szybki

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
jasiu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 23:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

powiedzcie co sądzicie o tym?????
www.technicolor.pl :D
sprzedam koguta tel 997
Anonymous

no jak dla mnie to fajowy pomysł podonba mi sie i widac ze fachowa robota.
Awatar użytkownika
jasiu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 23:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

koszt zrobienia szybek w nissanie to 870 zł bo mi przysłali ofertę to jeszcze nie tak dużo zauważajac ze dają atest na przednie boczne :D
sprzedam koguta tel 997
Goranowa

Odnosnie przyciemniancych szyb, ja powiem tak.
Bylam ostatnio w miejscu na swiecie, gdzie prawie wszystkie auta maja przyciemniane szyby.
I jezdzi sie tam fatalnie.
Mi jezdzi sie tam fatalnie. Mianowicie jak nie widze czy kierowca mnie widzi to pewnych manewrow na drodze nie zrobie.
Klasyczny przypadek jest gdy auto wyjezdza z podporzadkowanej drogi, patrzy, w lewo patrzy w prawo a Ty widzisz ze on Ciebie nie zauwazyl.
Wiec ja wtedy staje, on rusza i daje po hamulach bo dopiero wtedy mnie zauwazyl.
Moze przydarza sie to tylko mi, ale pare razy juz tak mialam.
Czasami kierowca sie zagada, obroci, zlapie lalke za kolano i po prostu moze Cie nie zobaczyc.
Jak go widac, jest szansa ze reflex zachowaja inni uczestnicy drogi.
Ale jak go nie widac, to takiej szansy nie ma.

Wiec jak przyciemniac to tak delikatnie takie jest moje zdanie.

Chyba ze chodzi o urok bezkarnego dlubania w nosie nie tylko na swiatlach?
Awatar użytkownika
GT350TA
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 18:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

powod zakladania przyciemnionych szyb wedlug mnie jest tylko jeden-mniejsze nagrzewanie wnetrza a z tego co czytalem to szyba slabo przyciemniona nzagrzewa wnetrze nieznacznie bardziej niz "czarna".No chyba ze ktos jest bardzo brzydki.
No replacement for disaplacement.
Goranowa

W tych samochodach wszyscy sa piekni :wink:

(przynajmniej tak uwazaja)
A poza tym co za bajer: zatrabisz na jakas foke na przystanku/albo w sasiednim cygarze- i nawet nie mozesz do niej mrugnac.
(tzn.mozesz, ale po co- chyba ze lubisz mrugac... 8) - alez to gleboko przemyslane!)
Kruchy

a we mnie zachodzi chzba fotosynteza, bo ja potrzebuje slonca i uwielbiam jak wnetrze (i tak ciemne jak pieklo) wypelnione jest promieniami, a jak chce by mnie nie oslepialo to wdziewam moje szpanerskie okularki 8)
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

jest jeszcze jeden powód ciemnych szyb.
W bagażniku różne żeczy sie wozi...... a ja zazwyczj jeżdzę bez półki zakrywające wiec mam fole ciemna jak beton żeby mi nic nie zawineli.
Poza tym jakjeżdzę w 6 i jednego mam w bagażniku to wole zeby go nikt nie zaóważył .........
Poza tym tylna szyba w S13 mogła by nie istnieć bo nic przez nia nie widac i jeżdze tylko po lusterkach bocznych więc jest ciemna.
Poza tym wg. mnie nieżle sie komponuje czarny dach z czrnymi szybami w sumie auto jest 2 kolorowe a czerń nagóże optycznie obniza auto.
Boczne mam zwykłe - prawo i rozsądek
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

jarkowy pisze: Poza tym jakjeżdzę w 6 i jednego mam w bagażniku to wole zeby go nikt nie zaóważył .........
Jak jeździsz w 6 i 1 masz w bagażniku to dostaniesz mandat, bo auto jest zarejestrowane na 4! :lol: :lol:
Awatar użytkownika
GT350TA
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 18:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

A jak wieziesz 6 plus 1 to gdzie jest prawo i rozsadek? :shock:
No replacement for disaplacement.
Ramzes

Witam. Ja dostałem też odpowiedź z tej firmy i przyciemnianie wszystkich szyb oprócz czołowej kosztuje 750zł w s14.
Przyciemnienie to ma dwa efekty: SOLAR- zmniejsza nagrzewanie sie auta i FOTOCHROM- przyciemnia widok od środka w ciągu dnia a rozjaśnia w nocy.
Kruchy

dr Mike pisze: Jak jeździsz w 6 i 1 masz w bagażniku to dostaniesz mandat, bo auto jest zarejestrowane na 4! :lol: :lol:
to Cie zaskocze, moj na 5 :D
Awatar użytkownika
Cool
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 75
Rejestracja: pn 03 lis, 2003 18:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

To ja Was też zaskoczę - mój również na 5, a w bagażniku nikt się nie zmieści ! Już raz jechałem w piątke i straszna lipa.... :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”