Które felgi ? :)

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Na auto trafiły takie felgi, rozmiar 7,5x17, et38 , klasyczny wzór, może nie są super piękne ale cena przeważyła no i felgi są nowe. Obecnie na przodzie są dystanse 5mm a na tyle 10mm. Jak dokupię dłuższe szpilki to na przód pójdą 10mm a na tył 15mm.
Załączniki
007_1.jpg
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
tery

moglbys napisac jaka byla cena i skad brales ??

Wyglada naprawde fajnie. Gratuluje.

pzdr
Awatar użytkownika
Martinez
Stały gość
Stały gość
Posty: 210
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 09:50
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Odgrzebalem troszke stary temat ale nie chcialem zakladac nowego.

Chce wiedziec co myslicie o felgach Ronal r39
tu przykladowe zdjecie Obrazek

Mam takie do kupienia 7,5j17 w bardzo ladnym stanie za 1200 zl i roztaw ocZywiscie 4x114,3
czy to bedzie dobry wybor?

Nie chodzi mi o styl ale czy technicznie te felgi nadaja sie na nasze drogi czy nie pekna na pierwszej dziurce?

Pozdrawiam
wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

no jak dla mnie wyglądają fajnie A co do trwałości to po prostu zależy ona od uwagi kierowcy i szczęścia (bo jeśli w kałuży jest 30centymetrowa dziura to nijak jej nie ominiesz...)
Ale jak są w dobrym stanie to ja bym brał...
Cała s13 ka na części Z rozbiórki
Pytać
Saint
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 24 lut, 2007 19:01

Jak ktos z szanownych Turbokillersow ma uklad w Dotzie lub Toorze to zapraszam na pw, musze kupic felgi.....i oczywiscie chcialbym to zrobic w rozsadnych pieniadzach
wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

he he u mnie kilku kumpli z roku pracuje w toorze tak że jak co to zapytam czy mogą brać jeszcze na zniżki bo już parę osób tak kupowało a mają na to limnity... :mrgreen:
Cała s13 ka na części Z rozbiórki
Pytać
Awatar użytkownika
wisniowy
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: pt 24 lis, 2006 22:23
Lokalizacja: FG - Gorzów Wlkp.
Kontakt:

to może ci kolesie znaleźliby też coś dla mnie :) , czekam na jakies nowiny
Saint
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 24 lut, 2007 19:01

wolak240sx pisze:he he u mnie kilku kumpli z roku pracuje w toorze tak że jak co to zapytam czy mogą brać jeszcze na zniżki bo już parę osób tak kupowało a mają na to limnity... :mrgreen:
Srednio daja np. na T550 20 oczek, jak ugrasz cos wiecej to kupuje z kumplem po komplecie 17 cennikowa jest 653,92 PLN za szt.
Wiec dzialaj kolego i cisnij ostro kolegow
wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

W weekend mam zjazd to ich pomęczę Tak się składa że w okolicznych miejscowościach są rozlokowane wszystkie większe fabryczki z odlewami aluminium (toora stalshmit ATS itp.)
Z tym że po prostu pracownicy mogą raz do rku kupić komplet felg na specjalnych warunkach i muszę znaleźć osobę która w tym roku jeszcze na siebie nie kupowała felg (co wbrew pozorom takie proste nie jest ale coś powinno dać się wykombinować)
Cała s13 ka na części Z rozbiórki
Pytać
Saint
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 24 lut, 2007 19:01

wolak240sx pisze:W weekend mam zjazd to ich pomęczę Tak się składa że w okolicznych miejscowościach są rozlokowane wszystkie większe fabryczki z odlewami aluminium (toora stalshmit ATS itp.)
Z tym że po prostu pracownicy mogą raz do rku kupić komplet felg na specjalnych warunkach i muszę znaleźć osobę która w tym roku jeszcze na siebie nie kupowała felg (co wbrew pozorom takie proste nie jest ale coś powinno dać się wykombinować)
Zapytaj jeszcze o Toory T570.......wodeczka sie chlodzi
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

odkopuje stary temat ;)

gdyby ktoś się zastanawiał jaka felga jakie ET i jak to wygląda, to może to trochę pomoże

po lewej stronie felga 17x7,5 , 225/45r17 , et38 + dystans 15 czyli et23

po prawej stronie felga 17x8 , 225/45r17 , et35 + dystans 15 czyli et20 - z przodu już minimalnie (3-5mm ?) wystaje poza obrys auta

