ściemnienia :roll:
Jeśli można się wtrącić...
W którymś numerze "Auto Świata" był test dotyczący przyciemniania szyb.
Mierzyli przepływ światła słonecznego przechodzącego przez szyby specjalnym urządzeniem. Według ich wyników jest dokładnie tak jak napisał blurek
Golak

mam kolege co ma corrado i wlasnie mowil mi ze wlasnie jak bedzie przyciemnienie bez przesady takie lekkie to wcale nie musza ci dowodu zabrac no ale lipnie by bylo jak bym mial na miescie wlosy wyrywac i zrywac okleiny :twisted: no a o przyciemnieniu piecem nie wspominam straszne koszta !
znachor1
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 38
Rejestracja: pt 29 sie, 2008 20:26
Lokalizacja: sieraków wlkp

jeśli chodzi o napis na tylnej szybie to mój sx13 ma i jusz takiego kupiłem ,więc niewkurzajcie się że mam napis a niebyłem na zlocie.jestem z wielkopolski a nyske mam dopiero rok w czym dugo ją remontowałem bo była w opłakanym stanie.
Awatar użytkownika
mlynario
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: śr 17 maja, 2006 18:00
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

niezły kotlet stary...hehe
znachor1
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 38
Rejestracja: pt 29 sie, 2008 20:26
Lokalizacja: sieraków wlkp

dlaczego kotlet
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”