Parujaca lewa szyba kierowcy,spryskiwacze

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
klaper
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 73
Rejestracja: wt 10 mar, 2009 23:45
Lokalizacja: OLN

Witam paruje mi ciagle szyba kierowcy,nie jest tlusta itp ma ktos jakis pomysl?
Od czego pasuja spryskiwacze przednie bo moje sa wiecznie zapchane wyjmowalem czyscilem dzialaly chwile i dalej to samo
Japan Cars..........
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

skoro się zapychają to może warto zobaczyć do zbiorniczka płynu czy nie ma tam syfu i ewentualnie przedmuchać węże.

wilgoci nie masz gdzieś przy drzwiach? dziurawy próg podłoga w okolicach kierowcy? albo w drzwiach woda nie stoi?
Poszukuję...
Awatar użytkownika
luki343
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 512
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 10:15
Lokalizacja: Sokołów/Warszawa

Spryski pasują z jakiejś cytryny (nie pamiętam z jakiej) ale kiedyś sprawdzałem czy lepszy jest strumień czy spienione, ale jeszcze lepsze są takie montowane do wycieraczki :P W dupowozie sobie tak przerobiłem i planuję takie same zrobić w s13 :P
Przynajmniej będzie lało tam gdzie wycieraczka idzie a nie za nisko/wysoko.
CA18
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Normalne z citroenow pasuja ;) mglowe ;) prysniesz raz i cala szyba mokra a nie musisz wylewac 3 litrow plynu zeby umyc szybe :P
co do drzwi i szyby to pewnei ktos przesmarowal ci linke/mechanizm (rozbierz zobacz) w zlym miejscu i teraz jest u...brudzona....
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
enees
Stały gość
Stały gość
Posty: 241
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010 15:35
Lokalizacja: RACIBÓRZ

Warto też np prześladować szybę pianka do golenia od środka, albo wodą z octem. Pomaga to,ale nie wiem na jak długo.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

luki343 pisze:S... ale jeszcze lepsze są takie montowane do wycieraczki :P W dupowozie sobie tak przerobiłem i planuję takie same zrobić w s13 :P
Przynajmniej będzie lało tam gdzie wycieraczka idzie a nie za nisko/wysoko.
4l płynu schodzi w tydzień przy takich spryskiwaczach... Nie wiem, ile czasu na tym jeździsz, ale takie rozwiązanie ma straszny apetyt na płyn ;)

kumpel w peugeot'cie miał coś takiego - w jedną stronę do domu (300 kilometrów) potrafiło wciągnąć cały zapas.
Ostatnio zmieniony sob 01 mar, 2014 13:17 przez mysza, łącznie zmieniany 2 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
luki343
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 512
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 10:15
Lokalizacja: Sokołów/Warszawa

mysza pisze: 4l płynu schodzi w tydzień przy takich spryskiwaczach... Nie wiem, ile czasu na tym jeździsz, ale takie rozwiązanie ma straszny apetyt na płyn ;)

kumpel w peugeot'cie miał coś takiego - w jedną stronę do domu (300 kilometrów) potrafiło wciągnąć cały zapas.
W dupowozie mam to już przez ponad rok, ojciec w busie ma takie same i wystarcza na bardzo długo, powiedziałbym że nawet na dłużej niż z seryjnych bo leje się tam gdzie chce.
Zależy też od typu tego sprysku montowanego do wycieraczki, moje mają małe dziurki i szeroko rozstawione i nie leją dużo płyny.
CA18
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

No tam było tak, że walił ogromne ilości w jedno miejsce - fatalnie się z tym jeździło ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-mg ... 49269.html
mam takie i jest naprawde ok!!!! sa idealnie ustawione ida prosto w szybe i momentalnie zapelniaja cala szybe, skocze jutro nagram filmik :D
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”