Lampy 300zx przeróbka na xenon

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

MaYak
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: sob 04 kwie, 2015 00:31
Lokalizacja: Warszawa

Panowie kombinuje z przeróbka moich lamp z 300zx-a na xenony gdyż poprzedni właściciel wrzucił badziewne chińskie hidy które sie poprzepalały, zmatowiły soczewkę i w ogóle teraz lampy ze zwykłymi żarówkami nie świecą :/ Chciałbym zrobic to porzadnie bez uzywania chińskiego badziewia najlepiej z gniazdem D1S. W 300 mam soczewki w orginale wiec żadne zestawy konwersyjne nie wchodzą raczej w grę, czy może da rade to zrobić. Może przeszczepić soczewki i przetwornice z innego auta tylko z jakiego zeby to dobrze grało i nie zrujnowało kieszeni ? Znacie może kogos kto by sie tym zajął bo jeśli to cięzka robota to pytanie czy sam ogarne ? No i przy okazji zapytam czy usuwaliście ryflowanie z kloszy. problem jest jeden są one szklane wiec zabawa nie jest taka łatwa. Znacie kogoś kto robi takie cuda ? Za wszelkie podpowiedzi z góry dzieki.
Niebieski trupek 300zx Z32 TT
korek0907
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 25
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009 08:42
Lokalizacja: koło Mińska Mazowieckiego
Kontakt:

Spróbuj tutaj: https://hidretrofit.pl

Na forum jest jedno auto z przerobionymi lampami od nich. Dodatkowo mają w sklepie różne soczewki i inne elementy potrzebne do przeróbki.
Awatar użytkownika
GRUCHA25
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 90
Rejestracja: ndz 06 wrz, 2009 11:49
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Ja też mam lampy przerobione w hidretrofit. Nie ma lepszej firmy, chłopaki bardzo dobrze ogarniają. Nie są tani ale warto.
draelot
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 8
Rejestracja: czw 01 wrz, 2016 11:11
Lokalizacja: Polska

Na prawdziwy xenon zgodny z przepisami to raczej ich nie przerobisz. Zresztą nie mają homologacji na xenon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”