Obrazek

Obrazek
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
Pacek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 49
Rejestracja: czw 15 lip, 2004 12:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

IceMan pisze:odkopuje stary temat ;)

gdyby ktoś się zastanawiał jaka felga jakie ET i jak to wygląda, to może to trochę pomoże

po lewej stronie felga 17x7,5 , 225/45r17 , et38 + dystans 15 czyli et23

po prawej stronie felga 17x8 , 225/45r17 , et35 + dystans 15 czyli et20 - z przodu już minimalnie (3-5mm ?) wystaje poza obrys auta

Obrazek

Obrazek
Bardzo ladnie to wyglada. Gdzie kupowales dluzsze szpilki bo mam z tym straszny klopot, nigdzie nie maja :(
self-destruction might be the answer
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

Ja szpilki brałem z allegro, link do aukcji:

http://moto.allegro.pl/item196829374_dl ... sylka.html

I brałem pod FORDA czyli M12 radełko 13mm skok gwintu 1,5 i bez problemu pasują mi do samochodu (S13)
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

seryjnie w s14:
szpilki przód: długość 53mm, radełko 14,2mm
szpilki tył: długość 51mm, radełko 12,9mm
gwint m12x1.25
ktoś kupował tutaj http://www.biernacki.tuning.pl/
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
boruch
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: pn 17 mar, 2008 22:57
Lokalizacja: krk/irl
Kontakt:

Nie bede zakladal nowego tematu bo pytanko mam dokladnie takie samo; "Ktore felgi ? "
Powolutku przymierzam sie do kupna nowych felg i jak to bywa w takich sytuacjach powstaje wiele watpliwosci.
Jak sami wiecie do s13 wybor felg jest dosyc okrojony, wiec wiele problemow rozwiazalo sie samo.
W sumie to mam trojke faworytow ;Ultralite, Buddy Club i Tenzo r
O Ultralite i Buddy Club mam jakie takie pojecie co do ich jakosci,z tego co ja sie orientuje to nie sa takie zle felgi ,ale o Tenzo-r to juz nic nie wiem.
Moze ktos z was ma Tenzo ,albo moze cos na ich temat powiedziec , dobre felgi czy raczej sie trzymac z daleka ?
No i jak sie maja jakosciowo do pozostalej dwojki.Tak prawde mowiac to Tenzo ma najwiekszy wybor wzorow w rozmiarze 17/7"<>4x114.3
Natomiast ET maja praktycznie wszystkie 42. Jak myslicie bedzie wszystko pasowac przy 7" bez problemu? Obejdzie sie bez dystansow?


Ponizej wrzucam pare propzycji
Załączniki
Ultralite- Apache
Ultralite- Apache
product_thumb.jpg (11.63 KiB) Przejrzano 6181 razy
Buddy Club--- P1 racing II plus
Buddy Club--- P1 racing II plus
pII%2BGun.jpg (14.88 KiB) Przejrzano 6181 razy
Tenzo r --  GF 7
Tenzo r -- GF 7
hgf7_hyperblack.jpg (29.3 KiB) Przejrzano 6181 razy
Tenzo r ---     GT-6
Tenzo r --- GT-6
ggt6_hyperblack.jpg (28.13 KiB) Przejrzano 6181 razy
Ostatnio zmieniony ndz 06 lip, 2008 19:39 przez boruch, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”