lampy otwarte na około 7cm

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kali
Stały gość
Stały gość
Posty: 352
Rejestracja: śr 06 lut, 2008 17:52
Lokalizacja: Przyszowice

tak żadna sztuka ale kit formować na formę to już trochę zabawy było ale się opłacało jeżdżę z tym już prawie rok i jestem bardzo zadowolony ale trzeba bardzo często czyścic trochę brudu i nic nie widać :D
Ostatnio zmieniony pt 13 lis, 2009 16:46 przez kali, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarekAMS
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: czw 09 lip, 2009 22:53
Lokalizacja: AutoManiaSłupsk
Kontakt:

Wkrótce będę robił swoje , przód na soczewkach z BMW E30 , tył to zupełnie insza bajka.
Będą też okrągłe /modułowe z pierścieniami 3D/ , mam nadzieje że pierwsze w PL
Wracając do przodu, Kali nie wiem czy się jeszcze da u Ciebie , ale ja robię soczewki za szybką z poliwęglanu. Zeby łatwiej było czyścić i zapobiec ewentualnym pęknięciom od kamyczków lub nagłemu schłodzeniu po wjechaniu w wielką wodę :P
Myślę też że uda mi się zrobić tak by nie były w jednej lini tylko wewnętrzna bliżej a zewnętrzna cofnięta kilka cm
P.s Przy okazji, dzięki Scooter za pokazanie na live jak to zrobiłeś u siebie ;)
Ostatnio zmieniony pt 13 lis, 2009 21:01 przez DarekAMS, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
moryc7
Stały gość
Stały gość
Posty: 280
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009 12:12
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

witam. czy ktoś mógłby mi podać wymiary potrzebne do budowy modelu lampy? potrzebuję ich, gdyż nie mam dostępu do oryginału niestety... proszę o wszystkie wymiary (w miarę dokładne) pokazane w załącznikach - od A do I. z góry wielkie dzięki.

[ Dodano: Nie 13 Gru, 2009 16:01 ]
odświeżam moje pytanie, moglby mi ktos podać te wymiary?
Załączniki
wymiary z lotu ptaka.jpg
wymiary z lotu ptaka.jpg (8.13 KiB) Przejrzano 3431 razy
lampa bok.jpg
lampa bok.jpg (22.04 KiB) Przejrzano 3431 razy
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

a odgrzeje kotleta , a co mi tam , nie bede zakladal nowego tematu . Myslalem o podobnej przerobce , zainspirowany tym co tu przeczytalem szukalem lamp motocyklowych i znalazlem takie cos :

http://moto.allegro.pl/reflektor-lightb ... 07128.html

Do wewnetrznych zarowek dolozyc soczewke zeby dzialaly jako swiatla mijania i jest o polowe mniej rzezby . Dodatkowym plusem jest to ze calosc byla by schowana za szklem , nie zniszczylo by sie za szybko .

Dobry pomysl czy kaszana ??
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

do motoru to ona jest dobra, ale kształt tych lamp do auta raczej nie pasuje - ja je średnio widzę, choć jak by były lampki w takim kształcie, ale nie stylizowane na te oczka to by było lepiej według mnie ;) trzeba by to jakoś sfotoshopować i zobaczyć jak wychodzi ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

no wlasnie jakby wywalic z niej ten jajkowaty odblask , i dorzucic po jednej soczewce na strone to moze cos by z tego bylo .
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”