Sleeping eyes

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Anonymous

Goranowa pisze:
malpa pisze:
Ps. czy tez tak po dziadowsku chodzi wam forum jak mi ( czyt. powoli-strasznie) :evil:
Mi standardowo chodzi chyba.
Ale mi akurat ulegl zmianie sposob dostepu do netu, wiec moglam nie zauwazyc roznicy, bo sie zmiana forum z tym w czasie zbiegla.
:cry: mi chodzi o wiele gorzej jak przed zmianami na forum. :cry:
Awatar użytkownika
Cool
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 75
Rejestracja: pn 03 lis, 2003 18:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mnie też prędkość zastanawia mocno nad zrobieniem herbaty przed odpaleniem następnych postów... :(
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

malpa pisze:
dr Mike pisze:Teoretycznie chyba wszystko musi mieć homologację... :|
Teoretycznie tak ale... :mrgreen: kup jakis reflektor na giełdzie z homologacja.. :mrgreen: . Na serio, jezeli bedzie zrobione to naprawde dobrze, wydaje mi sie ,że nie bedzie problemów, nawet na przegladzie technicznym :wink:
Na szczęście:
1) słabo znają się na tych samochodach i nie wiedzą co nie jest "stock"
2) z każdym da się pogadać - przegląd techniczny ma np. ustawową cenę 92 zł ale tak naprawdę powinno być zapisane: "92 + 50 zł" :lol: :lol:
Anonymous

+ 50 :shock: :shock: TO WY ICH ZA BARDZO ROZPIESZCZACIE!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie daje nic albo na piwo. :wink:
Golak

no chialem sie pochawalic ze ja tez ma sposob na takie swiatelka s...eyes polega na 2 przelacznikach jednym sie calkowicie wlacza swiatla do gory a drugim mozna pompowac (przelacznikiem) opuszczenie , czyli mozna zrobic spiace , bardzo spaice albo ostro zaspane. mam to gdzies na jakims filmiku jak japoniec pokazuje jak to zrobic z tego co pamietam sa potrzebne 3-4 kabelki ktore wczepia sie do puszki kolo akumulatora no i dwa przelaczniki .niewiem moze to juz znacie jesli nie postram sie wyciac to z filmu i umiescic ale dopiero wtedy jesli beda chetni ?
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Ja jestem chętny
Obrazek
Golak

wtakim razie niema sprawy tylko sa 2 ale jedno to to ze dopiero wytne ten kawalek film w wtorek bo aktulanie niemam swojego kompa a drugie to ze nie umiem umiesci filmu na forum i tu "prosze o pomoc" - no jezeli beda jakies problemy z tym to narysuje :mrgreen: to co pokazuje skosno oki mechanik czrodziej albo zrobie screna tyle ze narazie niewiem jak z filmu robic screny prosze o pomoc (z tego co wiem jak robi sie print scrn podczas filmu to robi sie scren pulpitu i nie lapie filmu) oczywiscie jakos to tu tumieszcz czy rysunkiem czy tez filmem :airborne:
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

A ile ma ten filmik megów ? Moze wyslij mi go na maila marek801@op.pl
Obrazek
Micz

trzeba wam coś zahostować? :D
Golak

wlasnie o to chodzi ze musze to wyciac i nawet teraz tego niemam a film zajmuje ponad 700 mega wiec musisz poczekac do - gora srody mysle ze po wycieciu powinien zajmowac maksymalnie z 15 mega no ale postarm sie go jakos tam przerobic i moze bedzie mniej narazie nic niewiem bo niemam swojego kompa wiec niechem wprowadzac w blad.
Golak

Golak pisze:wlasnie o to chodzi ze musze to wyciac i nawet teraz tego niemam a film zajmuje ponad 700 mega wiec musisz poczekac do - gora srody mysle ze po wycieciu powinien zajmowac maksymalnie z 15 mega no ale postarm sie go jakos tam przerobic i moze bedzie mniej narazie nic niewiem bo niemam swojego kompa wiec niechem wprowadzac w blad.
a tak wogule co oznacza zahostować?
Micz

Golak pisze:a tak wogule co oznacza zahostować?
znaczy się wrzucić plik na serwer tak by każdy sobie mógł go zassać
Golak

o to by bylo bardzo nieglupie wtakim razie jak juz wytne filmik to zglosze sie do ciebie Micz i wrzucisz to na server wtakim razie ja odezwe sie w srode
Golak

ok mam juz wzcietz filmik zajmuje niecale 2 mega dobra kopia i umnie juz to dziala. :)
suchar
Stały gość
Stały gość
Posty: 202
Rejestracja: pt 03 wrz, 2004 08:42
Lokalizacja: Dąbrówka
Kontakt:

tutaj info jak zrobić "sleepy eyes" na low budget czyli "na druta" jak kto woli :D

http://www.importfanatix.com/html/cheap ... e_mod.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”