Deska rozdzielcza

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Ramzes

Witam. Za jakieś dwa tygodnie mam zamiar oddać moją s14 so poznańskiego HOT-a (House of Tuning), żeby obszyli mi deske skórą. Czy macie jakieś pomysły co by można było mbinować przy okazji, tzn. jakieś modernizacje, lub co przy okazji warto zrobić, w przyszłości chce założyć turbo timera i wskaźnik doładowania turbo. Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje to walcie śmiało.
Z góry dzięiki za pomoc i pozdrowionka dla wszystkich turbokilersów!!! :) :)
Awatar użytkownika
200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: śr 08 paź, 2003 12:20
Lokalizacja: Warszawa

Koniecznie zrob sobie konsole na wskazniki. Najlepiej na 3 bo na 1 napewno nie skonczysz. Turbo timer proponuje Ci wstawic w jakies mniej eksponowane miejsce no ale to kwestia gustu. Napisz jak to wyglada cenowo ile trwa? Robisz tylko deske czy rowniez srodek?
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Darek planujesz skóra obszyc srodek :shock: :shock: ???? Po niedzieli jak pokazałem mi to co ostatnio zrobiles jeszcze jestem w :shock: :shock: :shock: :wink:
Awatar użytkownika
200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: śr 08 paź, 2003 12:20
Lokalizacja: Warszawa

E, chyba nie bo to raczej droga impreza a w rezultacie malo kucy przybywa :lol: Wole TB28 i duze wtryski. Chociaz ludzie z HOTa robia dobra robote.
Ramzes

Jak sie dowiadywałem o deske to powiedzieli 1300PLN i ok 3 dni roboty, ale postanowiłem też obszyć tunel środkowy. W tym tygodniu postaram sie do nich podjechać i pogadać osobiście. Dam znać jak czegoś sie dowiem. Jakie proponujecie wskaźniki oprócz doładowania turbo???
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

No jakt jakie?!
AFR i EGT oraz ciśnienie oleju
(ja u siebie zakładam jeszcze czujnik temperatury oleju, temp. powietrza przed IC, temp powietrza za IC, Voltomierz i Amperomierz)
Właściwie V lub A nie sa poptrzebne ale na 400m chce odlaczac alternator i musze wiedziec na ile moge sobie pozwolic.
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Ramzes

W końcu znalazłem chwile i pojechałem do HOT`a. Obszycie deski skórą będzie mnie kosztowało ok 1200 PLN. Moim zdaniem cena w miare ok. Musze im teraz przesłać zdjęcia deski i mają mi przygotować jakieś propozycje. Wskaźnik turbo zaproponowali żeby umieścić w miejsce wylotu nawiewu na drzwiach (poniżej fotka). Co o tym myślicie??
Jakie wskaźniki są najbardziej użyteczne przy posiadaniu instalacji gazowej??
Goran220V

Ciekawe, ciekawe, takiego rozwiazania nie widzialem a tez chce sobie wskaznik turbo zamontowac.
Awatar użytkownika
Bodiniusz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 70
Rejestracja: pt 22 sie, 2003 08:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Na zdjęciu są prawe drzwi... rozumiem, że Ty będziesz miał na lewych?
Ramzes

Wiadomo. Nie za wygodnie by było sięgać wzrokiem na prawe drzwi siedząc po lewej stronie. :D
PatiKTP

auto bedzie bezsensownie smierdzialo skora i gazem... :roll: :roll: :roll: :?
Awatar użytkownika
Cool
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 75
Rejestracja: pn 03 lis, 2003 18:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

A w Java Car Design się pytałeś o obszycie skórą?

Ja się też będę zbierał do tego tematu - anjpierw muszę furę poskładać do końca ( tylko będzie jeździć, to robię cały środek)

Kosztacja w 300 ZX 2 + 2 boczki - przód i tył, fotele przód, kanapa tył, słupki, deska, fajerka, lewarek, ręczny i kanał - skóra dwukolorowa - ok 3200 - 3600.

Szwy prowadzone zawodowo itp.
Kiedy wieją wiatry zmian jedni budują mury, a drudzy wiatraki....
Awatar użytkownika
Cool
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 75
Rejestracja: pn 03 lis, 2003 18:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kto wie gdzie można zrobić takie coś w skórfejsie?
Kiedy wieją wiatry zmian jedni budują mury, a drudzy wiatraki....
Ramzes

PatiKTP pisze:auto bedzie bezsensownie smierdzialo skora i gazem... :roll: :roll: :roll: :?
Mam skóre na siedzeniach i nie śmierdzi i nie wydaje mi sie że jak dojdzie na desce skóra to wtedy będzie śmierdziało. Jak coś to może będzie tylko delikatny zapaszek świerzej skórki. A dlaczego ma śmierdzieć gazem??

R!
Ramzes

Pytałem w Java Car Design i chcą więcej, wysłałem kolesiowi zdjęcia i powiedział że ma pare pomysłów (w HOT) i teraz musie sie do niego wybrać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”